Holtszezon 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Ghastly Dátum augusztus 25, 2013, 21:23:36
Ettől szerintem eddig se kellett félni...:D
Hááát figyelj, azért nem lesznek még így sem rosszak szerintem. Nem írnám le a Cardinalst... A védelem egész ígéretes, sajnos nem bír el a keret ennyi sérülést, de látok fejlődést az előző évekhez képest. Egy pozitív szezonnak nagyon örülnék, jövőre pedig rájátszás a cél  :D

Bowl.hu
Nagyszerű hír: szeptember 8-án, az NFL nyitófordulójának első vasárnapján a sport tv rögtön két meccset ad élőben, az egyiket 19 órától! A párosításokat még nem hozta nyilvánosságra a csatorna.

REMEK!!!!!!!!!!

NFL: idén már nem játszhat a Giants kiváló védője

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL) szereplő New York Giants söprögetője, Stevie Brown elülső keresztszalag-szakadást szenvedett, így ebben a szezonban nem léphet már pályára. A 26 éves védő az előző idényben robbant be a ligában: 16 mérkőzésen 76 szerelést, 11 passz kivédekezést, és két kierőszakolt labdaszerzést is bemutatott, 8 interceptionjével pedig az egész mezőny második legjobb játékosaként zárt.

Sport TV
Megérkezett az 1. hét programja!
Csütörtökön, vagyis magyar idő szerint már pénteken 2:30-tól a Denver-Baltimore-ral kezdünk a Sport1-en.
Vasárnap 18:30-tól a New Orleans-Atlanta, majd közvetlenül utána a San Francisco-Green Bay találkozó kerül képernyőre.
Hétfő éjjel pedig (már kedd 1 órakor) a Washington-Philadelphiát közvetítjük!


Erős kezdés ez gyerekek!Csemege!!:)

Idézetet írta: Ghastly Dátum augusztus 25, 2013, 23:50:00
Bowl.hu
Nagyszerű hír: szeptember 8-án, az NFL nyitófordulójának első vasárnapján a sport tv rögtön két meccset ad élőben, az egyiket 19 órától! A párosításokat még nem hozta nyilvánosságra a csatorna.

REMEK!!!!!!!!!!

Ezeket fogják közvetíteni:

Week 1.
09.05. csütörtök (péntek 02:30) Denver - Baltimore
09.08. vasárnap 19:OO (18:30) Atlanta - New Orleans
09.08. vasárnap 22:25 Green Bay - San Francisco
09.09. MNF (kedd 01:00) Philadelphia - Washington

Week 2.
09.12. (péntek 02:00) NY Jets - New England
09.15. vasárnap 22:25 Denver - NY Giants
09.16. MNF (kedd 02:30) Pittsburgh - Cincinnati

Első hét az valami kegyetlen lesz! :) :ok:

Idézetet írta: Lewis52 Dátum augusztus 27, 2013, 00:06:11
Ezeket fogják közvetíteni:

Week 1.
09.05. csütörtök (péntek 02:30) Denver - Baltimore
09.08. vasárnap 19:OO (18:30) Atlanta - New Orleans
09.08. vasárnap 22:25 Green Bay - San Francisco
09.09. MNF (kedd 01:00) Philadelphia - Washington

Week 2.
09.12. (péntek 02:00) NY Jets - New England
09.15. vasárnap 22:25 Denver - NY Giants
09.16. MNF (kedd 02:30) Pittsburgh - Cincinnati

Első hét az valami kegyetlen lesz! :) :ok:

Az első heti sorsolás nagyon bitang, simán lehetne ez egy rájátszás 1. kör is. Nem nagyon van itt kiemelés, az biztos!  :D

NFL a Nemzeti Sporton
1967 óta nem volt ilyen: nem draftolt újonc irányító kezdhet az első héten. A Buffalo Billsnél E. J. Manuel és Kevin Kolb is kiesett, így Jeff Tuel kezdhet a Patriots ellen, ha előbbi nem épül fel a rajtig.

Az szép!

Sajnálatos hír hogy Meskó Zolit elbocsátotta a New Englands csapata...
És Tebow-ot is.

Hát Zolit nagyon sajnálom,de az újonc punter sokkal kevesebbet keres,ez pedig üzlet...
Kár értem,de remélem hogy talál magának csapatot!

#68 augusztus 31, 2013, 23:39:56, Jabba
Idézetet írta: Ghastly Dátum augusztus 31, 2013, 18:35:48
Sajnálatos hír hogy Meskó Zolit elbocsátotta a New Englands csapata...
És Tebow-ot is.

Hát Zolit nagyon sajnálom,de az újonc punter sokkal kevesebbet keres,ez pedig üzlet...
Kár értem,de remélem hogy talál magának csapatot!
Facebook bejegyzésben is búcsúzott Zoli a csapatától:
"First and foremost, I want to thank the New England Patriots for everything they have done for me. I have nothing but love in my heart as I depart this great organization. Mr. Kraft, the coaches, the strength staff, the trainers, the media personnel, the marketing department, the rest of the amazing staff members at Gillette, and especially my teammates...THANK YOU for all that you have given and have done for me. I want to say that I see the silver lining in things now more than ever, and am a true believer that things DO happen for a reason. This goes out to anyone that will ever come across a mere bump in the road; be thankful, be positive, because there's a deeper purpose of WHY things happen that we may not yet, or may never come to understand. Just believe. I will miss New England, and more than anything, I'll be missing the smiles on those kids whom I visited and acted like a goofball in front of. It was ALL worth it. God bless."

Na fordítani nem volt kedvem, de meglett közben pats.hu-n magyarul is:
"Elsősorban szeretnék mindent megköszönni a New England Patriots csapatának, amit értem tettek. Távozásom ellenére semmilyen rossz érzés nincs a szívemben. Mr. Kraft, edzők, erőnléti stáb, kisegítők, a média, a marketing részleg és mindenki más a Gillette Stadiumban, és különösen csapattársaim! Csak annyit üzenhetek, hogy köszönök mindent, amit értem tettetek és adtatok nekem. Meggyőződésem, hogy minden történésnek oka van. Ezt mindenkinek hasznos észben tartania, ha valami akadályba ütközik életében. Legyetek hálásak, pozitívak, mert mindig van egy mélyebb értelme a dolgoknak, ami számunkra akkor még ismeretlen. Higgyetek! Hiányozni fog New England, de mindenekelőtt hiányozni fognak a mosolyok a gyermekek arcáról, akikkel találkoztam az évek során, akik előtt mindig totál hülyét csináltam magamból. Abszolút megérte! Isten áldjon meg mindnyájunkat."


120 yard
bréking: a Fox Sports egyik riportere úgy tudja, Meskó Zoltán a Pittsburgh Steelers játékosa lesz

Idézetet írta: Ghastly Dátum szeptember 02, 2013, 22:38:31
120 yard
bréking: a Fox Sports egyik riportere úgy tudja, Meskó Zoltán a Pittsburgh Steelers játékosa lesz
És jól tudta, itt a hivatalos:
http://www.nfl.com/news/story/0ap1000000237502/article/zoltan-mesko-to-sign-contract-with-pittsburgh-steelers

Nagyon örülök hogy hamar sikerült új csapatot találnia,és nem is akár milyet, azért a Pitts lehet meglepetés idén.