Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mennyit kereshetett vajon a 3. játszmán a két kocsog argentin?

https://www.eredmenyek.com/merkozes/4Yt7hGW6/#/osszefoglalas/osszegzes/2

Úgy érzem, közzé kell tennem tegnapról egy meccset. Ez azért is kedves nekem, mert a tegnapi tippjátékba ezt a meccset választottam.

https://www.eredmenyek.com/merkozes/4W3YJMMA/#/osszefoglalas/osszefoglalas

Egymás ellen egyébként is szeretnek sok gólos meccset játszani, de most miért húzták vajon 90+7' percig?

A mindennapos oldalon élőben néztem a 90. perctől, amikor 3-2 volt az állás és lehetett fogadni, hogy lesz még gól. Valahogy megéreztem, hogy lesz. Vajon bunda volt?

Ebben mi a bunda? Egy héten hányszor látunk 90+-os egyenlítést? Vagy a 6 gólos meccs? Ha írod, hogy egymás ellen feszt sok gólos a meccs, akkor ez papírforma. Én sokszor játszok 6+ gólra. A héten legalább 8 meccs is bejött. A legnagyobb odds az Oakleigh Cannons volt az auszi kupában 8.25-ért. A mai Lion City szingapúri meccs, az csak egy sovány 3.55 volt.

...na most így ez a Juve-Salernitana, azzal, hogy a VAR elcsalta (rossz helyre húzták a vonalat az utolsó gólnál...) a végjátékot, szerintem kimeríti a szimpla fogadási csalás fogalmát.
Nyilván úgy, hogy 1-esben volt a meccs, fáj, de hát pont ezért találták ki a VAR-t, s most teljesen fordított eredményt - egy rossz nem valós végeredményt hagyott jóvá a rendszer.
Nem tudok mást gondolni: túl sok tét volt a Juventuson, túl sok lehetett a 4,5 overen, vagy a szünetben a Juve fordításon. Egyszerűen nem engedték, hogy meglegyen.

Tökre igazad van Sound! Ez a történés engem is idegállapotba tett:

Ezt látta a VAR:


Viszont volt még egy védő a sarokban, akit nem vettek figyelembe:




Belefutottam egy jo kis azsiai bundaba??!

Brunei - Thaiföld


Utso 5perc 3gop, ahogy az lenni szokott. Abbol egy 11es.

Tipik ázsiai bunda, ahogy a nagy könyvben megirtak Perumalek

Pedig mar temettem a masodik fi o 2,5 es -3,5es hendim.

Sziasztok
Csak nekem feltünő, hogy a getafe-mallorca meccsen mennyire be van zuhanva a döntetlen szorzója?
Megtolta a piac?

Idézetet írta: Sound Dátum december 30, 2022, 17:28:07Sziasztok
Csak nekem feltünő, hogy a getafe-mallorca meccsen mennyire be van zuhanva a döntetlen szorzója?
Megtolta a piac?
Most nézem csak, 2.90 alá nem nagyon szokott esni a LaLigában a szorzó, főleg nem a szezon közepén. Szerintem egyszerűen csak tényleg ikszes meccsnek tűnt. Lehet sokan úgy voltak vele, hogy ha beesett 3.00 alá, akkor már senki nem akart kimaradni belőle, aztán még 2.90-nél is vitték a remit. Én bevallom, nézni akartam, de amikor ránéztem, hogy Rojas vezeti, mondom magamban, nézze az, akinek két anyja van. Egy alsóhangon 2 pirosas 10 sárgás párosítás, Rojas lehozta 1 sárgával. Mondom, egy percet nem láttam a meccsből, lehet jól vezette, de én nagyon utálom. Nem mint embert, hanem a stílusát, ahogy vezet.

Az van, hogy próbálok adat alapú fogadásokat kötni, és a számok sima lap overt mutattak a meccsre. Valóban Rojas sok faultot engedett el, illetve, ha befújta akkor nem vette elő a cetlit. Meccs közben, mikor a posztot írtam tegnap, volt, hogy az x 2,3 alatt volt az 1. félidőben!!! Pedig a Mallorca akkor lefocizta a Getafét.

most lett vége

Osijek - Koper
Labdarúgás / Barátságos mérkőzések

biztos nem volt bunda,
csak egy kis délelőtti barátságos lötyögés

jó lett volna ha szólnak,
mert az unibeten élőben ment

na,majd legközelebb

Mai Aston Villa FA kupameccs? Premier League csapat otthon egy negyedosztályú csapat ellen.

84. percig 1:0, 85. perc hazai kiállítás, 88. perc vendég 11-es gól, 90. perc vendég gól.

HT/FT 1/2 50-100 feletti odds.
Sima V 13 feletti odds.
Élőben a 83. percben vajon mennyi volt a V oddsa?

Ááááá... tudom, ez csupán a FA kupa varázsa.

https://index.hu/sport/futball/2023/01/16/fogadasi-csalad-hollandia-eredivisie-labdarugas/

Jó hülye cím (és nemcsak arra értem, hogy fogadási csalás helyett családot írnak...), és elolvasva én nem látom olyan túl árnyaltan a képet. Nem említenek semmiféle negatív (vagy bármilyen) meccsbefolyásolást, csak azt írják: a holland szabályok értelmében a focisták nem fogadhatnak a saját ligájuk meccseire. Akkor - ha jól értelmezem - ez kb. egy munkaszerződés-megszegés, akkor pedig miért egyből a rendőrséggel nyomoztatnak? (lehet, hogy csak egy 200 ft-os Tippmixszelvényt adtak fel). Vajon lesz folytatása?

Idézetet írta: flamman Dátum január 17, 2023, 08:39:15https://index.hu/sport/futball/2023/01/16/fogadasi-csalad-hollandia-eredivisie-labdarugas/

Jó hülye cím (és nemcsak arra értem, hogy fogadási csalás helyett családot írnak...), és elolvasva én nem látom olyan túl árnyaltan a képet. Nem említenek semmiféle negatív (vagy bármilyen) meccsbefolyásolást, csak azt írják: a holland szabályok értelmében a focisták nem fogadhatnak a saját ligájuk meccseire. Akkor - ha jól értelmezem - ez kb. egy munkaszerződés-megszegés, akkor pedig miért egyből a rendőrséggel nyomoztatnak? (lehet, hogy csak egy 200 ft-os Tippmixszelvényt adtak fel). Vajon lesz folytatása?

Találtak egy nyolcvanéves cikket és lefordították (úgy ahogy). Index  :noway:

Vannak ezek az orosz sokad-osztályú barátságos mérkőzések, amikre egyébként a korlátozások idején még a Tippmixen is lehetett olykor fogadni.
Most csak keleti irodáknál, mint a Pinnacle, de ott is korlátozottan van behatárolva a gólok száma.
Akkoriban is szívesen csinálták azt, hogy félidőben rúgtak egy gólt, majd a másodikban hetet-nyolcat, ha egyáltalán valóban lement a meccs.
Tegnap a Peresevet - Szaturn Ramenszkoje 0:2 4:9, ma pedig a Kolomna- Masuk 1:0 4:4 érdekes.
A Szaturnra , és a Kolomnára emlékszem 2020 -ból, hogy kétpercenként lőtték a gólt az utolsó 20 percben.



Nem mondom konkretan hogy bunda, de mindent elkovettek a 3,5 overem ellen :redchug: