Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Tomihmv Dátum július 31, 2012, 21:20:58
És még jó, hogy elvették a BL helyeket...
Mondjuk azt nem egyedül az AG-nek köszönhetik. Viszont így hamar el fogják veszteni a +1 pozíciót, hacsak nem alakul egy új dán szupercsapat ;D

Nagy Laci már idén Veszprémben folytatja!!!

Idézetet írta: Lufu Dátum július 31, 2012, 21:23:35
Hol olvastad ezt?
Facebookon. :D  Már nem tudom melyik hírportál oldalán. Persze lehet, hogy csak kacsa, de szerintem a felszabaduló játékosok nagy része a Bundesligában fog kikötni.

Idézetet írta: jax Dátum augusztus 01, 2012, 09:24:16
Nagy Laci már idén Veszprémben folytatja!!!

"Eldőlt: Nagy Laci már nyáron hazajön!

A Barcelona és a Veszprém együttese megegyezett egymással, így Nagy László, a magyar válogatottba nemrég visszatért extraklasszis kézilabdázó a 2012/2013-as idényt már biztosan a magyar csapatban kezdi meg - tudta meg a Kézilabda.hu veszprémi forrásokból.

Nagy László három év szünet után az olimpia előtt tért vissza a válogatottba, miután rendeződtek azok a feltételek, amelyeket a Magyar Kézilabda Szövetségnek írt nyílt levélben korábban meg is fogalmazott.

A magyar kézilabdázó 2000 óta játszik a Barcelona csapatában, és az utóbbi években már szó volt arról is, hogy Nagy felveszi a spanyol állampolgárságot, ez azonban nem történt meg. Ugyanis 2012 nyarán klubjánál - a katalánok szerint kissé váratlanul -  bejelentette, hogy távozni szretne, és pályafutását Veszprémben szeretné folytatni.

A kivásárlási ár azonban szokatlanul magas volt - hárommillió euró -, és a Barcelona a magyar klub ajánlatát nevetségesnek nevezte. A két csapat közleményei szerint a tárgyalásokat az olimpia idejére berekesztik, és már-már úgy nézett ki, Nagy László kitölti jelenlegi szerződése utolsó éveét Katalóniában.

Mégsem így történt, szerda reggel a Kezilabda.hu veszprémi forrásokból úgy értesült, hogy a két klub hosszas tárgyalássorozat után megállapodott, és Nagy László a 2012/2013-as szezont már Veszprémben kezdi. Információink szerint a klub még ma hivatalosan is bejelenti az átigazolást."


forrás: kezilabda.hu

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum július 31, 2012, 16:32:38
Csődbe ment a dán szupercsapat, Veszprémbe jöhet a világ legjobb kézise
Ha már aktuális a téma, akkor még egy utolsó link innen: http://ferfikezi.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/02/AG_Kobenhavn_A_fak_nem_nonek_az_egig/

És egy érdekes fogadási lehetőség ;D


Unibeten speciális fogadás a Magyar-Spanyol kézimeccsre:
Nagy László 3,5 over\under 1.85 - 1.85 jelenleg az oddsok erre. Szerintem 4 gólt megdobhatja a spanyoloknak. Ti mit gondoltok erről?

Idézetet írta: Tomihmv Dátum augusztus 04, 2012, 18:15:17
Unibeten speciális fogadás a Magyar-Spanyol kézimeccsre:
Nagy László 3,5 over\under 1.85 - 1.85 jelenleg az oddsok erre. Szerintem 4 gólt megdobhatja a spanyoloknak. Ti mit gondoltok erről?
Szerintem rá fokozottan fognak figyelni (az eddigi ellenfelek is, de a spanyolok főleg). Ettől függetlenül overt húznék én is.


Horvátország-Dánia 32-21 :o A horvátok nagyon komolyan tolják eddig, az olimpiai bajnok cím egyik fő várományosai lettek.

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 04, 2012, 19:15:21
Horvátország-Dánia 32-21 :o A horvátok nagyon komolyan tolják eddig, az olimpiai bajnok cím egyik fő várományosai lettek.

Eddig ők állnak a legjobban a tornához, illetve az ő játékuk a legmeggyőzőbb EDDIG. Az egyenes kieséses szakaszban biztosan fog változni egy-két csapat játéka, de remélem, hogy behúzzák az olimpiát (főleg, hogy előre megtettem őket  ;D ;D).

