Napi tipp - Június 15.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én úgy gondolom nem hibáztam, de remélem prigioni tippjátékfelügyelő barátunk jóvoltából, az sf.org Téged is megdobott egy kis potyajutalommal.  ;D :D

Idézetet írta: BaXee Dátum június 18, 2019, 16:46:18
Én úgy gondolom nem hibáztam, de remélem prigioni tippjátékfelügyelő barátunk jóvoltából, az sf.org Téged is megdobott egy kis potyajutalommal.  ;D :D

Bocsi, de nézd vissza 3-4 hete én magamtól szóltam, hogy a nyeremény nem engem illet. Nem kell, hogy felvegyenek, nem kell, hogy potyapénzhez jussak, csak korrekten nyerjen mindenki. Szerintem ez nem nagy baj, de ha igen, akkor szóljon az Admin és csak a saját sorsomnál ugatok bele a dolgokba. Bár ha azt nézem, ez is a saját ügyem volt, hisz én is lődözhetnék 11-es plusz 46-os oddsokra, hátha leesik egy kis extra, mert gondolom ezek után már mindenkinek jár, hisz úgy a korrekt.Én azonban tartani fogom a kereteket.
peace

Én ezt Talpasnak írtam poénból, az a dolog meg, hogy ki milyen oddsokra lő és mit tart jó tippnek vagy legalábbis tartalmaz-e hasznos információt, azt majd mindenki maga eldönti, nem neked kellene. Jó böngészést a továbbiakban.  :police:

Ha nem BaXee nyert, akkor nem én nyertem volna?
Tippjeim: Moraing 3.40 NYERTES, Saitoh 3.50 VESZTES, Jorovic 4.00 VESZTES, Gonzalez 4.00 Érvénytelen Nálam nem volt sorozatban három vesztes tipp, ha az érvénytelent nem számoljuk vesztesnek.

A kérdés, hogy az aktuális tipp beleszámít-e az odds átlagba. Így lenne az amit Prigioni ír, hogy feleződne a nyeremény. De szerintem nem, mert SPF Admin se erre hivatkozott, és a szabályzatban is "azt megelőző" három tipp van írva.

Idézetet írta: dert Dátum június 18, 2019, 18:32:31
A kérdés, hogy az aktuális tipp beleszámít-e az odds átlagba. Így lenne az amit Prigioni ír, hogy feleződne a nyeremény. De szerintem nem, mert SPF Admin se erre hivatkozott, és a szabályzatban is "azt megelőző" három tipp van írva.

Elviekben tudok mondatot értelmezni és nem számít bele az aktuális tipp, tehát nincs gond és felesleges volt ez az egész katyvasz ide, csak valaki túlbuzgó volt semmitöbb...

Bocsi BaXee! Bocsi Talpas.

Nagyon megtévesztett az a tény, hogy a június 6-i tipped egy nappal korábban küldted be, és emiatt én hármat számoltam vesztesként.


Idézetet írta: BaXee Dátum június 14, 2019, 21:36:07
World Cup Women - 15 Jun 2019, 15:00
Netherlands W - Cameroon W
Bármikor gólt szerez - Gabrielle Onguene
@11
bet365

Természetesen alárendelt szerepet játszottak a kameruni csajok kanada ellen, többé kevésbé nem is volt náluk a labda és igyekeztek gyors kontrákkal operálni. Nos feltűnt, hogy Onguene nem lassú és elviekben bal szélen játszott, alkalmanként legelől maradt előrevágott labdákra, amit olykor begyűjtött és helyzetbe került, akár gólt is lőhetett volna. Hollandok ellen szintén nem nagyon lesz náluk a labda, szóval hasonló forgatókönyvre számítok, kicsit pontosabb befejezés után akár gólra is válthatja a villámgyors hetes.

Gratulálunk BaXee! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.

Kiegészítésként:

"19.Abban az esetben ha egy játékos nyereményt érő tippel rendelkezik, de az azt megelőző 3 tippjének az odds-átlaga nagyobb, mint 4.00, akkor a nyeremény felében részesülhet."

BaXee odds-átlaga: 3.476

- június 14.: 7.00
- június 7.: 1.88
- június 6.: 1.55

Idézetet írta: dert Dátum június 18, 2019, 18:20:35
Ha nem BaXee nyert, akkor nem én nyertem volna?
Tippjeim: Moraing 3.40 NYERTES, Saitoh 3.50 VESZTES, Jorovic 4.00 VESZTES, Gonzalez 4.00 Érvénytelen Nálam nem volt sorozatban három vesztes tipp, ha az érvénytelent nem számoljuk vesztesnek.

Már tárgytalan, de tippjeid:

- június 14.: vesztes
- június 13.: vesztes
- június 12.: érvénytelen
- június 11.: vesztes

Az érvénytelen tipp nem törli a vesztes sorozatot.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 18, 2019, 16:56:37
Bár ha azt nézem, ez is a saját ügyem volt, hisz én is lődözhetnék 11-es plusz 46-os oddsokra, hátha leesik egy kis extra, mert gondolom ezek után már mindenkinek jár, hisz úgy a korrekt.Én azonban tartani fogom a kereteket.
peace

Könyvelőnk már van, köszönjük.  :cya: