Holtszezon 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


április 23, 2013, 11:26:25, vmlinuz
Ohó James Harrison aláírt a csoportrivális Cincinnati Bengals csapatához! Érdekes egy csoport lesz a címvédő Baltimorral, a ki tudja mire jó Steelersszel, és a feltörekvő Clevelanddel és Cincinnativel  :laugh:

Első körös választások:

1   Kansas City    Eric Fisher (OT) C Michigan
2   Jacksonville    Luke Joeckel (OT) Texas A&M
3   Miami [from Oakland]    Dion Jordan (OLB) Oregon
4   Philadelphia    Lane Johnson (OT) Oklahoma
5   Detroit    Ezekiel Ansah (DE) BYU
6   Cleveland    Barkevious Mingo (DE) LSU
7   Arizona    Jonathan Cooper (OG) UNC
8   St. Louis [from Buffalo]    Tavon Austin (WR) W Virginia
9   NY Jets    Dee Milliner (CB) Alabama
10   Tennessee    Chance Warmack (OG) Alabama
11   San Diego    D.J. Fluker (OT) Alabama
12   Oakland [from Miami]    DJ Hayden (CB) Houston
13   NY Jets    Sheldon Richardson (DT) Missouri
14   Carolina    Star Lotulelei (DT) Utah
15   New Orleans    Kenny Vaccaro (S) Texas
16   Buffalo [from St. Louis]    EJ Manuel (QB) Florida St
17   Pittsburgh    Jarvis Jones (OLB) Georgia
18   San Francisco [from Dallas]    Eric Reid (S) LSU
19   NY Giants    Justin Pugh (OT) Syracuse
20   Chicago    Kyle Long (OG) Oregon
21   Cincinnati    Tyler Eifert (TE) Notre Dame
22   Atlanta [from St. Louis via Washington]    Desmond Trufant (CB) Washington
23   Minnesota    Sharrif Floyd (DT) Florida
24   Indianapolis    Bjoern Werner (DE) Florida St
25   Minnesota    Xavier Rhodes (CB) Florida St
26   Green Bay    Datone Jones (DE) UCLA
27   Houston    DeAndre Hopkins (WR) Clemson
28   Denver    Sylvester Williams (DT) UNC
29   Minnesota [from New England]    Cordarrelle Patterson (WR) Tennessee
30   St. Louis [from Atlanta]    Alec Ogletree (ILB) Georgia
31   Dallas [from San Francisco]    Travis Frederick (C) Wisconsin
32   Baltimore    Matt Elam (S) Florida

A Texans szerintem atom jól választott, DeAndre Hopkins nagy spíler. Az első körben egyedül a Bills választott irányítót, viszont EJ Manuel kellett nekik Smith helyett, ami szerintem nagy hiba. A tavalyi szezon sztárja, Manti Te'o pedig csak második körös választott lesz...csak ne a Jags vigye el!

A Chargersnek kellett Manti Te'o, a Jets pedig elvitte Geno Smith-t, így lúzer Sancheznek szevasz van, de Tebow sem sok mindenben reménykedhet...

" Nem sokáig volt Joe Flacco az NFL történetének legjobban fizetett játékosa. Egy hónappal a Baltimore quarterbackjének brutál-szerződése után, a 2010-es Super Bowl-győztes Green Bay Packers ajánlott új szerződést irányítójának, Aaron Rodgersnek, aki 5 év alatt 110 millió kereshet majd.

Szerződése értelmében Rodgers 2019-ig lehet a Packers tagja, nagyjából 22 milliós átlagfizetéssel, amellyel ő lett a liga történetének legjobban fizetett játékosa, hiszen Flacco ,,csak" 20,6 milliót tehet zsebre egy hónappal ezelőtt aláírt konktraktusa alapján. Ugyan hivatalos számok még nem jelentek meg, a legtöbb forrás szerint Rodgers az első évben 40 millió dollárt tehet zsebre, míg a konktraktus első három éve alatt 62,5 millió dollárral lehet gazdagabb. Szerződése lejártakor Rodgers még mindig csak 36 éves lesz.

,,Aaron egy különleges és ízig-vérig profi játékos" – nyilatkozta a Packers általános igazgatója Ted Thompson. ,,Nemcsak nagyon keményen dolgozik, nemcsak a pályán, hanem azon kívül is, hanem emellett remek csapattárs is. Nagyon örülünk, hogy sikerült megállapodnunk vele, és a Packersnél folytatja pályafutását."

Rodgers öt éve vette át a kezdő posztját a Green Baynél, ezalatt 21.332 yardot, 170 touchdownt és 46 interceptiont szerzett, miközben háromszor került be a Pro Bowl keretébe, illetve 2010-ben Super Bowlt nyert csapatával, ahol a döntő legjobbjának járó MVP-címet is kiérdemelte.

(Sport TV)"

Idézetet írta: Cesc18 Dátum április 27, 2013, 11:31:04
Tebow sem sok mindenben reménykedhet...

Konkrétan kivágta a Jets! ;D Kíváncsi vagyok melyik csapatnak kell majd ez a fakezű... ;D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum április 29, 2013, 15:18:02
Konkrétan kivágta a Jets! ;D Kíváncsi vagyok melyik csapatnak kell majd ez a fakezű... ;D
A Jets se tudom mit akart vele tavaly, de szerintem ők se... :bash:

Jó marketingfogás volt, akkor volt a Tebowing a csúcsán, gondolom pár mezt elpasszoltak a nevével (legalábbis a szezon elején)

Lesz még Tebow kezdő QB majd meglátjátok...:)


Idézetet írta: Ghastly Dátum április 30, 2013, 00:19:01
Lesz még Tebow kezdő QB majd meglátjátok...:)
és majd megint megőrül a fél USA...  :bash:

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum április 30, 2013, 15:47:56
és majd megint megőrül a fél USA...  :bash:

Igen,valamelyik hátsó régióban lévő csapat leigazolja majd 4-5 mérkőzés után,amikor már mindegy nekik,legalább eladnak pár mezt :D Tebow meg csodát tesz és Play offba vezeti őket!:D^^

Most olvastam, hogy Kanadában számítanak rá!!  :D ...CSEREKÉNT  :crazy:

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum május 02, 2013, 16:42:51
Most olvastam, hogy Kanadában számítanak rá!!  :D ...CSEREKÉNT  :crazy:

Jaja,meg valami zárt arénába is hívták,meccsenként 75 dolcsiért...:D

[HQ] Jacoby Jones & Karina - Lindy Hop - DWTS 16 (Semi Finals)
Jacoby legalább nem unatkozik a holtszezonban... Nagyon laza a csávó, érdemes megnézni a többi táncukat is, nagyon értenek ám errefelé a show-hoz. Ennek a videónak az elejét is érdemes nézni, vannak benne érdekes dolgok a fociról is. Na meg az a kedvencem, hogyha megnyerné ezt a versenyt, a Lombardi mellé rakná a kupát!  ;D

- A Chicago Bears vezetőedzője, Marc Trestman kamerákat szereltetett az irányítók sisakjára, hogy később kielemezhessék a playeket.
Hajrá Macik!

jaja,ezek **** jó felvételek!:D

Remélem NFL-be is megtudják majd oldani élő adásban,bár ez nem hiszem hogy megvalósul,pont a hang miatt...

Újabb legendás linebacker vonult vissza, a Chicago Bears ikonja, Brian Urlacher 35 évesen döntött úgy, hogy szögre akasztja a sisakját.

http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-ujabb-legenda-vonult-vissza-szalagszakadasok-2248869