NFL Fogadások 2015/2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Elintéztem a Saints-t.  ;D
17-16-nál bekapcsolom a stream-et az első play Cards TD, kikapcsolom... 24-19-nél megint bekapcsolom az első play Cards TD.  :D

Hát gyerekek,remélem minden héten ilyen jó meccsek lesznek,legalábbis fogadás szempontjából,nekem nagyon adta  :great: :great: :great:

Gyerekek, milyen game winning drive-ot vezetett a végén a Dallas. Giants mintha nem akart volna nyerni a végén,borzalmas hívások...

Idézetet írta: Ghastly Dátum szeptember 14, 2015, 05:50:32
Gyerekek, milyen game winning drive-ot vezetett a végén a Dallas. Giants mintha nem akart volna nyerni a végén,borzalmas hívások...

Én az alvást választottam 26-13-nál...megdöbbenve láttam reggel, hogy nyert a Dallas (nagy örömömre, mert egy kombin rajta vannak). :great: Durva, hogy ennyi labdaszerzéssel sem tudott nyerni a Giants...

Kedd hajnali meccsek + tippek

Szerintem az AP over is jó lesz, de azt csak óvatosan, 3/10-ben tettem.

Ti mit vártok a meccsektől?

Én Eagles győzelemre tettem a pénzem. Fly Eagles, fly.

! No longer available

Egy jószerivel teljesen új O egység kétlem, hogy első meccsén brillírozni fog, főleg idegenben, a Dómban. A Failcons védelme pedig sokat erősödött véleményem szerint, tartani fogják magukat, Julio pedig felgyújtja az Eagles secondaryt.

Nagyszünetben adom fel, Proxyi a predicted ült, ez simán elúszott. DeMarco Murray mínusz 4 yardon áll.


Még visszajöhetnek az Eagles D ott van csak Julio-t kell lelassítani, plusz kevesebb Bradford és több futás...

Valahogy így... A Falcons védelem kezd fáradni, Bradford-nak van ideje és a futás is beindult. Úgy mentek végig a Falconson, hogy minden harmadik playben kaptak egy büntetést.


Mesterien cseszte el a Philly...de, hogy ez a két védelem idén is a liga végén lesz az is biztos.

Idézetet írta: Lewis52 Dátum szeptember 15, 2015, 04:15:44
Mesterien cseszte el a Philly...de, hogy ez a két védelem idén is a liga végén lesz az is biztos.

A Falcons védelem jó volt az első félidőben, a Philly meg az egész meccsen. Julio simán elkap 100+ yardot Maxvellnél jobb cornerek mellett is, de az Eagles D fal végig dominált, LB-k jól játszottak és a secondary is megcsinálta a fontos playeket.

Chip elbaszta a FG-nál, ilyen nincs, hogy 10 mp-ig ott lamentálnak, hogy mi legyen amikor megy az óra, aztán a kickernek meg felállni nincs ideje.

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum szeptember 15, 2015, 12:19:59
A Falcons védelem jó volt az első félidőben, a Philly meg az egész meccsen. Julio simán elkap 100+ yardot Maxvellnél jobb cornerek mellett is, de az Eagles D fal végig dominált, LB-k jól játszottak és a secondary is megcsinálta a fontos playeket.

Chip elbaszta a FG-nál, ilyen nincs, hogy 10 mp-ig ott lamentálnak, hogy mi legyen amikor megy az óra, aztán a kickernek meg felállni nincs ideje.

Az rég rossz, ha a legjobb corneredből bohócot csinálnak, mégha egy sztárelkapó is állt vele szemben. Amúgy meg White is 80 yard felett zárt, tehát egyik elkapóval sem tudtak mit kezdeni. És a futást sem igazán dominálták, a rookie srác 4 yardot átlagolt ellenük...Ettől függetlenül még így is megnyerhették volna, de meglepne, ha a szezon végén a liga első felében találkoznánk a Philly védelmével.

Szeptember 18., péntek:

02:25    Kansas City Chiefs - Denver Broncos    1.58   2.45
   
Szeptember 20., vasárnap:
                  
19:00    Buffalo Bills - New England Patriots    1.97   1.86
   
19:00    Carolina Panthers - Houston Texans      1.58   2.46
   
19:00    Chicago Bears - Arizona Cardinals   2.05   1.79
   
19:00    Cincinnati Bengals - San Diego Chargers    1.59   2.43
   
19:00    Cleveland Browns - Tennessee Titans   1.96   1.88
   
19:00    Minnesota Vikings - Detroit Lions     1.67   2.24
   
19:00    New Orleans Saints - Tampa Bay Buccaneers    1.20   4.76
   
19:00    New York Giants - Atlanta Falcons    1.71   2.19
   
19:00    Pittsburgh Steelers - San Francisco 49ers     1.40   3.06
   
19:00    Washington Redskins - St. Louis Rams   2.52   1.55
   
22:05    Jacksonville Jaguars - Miami Dolphins     3.13   1.38
   
22:05    Oakland Raiders - Baltimore Ravens     3.19   1.37
   
22:25    Philadelphia Eagles - Dallas Cowboys   1.43   2.88
   
Szeptember 21., hétfő:
                  
02:30    Green Bay Packers - Seattle Seahawks   1.51    2.64
   
Szeptember 22., kedd:
                  
02:30    Indianapolis Colts - New York Jets   1.31   3.58



Tippek, vélemények?