fjazej naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: fjazej Dátum július 23, 2020, 12:18:20
Xamax - Young Boys

tipp:2.5 gól felett a YB

A St.Gallen tegnap csúnya verést kapott a Baseltől, így a YB-nek ma egy győzelemmel esélye van ellépni riválisától, és ennek a tudatában is fognak fellépni a pályára Sulejmani-ék, ami sok jót nem ígér a Xamax-nak. Nagyon jó formában is van a YB, szerintem 3-at gurítanak ma is.

0-1  :noway: hát ilyen egy nulla meccset, a körmünket nem rágtuk le rajta..

Guangzhou - Shanghai most 12:15-től

tipp:2.5 gól felett

Itt le kell esnie a 3 gólnak, a hazaiaknál ott van Elkeson, és Paulinho, de a Shanghai is lőhet 1-2 gólt, elnézve a hazaiak védelmét.Egy biztos, itt nem a védekezés lesz az elsődleges szempont.

Al Sadd - Al Khor

tipp:3.5 gól felett

Az Al Sadd megtömheti ma az ellenfelét, jóval erősebb a hazai gárda, nem nagyon lehet kérdéses a győzelmük egy kiesés ellen menekülő csapat ellen.Óvatosan azért ezzel a tippel, mert láttunk már az Al Sadd-tól érdekes meccseket, de szerintem ülni fog.

Idézetet írta: fjazej Dátum július 25, 2020, 12:09:16
Guangzhou - Shanghai most 12:15-től

tipp:2.5 gól felett 2-0 :noway:

Itt le kell esnie a 3 gólnak, a hazaiaknál ott van Elkeson, és Paulinho, de a Shanghai is lőhet 1-2 gólt, elnézve a hazaiak védelmét.Egy biztos, itt nem a védekezés lesz az elsődleges szempont.

Idézetet írta: fjazej Dátum július 25, 2020, 12:13:15
Al Sadd - Al Khor

tipp:3.5 gól felett

Az Al Sadd megtömheti ma az ellenfelét, jóval erősebb a hazai gárda, nem nagyon lehet kérdéses a győzelmük egy kiesés ellen menekülő csapat ellen.Óvatosan azért ezzel a tippel, mert láttunk már az Al Sadd-tól érdekes meccseket, de szerintem ülni fog.

2-1  :noway:

Manchester City - Norwich

tipp:City 3.5 gól felett

Rengeteg a hiányzó a Norwich-nál, amúgy is országos egyes lenne a meccs, de így meg egy hatalmas verés is kinéz a vendégeknek.

Idézetet írta: fjazej Dátum július 26, 2020, 15:19:27
Manchester City - Norwich

tipp:City 3.5 gól felett

Rengeteg a hiányzó a Norwich-nál, amúgy is országos egyes lenne a meccs, de így meg egy hatalmas verés is kinéz a vendégeknek.

5-0  :ok:

Parma - Atalanta

tipp:2.5 gól felett

Az Atalanta megy a második hely megszerzéséért, a Parma-nak nincs tétje, szerintem felszabadult foci várható, és gólok szép számmal.

Idézetet írta: fjazej Dátum július 28, 2020, 18:47:50
Parma - Atalanta

tipp:2.5 gól felett

Az Atalanta megy a második hely megszerzéséért, a Parma-nak nincs tétje, szerintem felszabadult foci várható, és gólok szép számmal.

1-2 :ok:

Lazio - Brescia

tipp:Lazio 2.5 gól felett

Nagy verésbe szaladhat ma bele a Brescia Rómában, pláne, hogy Immobile-nek nagyon kellenek a gólok.

Idézetet írta: fjazej Dátum július 29, 2020, 15:02:37
Lazio - Brescia

2-0  :noway:
tipp:Lazio 2.5 gól felett

Nagy verésbe szaladhat ma bele a Brescia Rómában, pláne, hogy Immobile-nek nagyon kellenek a gólok.

Maardu - JK Jarve

Tipp:3.5 gól felett

Itt ma igazi vérengzést rendezhet a Maardu a sereghajtó ellen. Óriási fölényben lesznek a hazaiak az egész meccsen, nem tartom kizártnak, hogy 6-7 gól is lesz a mérkőzésen,de 4 mindenképpen.

#27 augusztus 01, 2020, 18:58:42, fjazej
Arsenal - Chelsea

tipp:Chelsea nyeri a kupát

Nem gondolnám, hogy az Arsenal megtudná verni a Chelsea-t az FA Kupa döntőjében.Már azzal nagyon megleptek Arteta fiai, hogy kiverték a sorozatból a City-t, még egy hasonló bravúrt nem fognak tudni felmutatni, a Chelsea jobb csapat jelenleg, ez nem kérdés, és vissza vágnak a kékek a 2017-ben elszenvedett vereségért.

AC Milan - Cagliari

tipp:Milan góljai 2.5 felett

Veszélyes mindig ilyen tét nélküli találkozóra fogadni, de Én mégis úgy gondolom, hogy a Milan ma megszórja a Cagliari-t.Ibrahimovic ihletett formában játszik,szórja a gólokat, és ez sok jóval nem kecsegtet ma Zenga fiainak.Hiába jött az előző körben egy fásult,friss bajnok Juventus elleni bravúr, itt ma kinyílhat az olló a két csapat között.

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 01, 2020, 07:21:31
Maardu - JK Jarve

Tipp:3.5 gól felett

Itt ma igazi vérengzést rendezhet a Maardu a sereghajtó ellen. Óriási fölényben lesznek a hazaiak az egész meccsen, nem tartom kizártnak, hogy 6-7 gól is lesz a mérkőzésen,de 4 mindenképpen.

pfffffffffff 2-0  :noway: