Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok,

Kis pénzű diák vagyok, most utaltam haza bet365ről Mb-re 148 eurót, egy kicsit visszafizettem és akkor látom, hogy a befizetésnél és kifizetésnél durván 27 Ft az olló eurónként (289 en fizette ki a bet365 és 316 en vette fel) + még jött az MB megemelt hazautalási díja majdnem 900 Ft-ért.

A bet 365 számlám euro alapú az MB meg Forint. Dombornyomott Visa kártyát nem tudok fenntartani, de a bet365 ön 28 naponta ki tudom használni az ingyenes Wire transfert, ott csak 16 Ft az átváltási olló és nem kell MB díjat se fizetni. Valami módszer van e ezen kívül, ami csökkentené a költségeket, mert van elég gondom és szar érzés, hogy még a pénzváltók is lehúznak.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 12, 2013, 02:35:59
Sziasztok,

Kis pénzű diák vagyok, most utaltam haza bet365ről Mb-re 148 eurót, egy kicsit visszafizettem és akkor látom, hogy a befizetésnél és kifizetésnél durván 27 Ft az olló eurónként (289 en fizette ki a bet365 és 316 en vette fel) + még jött az MB megemelt hazautalási díja majdnem 900 Ft-ért.

A bet 365 számlám euro alapú az MB meg Forint. Dombornyomott Visa kártyát nem tudok fenntartani, de a bet365 ön 28 naponta ki tudom használni az ingyenes Wire transfert, ott csak 16 Ft az átváltási olló és nem kell MB díjat se fizetni. Valami módszer van e ezen kívül, ami csökkentené a költségeket, mert van elég gondom és szar érzés, hogy még a pénzváltók is lehúznak.
Forintos Bet365 és forintos MB-t kellett volna nyitni. Írjál a bet365-nek, hogy át szeretnéd váltani az euros bet365-öt forintosra.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 12, 2013, 02:35:59
Sziasztok,

Kis pénzű diák vagyok, most utaltam haza bet365ről Mb-re 148 eurót, egy kicsit visszafizettem és akkor látom, hogy a befizetésnél és kifizetésnél durván 27 Ft az olló eurónként (289 en fizette ki a bet365 és 316 en vette fel) + még jött az MB megemelt hazautalási díja majdnem 900 Ft-ért.

A bet 365 számlám euro alapú az MB meg Forint. Dombornyomott Visa kártyát nem tudok fenntartani, de a bet365 ön 28 naponta ki tudom használni az ingyenes Wire transfert, ott csak 16 Ft az átváltási olló és nem kell MB díjat se fizetni. Valami módszer van e ezen kívül, ami csökkentené a költségeket, mert van elég gondom és szar érzés, hogy még a pénzváltók is lehúznak.

Nyiss egy euró netellert és ezentúl azt használd az irodákhoz! (mármint az eurósokhoz)
A neteller hasonlóan működik, mint a skrill.
A két pénztárca (skrill és neteller) között nem tudsz ugyan direkt pénzt átvezetni, de vannak olyan irodák, amelyek segítségével ez kifejezetten kedvező feltételekkel megoldható.  :)

(pl. az unibet, ha a  forint számládra eurós netellerrel fizetsz be, akkor középárfolyamon vált és engedi akár megforgatás nélkül is skrillre kiutaltatni az összeget... Persze ki tudja, meddig, mert a szabályzatukba már bekerült a pont, ami alapján költségeket verhetnek ránk ilyenkor, de én még a napokban is így adtam el eurót...)

Idézetet írta: georgeboyd Dátum december 12, 2013, 07:00:17
Forintos Bet365 és forintos MB-t kellett volna nyitni. Írjál a bet365-nek, hogy át szeretnéd váltani az euros bet365-öt forintosra.

Igen, ezt már megpróbáltam, de akkor azt írta a bet365, hogy sajnos nem lehet átváltani a számla valutanemét.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 12, 2013, 12:29:32
Nyiss egy euró netellert és ezentúl azt használd az irodákhoz! (mármint az eurósokhoz)
A neteller hasonlóan működik, mint a skrill.
A két pénztárca (skrill és neteller) között nem tudsz ugyan direkt pénzt átvezetni, de vannak olyan irodák, amelyek segítségével ez kifejezetten kedvező feltételekkel megoldható.  :)

(pl. az unibet, ha a  forint számládra eurós netellerrel fizetsz be, akkor középárfolyamon vált és engedi akár megforgatás nélkül is skrillre kiutaltatni az összeget... Persze ki tudja, meddig, mert a szabályzatukba már bekerült a pont, ami alapján költségeket verhetnek ránk ilyenkor, de én még a napokban is így adtam el eurót...)

