Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 10, 2013, 23:27:55
davixxx azért vigyázz csacsával, amiket hallani róla....Várda tudna mesélni. Vagy akár én is, de én nem merek. :-X

Gyertek a meccsre!!!!! Mindenki vendégem  egy lángosra!  :D



Magyarország - Gabbbon

Magyarország    -18,5

1,85   :o:   :topbet_125: :topbet_125:


36-28-ra megverte az orosz válogatott a magyart a női kézi U19 EB döntőjében. A magyaroknak 10-10ig volt esélye, onnantól kezdve az elől menekült, hogy magalázó, kiütéses vereségbe ne szaladjanak bele. Mondjuk szerintem a 8 gól így is megalázó, osztálynyi különbséget láttam a két csapat között.
Persze szépen csillog az ezüst, de... ez rém gyenge volt!   :noway:

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 11, 2013, 18:29:17
36-28-ra megverte az orosz válogatott a magyart a női kézi U19 EB döntőjében. A magyaroknak 10-10ig volt esélye, onnantól kezdve az elől menekült, hogy magalázó, kiütéses vereségbe ne szaladjanak bele. Mondjuk szerintem a 8 gól így is megalázó, osztálynyi különbséget láttam a két csapat között.
Persze szépen csillog az ezüst, de... ez rém gyenge volt!   :noway:

Azért így is túlteljesítettek a lányok, sejtettem, hogy ma lesz az a nap mikor semmi nem jön össze. De szerintem a 2. helyezést aláírta volna mindenki az EB előtt!

Szép volt csajok!!!

Sajna csak TV- ben nézem a meccset mert ilyen családi buli van és így nem tudtam kimenni a meccsre.. Én is raktam hendi magyarokat de nagyon necces lesz..

Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 11, 2013, 12:00:09
Magyarország - Gabbbon

Magyarország    -18,5

1,85   :o:   :topbet_125: :topbet_125:



ezt én is megtettem csak -19,5-el, a szorzó az ugyanaz  :D de a 20 at akkor is közé kell tenni, a 40. percig  ;)  Tippem: 42-16

Csenge megtette a magáét! ;)


Sajnálom, hogy nem tudtam kimenni.. >:(

Valamelyik meccsen még kinnt lesztek Érden ?

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 11, 2013, 22:03:44
Sajnálom, hogy nem tudtam kimenni.. >:(

Valamelyik meccsen még kinnt lesztek Érden ?

A szerdai Németek elleni meccsre úgy néz ki megyünk. ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 11, 2013, 22:22:36
A szerdai Németek elleni meccsre úgy néz ki megyünk. ;)

Király, és akkor elvileg csak délelött dolgozok, szóval pont lesz időm haza menni, aztán az esti meccsre visszamenni, szóval ott tali! :beerchug:

Holnap lesz Budaörsön a 4. csoport meccsünk a Németek ellen. Aki ki akar jönni, és még nem vett jegyet ne tegye mert elfogyott az összes jegy! Hogy és a mai Osztrákok elleni meccsre is már alig maradt, szóval siessen aki jön.:) Csak gondoltam szólok.. ;)

Én ott leszek ma, HAJRÁ MAGYAROK!

Németekre a -19 es hendi ajándék volt.. Volt szerencsém látni a Gaboni csapatot élőbe játszani + az eddzésüket is. Hát eléggé nevetséges volt, mintha egy u14 es csapatot láttam volna, de még lehet azok is jobban összejátékoznak mint a gaboni csapat.. ;D

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 13, 2013, 12:37:04
Holnap lesz Budaörsön a 4. csoport meccsünk a Németek ellen. Aki ki akar jönni, és még nem vett jegyet ne tegye mert elfogyott az összes jegy! Hogy és a mai Osztrákok elleni meccsre is már alig maradt, szóval siessen aki jön.:) Csak gondoltam szólok.. ;)

Én ott leszek ma, HAJRÁ MAGYAROK!

Fasza, köszi az infót! Azt viszont marhára nem értem, hogy mi a picsáért kell az ezer fős csarnokba vinni a németek elleni meccset! Most mit mondjak Csengének? :D