Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#4140 június 03, 2022, 15:24:56, RedMunchen
Ugy olvastam, h az NBA donto meccsei alatt a book of dead sloton lesz 10 ingyen porgetes, az unibeten. Most nem talalom ezt a reszt a promok alatt, de hatha valaki megerosit, hogy igy volt/lesz.

Pinnacle 3-30 db ingyen porgetes, a Strolling Staxx Cubic Fruits sloton.

Sőt, egész júniusban lesznek freespinek ilyen kerékpörgetős mennyiségben. Az mondjuk érdekes kérdés, hogy miért most jön róla mail, ha már elseje óta megy a promó.

Winmaster
10 freespin Fairytale legends hansel & gretel
Egyből a fő számlára megy

bet365 Kaszinó: Küzdelem tippelő

Tippelje meg a győztest és játsszon, hogy ingyen pörgetéseket szerezzen. Olvassa tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

bet365 Játékok - Új játékos ajánlat: Három nap ingyen pörgetés

Szerezzen akár 60 ingyen pörgetést. Olvassa tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 03, 2022, 15:18:25Ugy olvastam, h az NBA donto meccsei alatt a book of dead sloton lesz 10 ingyen porgetes, az unibeten. Most nem talalom ezt a reszt a promok alatt, de hatha valaki megerosit, hogy igy volt/lesz.

Én is láttam, rá is kérdeztem chaten 2-án, azt írták 3-tól lesz, de nem volt. Reklamált valaki? Eredmény?

Reklamaltam. azt irtak 23 oratol hajnal 5 ig volt elerheto. legyek ott idoben. mondom ott voltam 3 orakor. biztos nem voltam ott. legkozelebb irjak chaten ha nem jelenik meg. mondom koszi

Idézetet írta: saviola8321 Dátum június 07, 2022, 14:08:27Reklamaltam. azt irtak 23 oratol hajnal 5 ig volt elerheto. legyek ott idoben. mondom ott voltam 3 orakor. biztos nem voltam ott. legkozelebb irjak chaten ha nem jelenik meg. mondom koszi
Nem volt ott biztos hogy nem.Kerestem én is..Mondjuk az érdekelne minek menjek fel hajnalban az angol chatre mikor ez magyar promó és fogalmuk se lenne róla...

Ilyen se volt még velem. Ma megkaptam a 30 szabadjátékot a Pinnaclen.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 07, 2022, 22:56:52Ilyen se volt még velem. Ma megkaptam a 30 szabadjátékot a Pinnaclen.

Tegnap én is. Más kérdés, hogy 0,17 euró jött belőle  ;D

Ma 5 free játékot adott a kerék a Pinnaclen, és ebből kétszer beadta a 3 scattert, 2x10 ingyen pöri, ami még soha nem fordult elő, ebből jött 27,11 euró.

Idézetet írta: szalist Dátum június 07, 2022, 17:01:14Nem volt ott biztos hogy nem.Kerestem én is..Mondjuk az érdekelne minek menjek fel hajnalban az angol chatre mikor ez magyar promó és fogalmuk se lenne róla...
Ma újra megnéztem megint nem volt ott. Írtam a chatnek azt mondták délelőtt jóváírják. azóta semmi. Most írtam a magyar chatnek az meg azt mondja ez a promó csak az első meccsen volt. Jah és mondom ezt se tegnap a magyar ügyfeles se ma hajnalban az angol nem tudta elmondani? Jó kör volt

Pinnacle 5 pori alatt ketszer beadta a bonuszkort. 34 font lett a vege.  :redchug:

bet365 Kaszinó: Küzdelem tippelő

Tippelje meg a győztest és játsszon, hogy ingyen pörgetéseket szerezzen. Olvassa tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org