Sportfogadas.org Versenysorozat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha lenne, résztvennél egy pókeres versenysorozatban? Mekkora összeget szánnál a "nevezésre"?

Igen, 2-5USD közötti nevezési díjjal
12 (48%)
Igen, 5-10USD
6 (24%)
Igen, akár 10-20USD is
3 (12%)
Nem
4 (16%)

Összes szavazó: 24

július 07, 2012, 00:38:13, ncis88
Érdekelne, össze tudnánk-e hozni valami féle versenysorozatot valamelyik teremben? Tudom volt már orgos verseny,de ha jól látom abba maradt. Ezért újraéleszteném, más formában.Nyereménnyel, ebből adódóan nevezési díjjal. Úgy képzeltem, hogy PS-on egy privát klubban játékpénzes játékokat játszva kvázi egy pontversenyt csinálni,ahol a nevezők számtától függően díjaznánk a végső pontverseny Top X versenyzőjét. Nevezési díjnak 5-10USD-t gondoltam,amit egy mb számlán szednénk(nem az enyémen) és a befolyt összeget visszaosztanánk a végső nyertesek között.
Hogy miért játékpénzes verzió és miért nem real moneyval?  Saját tapasztalatból tudom hogy ha lenne is pár dodóm PS-en mondjuk hétfőn, de a verseny csak szerdán lenne, nem biztos hogy megmaradna addigra, mert unalmamban beneveznék egy versenyre.:) Épp ezért a játékpénzes verziónál ez nem áll fenn, azt újra lehet tölteni. A versenyek jelszavasak lennének, és csak az indulhatna aki nevezett.Én preferálnám a több féle játékot,nl holdem,pl omaha, pl omaha hilo, plo/nlh, esetleg a 5card draw,stud normál,turbó, hyper versenyeket csak hogy még élvezetesebb legyen. Persze ez is alakítható tetszés szerint.

A versenysorozat pontozását ráérünk kitalálni akkor is, ha az ötletnél magasabb szintre jutunk.

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 07, 2012, 00:21:50
Érdekelne, össze tudnánk-e hozni valami féle versenysorozatot valamelyik teremben? Tudom volt már orgos verseny,de ha jól látom abba maradt. Ezért újraéleszteném, más formában.Nyereménnyel, ebből adódóan nevezési díjjal. Úgy képzeltem, hogy PS-on egy privát klubban játékpénzes játékokat játszva kvázi egy pontversenyt csinálni,ahol a nevezők számtától függően díjaznánk a végső pontverseny Top X versenyzőjét. Nevezési díjnak 5-10USD-t gondoltam,amit egy mb számlán szednénk(nem az enyémen) és a befolyt összeget visszaosztanánk a végső nyertesek között.
Hogy miért játékpénzes verzió és miért nem real moneyval?  Saját tapasztalatból tudom hogy ha lenne is pár dodóm PS-en mondjuk hétfőn, de a verseny csak szerdán lenne, nem biztos hogy megmaradna addigra, mert unalmamban beneveznék egy versenyre.:) Épp ezért a játékpénzes verziónál ez nem áll fenn, azt újra lehet tölteni. A versenyek jelszavasak lennének, és csak az indulhatna aki nevezett.Én preferálnám a több féle játékot,nl holdem,pl omaha, pl omaha hilo, plo/nlh, esetleg a 5card draw,stud normál,turbó, hyper versenyeket csak hogy még élvezetesebb legyen. Persze ez is alakítható tetszés szerint.

A versenysorozat pontozását ráérünk kitalálni akkor is, ha az ötletnél magasabb szintre jutunk.

Jó ötlet!  :ok:

Na látom van már 10igen szavazatunk, ez jó hír, főleg úgy hogy sokan még nem is olvasták, biztos vagyok benne. Az, hogy megoszlik egy kicsit a beszálló összegek között nem baj, ugyanis szerintem  nem feltétlen a haszonszerzés a célja senkinek, hanem a közösség pókeres hagyományainak folytatása. Így egy alacsony, pár dodós versenysorozat is lehet érdekes, aktív sőt akár ösztönző a jövőre való tekintettel.

Örömmel vennék részt magam is, de az estéimet viszi a család. Remélem sikeres lesz a kezdeményezés!

Jó kezdeményezés és jó ötlet.Főleg a variált versenyek tetszenk :ok: Remélem részt tudok venni benne bár nem minden estén érek rá(plusz remélem addigra szerzek jó br-t is).Bár attól függ h esténként lennének-e a versenyek.Egy kis javaslat márha lehet ilyet.Szerintem vagy úgy legyen hogy két különböző csoport összegek szerint(mondjuk 5dollárig és felette) és mindkét pontverseny győztese kapna díjat vagy pedig súlyozott pontozás.A több dodós verseny több pontot ér stb. ezek csak ilyen privát ötletek.Még egyszer sok sikert hozzá.

Tudom hogy sok ember elfoglalt esténként, nem ér rá minden nap, ezért úgy gondoltam lenne"sok" verseny de azok közül csak a legjobb néhány/valamennyi számítana bele a versenybe, azért hogy lehessen büntetlenül kihagyni versenyeket.
A többi abszolút képlékeny, megbeszélés kérdése.Épp ezért várnék hasonló ötleteket.

Tetszik az ötlet nekem is, én támogatom, de szerintem a legjobb beülő 5$ lenne. Annyi kérdésem lenne, hogy a pontverseny győztes az miből kapná a jutalmat? Pl 5$ a beülő és csak 4-et osztunk vissza az 1$ meg megy a kasszába v mire gondoltál?

Nem a verseny beülő lenne 5$ hanem a nevezés a versenysorozatra. A versenyek játékpénzben zajlanának, egy részt mert így nem kéne jutalékot fizetni, és az mondjuk 10embernél 10versenynél 15-20$ kidobott pénz.

Jelentkezne mondjuk 12ember(hasamra ütöttem) az lenne akkor 60$. A sorozat végén a győztes kapna 40$-t a második 20$-t.

Vagy egy másik opció, keresünk egy olyan termet, ahol lehetne privát ligát csinálni és az oldal hozzádobna egy kis összeget a sorozathoz, cserébe azért mert náluk játszunk. De ebben az esetben valószínűleg nem működne a játékpénzes verzió, így minden esetben egy minimális versenydíj lenne,(1$) de ez macerásabb,mert be kell fizetni mindenkinek, vagy egy olyan termet kereseni ahol van player transfer és akkor lehet egymásnak küldeni pénzt, ha valaki nem akar befizetni. (PS,expekt stb) Persze ekkor nem lenne szükség a mb-es megoldásra. Vagy ha találnánk szponzort(esetleg az itteni kapcsolatok révén egy expekt,unibet stb, aki adna hozzá nyereményalapot,akkor lehetne még többet nyerni, többet díjazni, vagy kevesebbért játszani)

Értem rendben ;D Bocs hogy félreértelmeztem. Így viszont lehet növelném a nevezést 6-8$-ra, ha csak egyszeri :) Mindegy mostmár szavaztam másra :D

Na, jó hír hogy lett 17 igen szavazat, kicsit megoszlik, de ez nem meglepő.
Ezek szerint igény lenne rá, már csak ki kéne találni hogyan,mikor, hol,mennyiért.. Ötleteket várok.