NFL Fantasy 2014-I.SPF CUP

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


psychocska küldtem egy trade ajánlatot!  ;)


#17 szeptember 03, 2014, 18:02:11, Jabba
Ghastly, neked is küldtem trade ajánlatot!  ;)

Kis statisztika hozzá: 

(Név / Draft pick / Projection points)
Tiéd:
C.J. Spiller       /  50     / 180.00
Riley Cooper    / 111    / 138.70
Összesen:         161    / 318.70

Enyém:
Roddy White     /  49     / 177.10
Lamar Miller       /112     / 150.50
Összesen:          161     / 327.60

Elcserélném őket, hiszem már nagyon sok az Atlanta játékosom, főleg hogy Matt Ryan-Julio Jones is nálam van Roddy White mellett, illetve neked is két buffalós futód van. WR-RB cserét nem akartam, így hozzáraktam még egy-egy játékost, így pedig maradna a posztok szerinti felállás.

Far from studs, neked is van egy cserém:


(Név / Draft pick / Projection points)
Tiéd:
Bernard Pierce     /  142     / 132.50
Arizona DEF        /  122     / 168.00
Összesen:              264    / 300.50

Enyém:
Terrance West     /  149     / 130.90
Lamar Miller         /  112     / 150.50
Összesen:              261     / 281.40

Idézetet írta: Jabba Dátum szeptember 03, 2014, 17:52:42

Elcserélném őket, hiszem már nagyon sok az Atlanta játékosom, főleg hogy Matt Ryan-Julio Jones is nálam van Roddy White mellett, illetve neked is két buffalós futód van. WR-RB cserét nem akartam, így hozzáraktam még egy-egy játékost, így pedig maradna a posztok szerinti felállás.

Én odaadom Alshon Jeffery-t Julio-ért.


Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum szeptember 03, 2014, 20:10:30
Én odaadom Alshon Jeffery-t Julio-ért.
Inkább egy Crabtree - Roddy White cseréhez mit szólnál?
White 5. kör 49. helyen ment el, Crabtree 6. kör 54.

Idézetet írta: junglefever Dátum szeptember 03, 2014, 20:42:37
Adnám A-Rod-ot Jeffreyért :)

Nem tudnék vele mit kezdeni, így is van 3 QB-m.  :)

Idézetet írta: Jabba Dátum szeptember 03, 2014, 21:33:13
Inkább egy Crabtree - Roddy White cseréhez mit szólnál?
White 5. kör 49. helyen ment el, Crabtree 6. kör 54.

Teljesen mind1 hol lettek draftolva. Crabtreeben jobban bízok, meg most látom ugyanazon a héten van az ATL byeon mint Jeffery.

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum szeptember 03, 2014, 23:09:23
Teljesen mind1 hol lettek draftolva. Crabtreeben jobban bízok, meg most látom ugyanazon a héten van az ATL byeon mint Jeffery.
Na küldtem egy új ajánlatot!  ;)

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum szeptember 03, 2014, 20:10:30
Én odaadom Alshon Jeffery-t Julio-ért.
Áll még ez az ajánlat? Ha igen, akkor maradjon ez. Nem maradhat mindhárom játékos úgyse nálam.

Idézetet írta: Jabba Dátum szeptember 06, 2014, 13:01:45
Áll még ez az ajánlat? Ha igen, akkor maradjon ez. Nem maradhat mindhárom játékos úgyse nálam.

Mehet.

Jó meccs volt Jabba!
Szoros meccset vártam, mondjuk én a 2 QB-t pont fordítva ítéltem meg,de Ryan hatalmasat játszott.
Úgyhogy a végső feladat Megatronra váratott,aki el is végezte a dolgát már az első félidőben.Elképesztő ez a csávó.


Lenne egy kérdésem, ezt írta ki alul a ligánál :

Congratulations to Ghastly, your league's biggest Week 1 mover on the Lenovo Fantasy Coach of the Year leaderboard with a jump of 80.73%. Check out the latest Fantasy Coach tips and check your place on the leaderboard.

Mi lenne ez a cucc? Mert rákattintottam és engem ír elsőnek,de nem nagyon értem,mert az angolom hagy némi kívánni valót. Köszi aki leírja majd előre is.

(Ide nem mindig sikerült beírni mert nem mindig volt időm,de ha nem tetszett a Trade akkor elutasítottam,de nyugodtan lehet ajánlgatni,ha tetszik elfogadom :D )

Idézetet írta: Ghastly Dátum szeptember 09, 2014, 15:21:55
Jó meccs volt Jabba!
Szoros meccset vártam, mondjuk én a 2 QB-t pont fordítva ítéltem meg,de Ryan hatalmasat játszott.
Úgyhogy a végső feladat Megatronra váratott,aki el is végezte a dolgát már az első félidőben.Elképesztő ez a csávó.
Én is figyeltem tegnap a Game Centert, mondom ez innen már meglesz. Úgy gondoltam, hogy maximum egy 20-as megállítja Megatront, de hát nem így lett. Nem baj, majd belejönnek a droidjaim! Neked meg grat a jó rajthoz!  :ok:

Idézetet írta: Ghastly Dátum szeptember 09, 2014, 15:21:55
Lenne egy kérdésem, ezt írta ki alul a ligánál :

Congratulations to Ghastly, your league's biggest Week 1 mover on the Lenovo Fantasy Coach of the Year leaderboard with a jump of 80.73%. Check out the latest Fantasy Coach tips and check your place on the leaderboard.

Mi lenne ez a cucc? Mert rákattintottam és engem ír elsőnek,de nem nagyon értem,mert az angolom hagy némi kívánni valót. Köszi aki leírja majd előre is.

(Ide nem mindig sikerült beírni mert nem mindig volt időm,de ha nem tetszett a Trade akkor elutasítottam,de nyugodtan lehet ajánlgatni,ha tetszik elfogadom :D )
Kb annyi hogy az első héten te ugrottál fel legtöbbet ezen a tebellán a mi ligánkból.

A Concrete Jungle nevű játékos tradelni akarja velem Rodgerset Bradshawra.Neki üzenem, hogy ha ad egy minőségi Wr-t mehet az üzlet.Egy órája van rá addig vagyok itthon.