NFL Fogadások 2012/13

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Luck-ot én is raktam, ami még simán jó lehet, az C.J. Spiller 81.5 futott yard fölött. Nincsen ugyebár Fred Jackson a Buffalónál, Spillernek így nagy meccse lehet. Elmúlt 4 meccsén (előző szezonnal együtt) 55 futásból 431 yardot futott 3 TD-vel, illetve 17 elkapása volt 178 yardért és 2 TD-ért, bár ez utóbbi a fogadásban most nem szerepel, csak futott yard.

Milyen végjátékok voltak New England, Baltimore...

Flacco egy szerencsétlen barom

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 16, 2012, 22:54:38
Flacco egy szerencsétlen barom

Jó mondjuk a fal előtte mintha nem is lett volna...megkapta a labdát és volt 1 mp-e eldönteni kinek dobja ;D Csak azt nem értem akkor miért nem futottak többször, pláne az ilyen 3&2-s szituknál...

De ha Flacco szerencsétlen barom akkor a Pats rugója mi? A győzelemért rúgta a FG-t és kihagyta fika távolságról!

Eli viszont elég beteg azzal az 520 passzolt yarddal... :great:

Megvan Luck-nak az első győzelme :ok: Bár ott sem akármilyen végjáték volt...20-6-ra húzott a Colts olyan 6 perc lehetett hátra amikor a Vikings támadott és TD-t ért el, végül időkérés nélkül 3 percük volt még, hogy átmenjenek a pályán, megtették és egyenlítettek 20-20-ra. 31mp-e volt a Coltsnak két időkéréssel...1 nagy játék Wayne-el és már ott voltak FG távolságban és be is rúgták, így csak meglett a győzelem :)

NE most áldozott a tavalyiért :D

Félnegyed alatt Manning 3 INT, álmodok vagy ez tényleg megtörtént? ;D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum szeptember 18, 2012, 03:13:29
Félnegyed alatt Manning 3 INT, álmodok vagy ez tényleg megtörtént? ;D

Én ekkor kapcsoltam ki a TV-t...mese mese ...:D Majd most megnézem a végét,de...

3. hét szép kis oddsok vannak,bár eddig olyan káosz volt hogy már nincs tuti :D

Péntek, Szeptember 21:

02:20      Carolina Panthers - New York Giants   [ti]1,90[/ti]      [ti]1,80[/ti]      
   
Vasárnap, Szeptember 23:      
   
19:00      Chicago Bears - St. Louis Rams   1,22      3,80      
19:00      Cleveland Browns - Buffalo Bills   [ti]2,15[/ti]      [ti]1,62[/ti]      
19:00      Dallas Cowboys - Tampa Bay Buccaneers   [lb]1,25[/lb]      [lb]3,50[/lb]      
19:00      Miami Dolphins - New York Jets   2,20      1,60      
19:00      Minnesota Vikings - San Francisco 49ers   3,20      1,30      
19:00      New Orleans Saints - Kansas City Chiefs   [ex]1,22[/ex]      [ex]3,80[/ex]      
19:00      Tennessee Titans - Detroit Lions   2,30      1,55      
19:00      Washington Redskins - Cincinnati Bengals   [fw]1,48[/fw]      [fw]2,45[/fw]      
22:05      Arizona Cardinals - Philadelphia Eagles   2,65      1,42      
22:15      Oakland Raiders - Pittsburgh Steelers   [lb]2,80[/lb]      [lb]1,38[/lb]      
   
Hétfő, Szeptember 24:      
   
02:20      Baltimore Ravens - New England Patriots   [fw]1,62[/fw]      [fw]2,15[/fw]      
   
Kedd, Szeptember 25:      
   
02:30      Seattle Seahawks - Green Bay Packers   [fw]2,40[/fw]      [fw]1,50[/fw]

Ilyen fos meccset is ritkán lát az ember...Ricsi fogalmazott jól: "Ez a Panthers most olyan, mint egy másodosztályú egyetemi csapat"...Nagyon gáz volt amit a Panthers művelt, mind offense mind defense részről!

Az meg milyen már, hogy Eli 310,5 undert tolom és csak azért jön be, mert annyira sima a meccs, hogy az uccsó 7 percben már a csere irányító kapott lehetőséget. Így Eli 288 yardnál megállt ;D Az más kérdés, hogy ez a "simaság" meg két másik tippet elvitt...

Tényleg kiszámíthatatlan most az NFL. Soha nem volt még olyan, hogy 2 hét után 20 csapat álljon 1-1-es mutatóval...Kíváncsi leszek, hogy a hétvégén, hogy ülnek majd a tippek.

Indokolt egy főbe lövés, ha a Cards 3-0-al fog kezdeni ;D


Vicc ez az egész már...
Ez a Pats meccs is mi a tököm volt????
VISSZA  A BÍRÓKAT MERT EZEK A SPORIK VICCEK!!!!!

Fogadásilag tényleg szar a mostani szezon, viszont a meccsek ennél fordulatosabbak és élvezhetőbbek már nem lehetnek.

Pats meccs uccsó negyedére keltem fel és az sem volt piskóta. Pláne, hogy a végén a győzelemért majdnem kihagyták a FG-t ;D