Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A bingós kaparóst bátran használjátok, én az elsőn kaptam egy nagyobb értékű kaparóst, azon még 10ingyen pörit a temple tumblera és 9.re beadta a freespinst, 9k lett belőle.

Már vagy egy hete nem játszottam náluk, ezért csalogatásul kaptam egy 32K-s kockázatmentes élőfogadást, és 3 db befizetésest, 15K depóra ad " 30 nagy értékű ingyen pörgetést". Utóbbit esetleg kapott valaki más is? Érdekelne mit jelent a "nagy értékű" kifejezés náluk, de nincs benne a bónusz leírásában.

Idézetet írta: lacuss Dátum április 06, 2022, 21:23:05Már vagy egy hete nem játszottam náluk, ezért csalogatásul kaptam egy 32K-s kockázatmentes élőfogadást, és 3 db befizetésest, 15K depóra ad " 30 nagy értékű ingyen pörgetést". Utóbbit esetleg kapott valaki más is? Érdekelne mit jelent a "nagy értékű" kifejezés náluk, de nincs benne a bónusz leírásában.
Kérdezd meg chaten

Idézetet írta: szalist Dátum április 07, 2022, 11:56:26Kérdezd meg chaten

Már kipróbáltam. 150 ft volt a nagy érték. Kőkemény 640 forintot nyertem is belőle  :noway:

Idézetet írta: lacuss Dátum április 07, 2022, 12:08:54Már kipróbáltam. 150 ft volt a nagy érték. Kőkemény 640 forintot nyertem is belőle  :noway:

Felöltöttem mégegyszer a másik ugyanilyen bónuszért, abból 270 ft nyeremény lett. 60 pörgetésből nem adott ezer forintot.  :redchug:

Idézetet írta: lacuss Dátum április 07, 2022, 12:28:37Felöltöttem mégegyszer a másik ugyanilyen bónuszért, abból 270 ft nyeremény lett. 60 pörgetésből nem adott ezer forintot.  :redchug:

Na akkor én sem fűzök nagy reményeket a fentebbi hsz-emben említett 2x6500 befizetésre adandó 100 meg 50-60 pörgetéshez...

Idézetet írta: MessiÁs Dátum április 06, 2022, 17:19:05A bingós kaparóst bátran használjátok, én az elsőn kaptam egy nagyobb értékű kaparóst, azon még 10ingyen pörit a temple tumblera és 9.re beadta a freespinst, 9k lett belőle.

Szia azt szeretném kerdezni, hogy mennyire aktív szamlad van, hogy ennyit sikerült? Nekem amióta van ez azóta második körig eljutok de kb semmi nem jön, szinte napi használatban van a szamlam, nem kicsi értékben. Köszi a választ!

Nagyon aktív.

Az hogy ad e vmit a kaparós vagy nem random. Nem függ az aktivitástól. Ahogy az sem hogy az esetleges freespinek utána mennyit adnak.

Sziasztok! S.O.S. KÉRDÉS!!!

Kaptam holnapig érvényes 100%-os befizetési bónuszt.
Ezt írják: "Ezek a pénzforgalmi követelmények termékenként:
Sportfogadás: Fogadj 6 alkalommal a bónuszpénzzel"

Tehát itt tényleg csupán a bónuszpénzt kell 6x megforgatni? Nem a befizetést+bónuszt?

Idézetet írta: lazanyja Dátum május 01, 2022, 22:06:25Sziasztok! S.O.S. KÉRDÉS!!!

Kaptam holnapig érvényes 100%-os befizetési bónuszt.
Ezt írják: "Ezek a pénzforgalmi követelmények termékenként:
Sportfogadás: Fogadj 6 alkalommal a bónuszpénzzel"

Tehát itt tényleg csupán a bónuszpénzt kell 6x megforgatni? Nem a befizetést+bónuszt?
Csak a bónuszt

Igy van. Unibetnél csak bónusz.

Ha van ilyen bónusz ami hamar lejár akkor is érdemes elfogadni mert az elfogadás után újra általában 30nap van befizetni és forgatni.
Én sokszor csináltam hogy elfogadtam és csak később fizettem be amikor amúgy lejárt volna elfogadás nélkül.

Mióta van díja a kártyás befizetésnek itt?

nekem is már egy ideje 3%.. vicc

Nekem nincs