#549 augusztus 04, 2012, 20:32:15, Tomihmv
Amúgy a nőknél is a horvátok játsszák az egyik legjobb kézilabdát az olimpián (lelkesedésben biztosan a legjobbak!!!), de a végére úgy érzem, hogy el fognak fogyni sajnos.. A 2. hely már meg van nekik a csoportban, de mivel a másik csoport sokkal erősebb, így nem tudom, hogy hol végezhetnek, de egy kis szerencsével top4-be is odaférhetnek.

Idézetet írta: Tomihmv Dátum augusztus 04, 2012, 18:15:17
Unibeten speciális fogadás a Magyar-Spanyol kézimeccsre:
Nagy László 3,5 over\under 1.85 - 1.85 jelenleg az oddsok erre. Szerintem 4 gólt megdobhatja a spanyoloknak. Ti mit gondoltok erről?

Ilyen simán se jött még le player speciálom, 12:15 alatt lejött. Hát ilyen játékkal elég meleg lesz a szerbek elleni meccs...

Idézetet írta: Tomihmv Dátum augusztus 05, 2012, 08:33:26
Ilyen simán se jött még le player speciálom, 12:15 alatt lejött. Hát ilyen játékkal elég meleg lesz a szerbek elleni meccs...
Szerencsére a szerbek is elég balf@szok eddig. Nekünk jobban kedvező hatosfalat védekeznek, nincs, olyan beállójuk, mint Aginagalde, Vujint ismerjük, mint a tenyerünket, a  széleket kb. annyira használják támadásban, mint mi(alig-alig). A Stanic, Ilic duótól kell tartani, de egyébként nem erősebbek nálunk. Persze az utóbbi 3 meccsen mutatott játék édeskevés lesz, de bízok benne, hogy a szerb meccsre készültünk eddig. A csoport 4. hely sokkal kedvezőbb, mint a 3., mivel a franciákat tuti elkerüljük így. Izland ellen meg lehet keresnivalónk a 8 között (bár jelenlegi forma alapján min. közte 5 gól van a két csapat között, nem a mi javunkra).

Idézetet írta: Lufu Dátum augusztus 05, 2012, 08:57:30
Szerencsére a szerbek is elég balf@szok eddig. Nekünk jobban kedvező hatosfalat védekeznek, nincs, olyan beállójuk, mint Aginagalde, Vujint ismerjük, mint a tenyerünket, a  széleket kb. annyira használják támadásban, mint mi(alig-alig). A Stanic, Ilic duótól kell tartani, de egyébként nem erősebbek nálunk. Persze az utóbbi 3 meccsen mutatott játék édeskevés lesz, de bízok benne, hogy a szerb meccsre készültünk eddig. A csoport 4. hely sokkal kedvezőbb, mint a 3., mivel a franciákat tuti elkerüljük így. Izland ellen meg lehet keresnivalónk a 8 között (bár jelenlegi forma alapján min. közte 5 gól van a két csapat között, nem a mi javunkra).
Most 2,4-es odds van ránk és 1,7 a szerbekre. Sejtettem, hogy valami hasonló lesz.

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 05, 2012, 09:40:15
Most 2,4-es odds van ránk és 1,7 a szerbekre. Sejtettem, hogy valami hasonló lesz.
A spanyolok elleni meccsünk előtt még 2,00-2,00 volt a két odds. Ennyiért simán játszható a győzelmünk.
A csoportkör utolsó fordulójában van még pár jó kis odds. Az argentinokat néztem még ~2,45 körül Tunézia ellen. Tegnap a svédek ellen teljesen feladták a 2. félidő harmadánál, és pihentettek a sorsdöntő meccsre. Ráadásul Sjöstrand is megfogott szinte mindent. Szóval az az eredmény csalóka. Azért erre a tippre még aludnom kell egyet. A franciák ~1,3 körüli oddson lazán verni fogják a svédeket. A horvátoknak meg nem hiszem, hogy gondot jelentene a spanyol válogatott. Ez meg, olyan ~1,8 körül van.

csajoknál érdemes tenni a franciákat a dánok ellen?