Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: inter08 Dátum január 11, 2013, 12:00:27
Császár hivatalosan is a Psg-be igazolt! :-\

De csak a következő idényben csatlakozik a párizsiakhoz, szóval a Veszprémnek ebben a szezonban kell a Final4-ba jutnia. :)

Most olvasom, hogy a PSG Császár mellett Vorit, Narcisse-t és Fahrudin Melicet is megvette. :D Ők is a Final4-ra pályáznak jövőre.

Idézetet írta: rosco Dátum január 11, 2013, 12:08:47
De csak a következő idényben csatlakozik a párizsiakhoz, szóval a Veszprémnek ebben a szezonban kell a Final4-ba jutnia. :)

Most olvasom, hogy a PSG Császár mellett Vorit, Narcisse-t és Fahrudin Melicet is megvette. :D Ők is a Final4-ra pályáznak jövőre.
Sierra - Abalo, Kopljar, Narcisse/Császár, Vori/Gunnarsson, Mikkel Hansen/A. Garcia, Honrubia   :-X

Idézetet írta: Lufu Dátum január 11, 2013, 13:02:29
Sierra - Abalo, Kopljar, Narcisse/Császár, Vori/Gunnarsson, Mikkel Hansen/A. Garcia, Honrubia   :-X

Előbb fognak Bl-t nyerni kézilabdában mint fociban!  :laugh:

A vb rajt előtt ajánlok még egy újabb interjút, a 14-szeres magyar válogatott Rédei Istvánnal, aki jelenleg a Dijon légiósa.
http://7meteres.com/2013/01/redei-istvan-a-feljutasert-harcolunk/

woooow  volt 53,5 over-em a ratyikon, 56. peercben nyomtam ki mert ,ég 7 gól  hiányzott mit műveltek ezek a végén wooooow  :great: :great: :great:

Következő riportunk alanya a veszprémi nevelésű Gyáfrás Dávid, a HBC Käerjeng légiósa.

http://7meteres.com/2013/01/veszpremtol-luxemburgig/

Lufu, nem kellene cserélni? Hogy adhatod a neved egy Karabatic képhez? :D (vagy már tisztára mosta magát?)

Idézetet írta: Latzka Dátum január 23, 2013, 11:38:03
Lufu, nem kellene cserélni? Hogy adhatod a neved egy Karabatic képhez? :D (vagy már tisztára mosta magát?)
Ő mindig tiszta marad számomra. 8) Miatta szerettem meg a férfi kézilabdát anno, szóval 10 bunda után is a kedvencek közt lenne.  ;D



Sulc honosításán nem gondolkoztunk soha? Elég jól játszik már egy jó ideje Szegedben. A válogatottban is megnézném. Ráadásul a neve mindenképpen magyar.

Dzsamalit meg végképp megnézném. Őt már tudom, hogy szóba hozták, de még valószínűtlen a honosítása. Majd talán egyszer... Még nagyon fiatal. Egy időre megoldaná a balátlövő posztot. Nagy Laci, Dzsamali kettős átlövőben mennyire jól nézne ki... mindenképpen az a poszt a leggyengébb nálunk. Mind Putics és mind Nagy Kornél sokat hibázik.(Utóbbi védekezésben azért jó szokott lenni.)

Idézetet írta: Botika Dátum február 06, 2013, 19:54:24
Sulc honosításán nem gondolkoztunk soha? Elég jól játszik már egy jó ideje Szegedben. A válogatottban is megnézném. Ráadásul a neve mindenképpen magyar.

Dzsamalit meg végképp megnézném. Őt már tudom, hogy szóba hozták, de még valószínűtlen a honosítása. Majd talán egyszer... Még nagyon fiatal. Egy időre megoldaná a balátlövő posztot. Nagy Laci, Dzsamali kettős átlövőben mennyire jól nézne ki... mindenképpen az a poszt a leggyengébb nálunk. Mind Putics és mind Nagy Kornél sokat hibázik.(Utóbbi védekezésben azért jó szokott lenni.)
Sok értelmét nem látom Sulc honosításának, mert legközelebb 2015 végén léphetne pályára -akkor telne le a 3 év a legutóbbi szlovák fellépése után-, akkor pedig már 35 éves lenne. Jamalit kötelező honosítani, szerintem nem is lesz ezzel gond. Remélhetőleg ő is szeretne komoly eredményeket elérni válogatott szinten.

Idézetet írta: Lufu Dátum február 06, 2013, 20:03:24
Sok értelmét nem látom Sulc honosításának, mert legközelebb 2015 végén léphetne pályára -akkor telne le a 3 év a legutóbbi szlovák fellépése után-, akkor pedig már 35 éves lenne. Jamalit kötelező honosítani, szerintem nem is lesz ezzel gond. Remélhetőleg ő is szeretne komoly eredményeket elérni válogatott szinten.
Így van, még nagyon az elején van a srác, pár évet itt tölt Magyarországon, aztán remélhetőleg meg is szereti a mi szép kis hazánkat, megtanulja a nyelvünket stb.. Onnantól pedig egyszerűbb lesz a honosítás is.

Hivatalos: Carlos Pérez a katari Al-Shamal gárdájához igazolt. A világklasszis átlövő 2014. júniusáig írt alá új csapatához.

Idézetet írta: Lufu Dátum február 06, 2013, 23:04:47
Hivatalos: Carlos Pérez a katari Al-Shamal gárdájához igazolt. A világklasszis átlövő 2014. júniusáig írt alá új csapatához.
Sok sikert Csárlinak! Nagyon sokat köszönhet neki a magyar kézilabda, valamint Veszprém. A mostani kicsit spanyolos felfogásban játszó Veszprémbe viszont már nem igazán illett bele. Meg egyébként is megöregedett. Ennek ellenére még tavaly is képes volt eldönteni egy Csehov elleni itthoni BL találkozót, valamint legtöbbször minden mérkőzésen új lendületet vitt csereként beállva a csapatba. Minden jót erre az 1 évre Katarban neki! Jó kis pénzt fog összekeresni magának.