A netellere én is gondoltam, utánaolvasok és valószínűleg nyitok egyet. Az unibet egyébként korrekt, mert középárfolyamon adja veszi az eurót, ott nincs olyan gond, mint a bet365 nél.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 12, 2013, 12:40:12
Igen, ezt már megpróbáltam, de akkor azt írta a bet365, hogy sajnos nem lehet átváltani a számla valutanemét.

Át lehet azt, és át is szokták állítani, ne hagyd, hogy lerázzanak.

Így van, én nekem már kétszer is megváltoztatták.

Idézetet írta: Alk Dátum december 12, 2013, 12:52:47
Át lehet azt, és át is szokták állítani, ne hagyd, hogy lerázzanak.

Ha ez igaz, az nagy segítség lenne. Akkor megpróbálok írni nekik. Ha sikerül, akkor a régi settled betts-ek sem tűnnek el ugye, tehát a régi fogadások értékeit is átkonvertálja forintra?

#1133 január 08, 2018, 17:49:44, BoTa88
.

Hello!

Csak lakcímellenőrzéssel és bankszámláról/bankkártyáról való feltöltéssel lehet limitet emelni vagy azzal is ha pl. elküldöm neki a személyim másolatát?

Idézetet írta: Knapp Dátum december 10, 2013, 17:29:02
Ti most hány nap átfutással számoltok kiutalásnál?
Mik a friss tapasztalatok?
Előző hét kedd reggel kértem a kifizetést, most érkezett meg (hétfő.)

Fizettem be a WillHill-hez pénzt, de valamiért blokkolták a befizetésemet. Nos, a helyzet az, hogy a Skrill levonta a számlámról a pénzt, a WillHill ügyfélszolgálata pedig azt mondta, hogy ők visszautasították a tranzakciót. Nos ilyenkor mi van. A pénzem röpköd a virtuális térben? Várjak, és visszakerül a számlámra, vagy ilyen esetben mit kell tenni?

Idézetet írta: Jabba Dátum december 16, 2013, 10:45:44
Előző hét kedd reggel kértem a kifizetést, most érkezett meg (hétfő.)

Nekem meg az egyik leggyorsabb kifizetés lett belőle: hétfő reggel kértem ki és kedd reggel a bankszámlán volt...


Idézetet írta: CaeSar Dátum december 17, 2013, 13:14:07
Fizettem be a WillHill-hez pénzt, de valamiért blokkolták a befizetésemet. Nos, a helyzet az, hogy a Skrill levonta a számlámról a pénzt, a WillHill ügyfélszolgálata pedig azt mondta, hogy ők visszautasították a tranzakciót. Nos ilyenkor mi van. A pénzem röpköd a virtuális térben? Várjak, és visszakerül a számlámra, vagy ilyen esetben mit kell tenni?

Írhatsz a skrillnek, de elvileg visszakerül majd.
Nekem volt, hogy kétszer terhelték a számlám kártyás fizetésnél, vagy két hét után kaptam vissza. A hibát viszont "azonnal" elismerték az első reklamációra.

#1138 december 18, 2013, 16:22:09, CaeSar
Idézetet írta: Knapp Dátum december 17, 2013, 14:29:53
Nekem meg az egyik leggyorsabb kifizetés lett belőle: hétfő reggel kértem ki és kedd reggel a bankszámlán volt...


Írhatsz a skrillnek, de elvileg visszakerül majd.
Nekem volt, hogy kétszer terhelték a számlám kártyás fizetésnél, vagy két hét után kaptam vissza. A hibát viszont "azonnal" elismerték az első reklamációra.

Köszi! Egy kis segítséggel írtam Nekik levelet. Remélem mihamarabb visszateszik a számlámra!

Ma már vissza is tették a szóban forgó összeget! :)

Most készülök írni a bet365 nek, mert már tényleg durva a váltóárfolyam, most 102 eurót kértem le, 30 Ft os ollóval érkezett meg az MB re. Kb 315 ért vettem,  285-ön kaptam.

A bet365 chat-nek vagy supportnak írjak, hogy változtassák Forintra a számlámat? Az indokok között szerepeljen a magas átváltási rés, vagy csak az, hogy minden elektronikus befizetési felületem (srill, abaqoos) forint alapú és egyszerűbb lenne, ha a bet365 számlám is az lenne?

Nem sok esélyt látok rá, hogy belemennek, egy pokeres fórumon olvastam, hogy csak azoknak változtatták meg, akinek még friss számla volt, tranzakció nélkül. Azért meg fogom próbálni még egyszer, mint írtam legutóbb indoklás nélkül dobták a témát.