fjazej naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Barátságos

PSG - Sochaux

tipp:PSG 2.5 felett

Ha egy kicsit is odateszi magát a PSG, akkor ez a 3 gól meglesz, még Mbappé nélkül is, de azért a házat ne tegyük rá! :D

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 05, 2020, 16:05:09
Barátságos

PSG - Sochaux

tipp:PSG 2.5 felett

Ha egy kicsit is odateszi magát a PSG, akkor ez a 3 gól meglesz, még Mbappé nélkül is, de azért a házat ne tegyük rá! :D

1-0  :noway:

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 05, 2020, 16:04:06
DEAC - Loki

tipp:Loki 2.5 gól felett

Fix 2-es a meccs, és szerintem a Loki ki is tömi a DEAC-ot.Kicsit nehézkesen indult az NB2 a Budaörs ellen, de most ez egy jóval könnyebb győzelem lesz.

0-3  :ok:

Basel - Frankfurt

tipp:2.5 gól felett

A Frankfurtnak menni kell, hiszen 3-0-ás hátrányból várják a visszavágót, de a Basel sem fog beállni védekezni, úgyhogy itt gólokból nem lesz hiány.

Sevilla - AS Roma

tipp:2.5 gól felett

Ez a nap párharca, ez nem kérdés, két ilyen csapat párharcából jó meccsnek kell születnie, mindkét gárda a támadófocit részesíti előnyben, tehát gólokra kell fogadni.

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 06, 2020, 14:45:18
Basel - Frankfurt

tipp:2.5 gól felett

A Frankfurtnak menni kell, hiszen 3-0-ás hátrányból várják a visszavágót, de a Basel sem fog beállni védekezni, úgyhogy itt gólokból nem lesz hiány.

1-0  :D :D

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 06, 2020, 14:47:10
Sevilla - AS Roma

tipp:2.5 gól felett

Ez a nap párharca, ez nem kérdés, két ilyen csapat párharcából jó meccsnek kell születnie, mindkét gárda a támadófocit részesíti előnyben, tehát gólokra kell fogadni.

2-0  :noway:

Juventus - Lyon

tipp:Juve nyer

A Juve-nak nyerni kell, ha tovább akar jutni, ugyanis 1-0-ás hátrányból várják a visszavágót CR-ék.Jobbak az olaszok, ez nem kérdés, jobban is játékban vannak, szerintem nyernek ma, és nehezen, de tovább jutnak.

City - Real

tipp:2.5 gól felett

Nagyon jó visszavágóra van kilátás ezen a találkozón.2-1-re vezet a City, és ma is esélyes a győzelmük, de Én nem írnám le a madridiakat.Ramos nélkül ugyan lesz jó pár lehetősége Sterlingéknek, de a Madridot sem kell majd félteni, Én gólokat várok a találkozón.

Ami még tetszik:

Vaduz - Thun 2.5 gól felett
Hermanice - Vitkovice 2.5 gól felett

Ez egy jó kis duplázó lehet!

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 07, 2020, 14:31:02
Ami még tetszik:

Vaduz - Thun 2.5 gól felett  2-0  :noway:
Hermanice - Vitkovice 2.5 gól felett  2-3  :ok:

Ez egy jó kis duplázó lehet!

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 07, 2020, 14:30:00
City - Real

tipp:2.5 gól felett

Nagyon jó visszavágóra van kilátás ezen a találkozón.2-1-re vezet a City, és ma is esélyes a győzelmük, de Én nem írnám le a madridiakat.Ramos nélkül ugyan lesz jó pár lehetősége Sterlingéknek, de a Madridot sem kell majd félteni, Én gólokat várok a találkozón.

2-1   :ok:

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 07, 2020, 14:28:37
Juventus - Lyon

tipp:Juve nyer

A Juve-nak nyerni kell, ha tovább akar jutni, ugyanis 1-0-ás hátrányból várják a visszavágót CR-ék.Jobbak az olaszok, ez nem kérdés, jobban is játékban vannak, szerintem nyernek ma, és nehezen, de tovább jutnak.

2-1  :ok:

Bayern - Chelsea

tipp:Hazai

Nagyon megy fel a Bayern oddsa, de csak azért szerintem,mert nagy előnyről várhatják a visszavágót.Jobb csapat sokkal a Bayern, és szerintem egy csekély győzelmet ma is aratnak.

Barcelona - Napoli

tipp:2.5 gól felett

1-1-ről folytatják a párharcot a felek.Két jó támadósorral rendelkező csapatról beszélünk, tehát a visszavágón gólokat várok.