Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


én nem így látom D csoport durvább

Szerintem is a mienk rosszabb.. Rosszabb nekünk a szerbek és a montik überagressziv védekezése ellen, mint mondjuk a románok a vagy a spanyolok ellen.

mind2en 6os falat játszanak át kell lőni aztán happynes, meg gyors labdajárás kell aztán annyi
szerbeket verjük bármikor, montik már keményebbek

Idézetet írta: csak1tomi Dátum június 25, 2015, 09:33:11
mind2en 6os falat játszanak át kell lőni aztán happynes, meg gyors labdajárás kell aztán annyi
szerbeket verjük bármikor, montik már keményebbek

Mert nekünk pont a gyors labdajáratás megy hiba nélkül  ;D Elmondani olyan könnyű...
Kíváncsi vagyok, a dánok meghúzzák-e majd a kapuslehozatalt megint, legutóbb bejött nekik. Montenegró agyonüti a csajokat, szerbia meg attól függ, hogy az a 3-4 kulcsjátékos milyen egészségi állapotban lesz. Japánt ütni kell, ahogy Tunéziát is. Mondjuk ez a Tunézia is 40-45 percig szerintem a legjobbakkal is bírja a tempót, aztán a végjátékot szokták elbukni, amikor a kulcsemberek kifulladnak.
Jó kis torna lesz ez  :ok:


Idézetet írta: csak1tomi Dátum június 25, 2015, 09:33:11
mind2en 6os falat játszanak át kell lőni aztán happynes, meg gyors labdajárás kell aztán annyi
szerbeket verjük bármikor, montik már keményebbek

És ugyan kifogja átlőni? Tomori? Kap az első 5percben 2pofont utána már nem lesz kedve játszani..Vagy Rajta kívül más nem is jut eszembe aki képes felugrásból lőni. Én most merném tennei a csoport 4.helyét.
(Láttam az osztrákok elleni meccseket.. Hát komolyan olyan szarok voltunk hogy rossz volt nézni)

megúszták a bundázók ;D

Luka és Nikola Karabatic 30, illetve 20 ezer eurót fizet, és mindketten három hónapos felfüggesztett börtönbüntetést kaptak. Mladen Bojinovic hathónapos felfüggesztett büntetése mellé 60,000 eurós büntetést kapott, Egyaránt három hónapot és 20 ezer eurót kapott Dragan Gajic, Issam Tej és Samuel Honrubia, Mickel Robin 10 ezret, Primoz Prost 15 ezret fizet.

:great:

Sziasztok! Van meg regebbrol egy Mkb Veszprem sapkam autogramokkal, kb 15-16 nevvel, akkor meg Marian Cozma is jatszott. Tapolcan egy Veszprem-Debrecen meccs utan sikerult "osszegyjteni" ezeket az alairasokat. Erdekelne valakit esetleg? Ha igen, akkor uzenetben erdeklodjetek!

Sziasztok! Van meg regebbrol egy Mkb Veszprem sapkam autogramokkal, kb 15-16 nevvel, akkor meg Marian Cozma is jatszott. Tapolcan egy Veszprem-Debrecen meccs utan sikerult "osszegyjteni" ezeket az alairasokat. Erdekelne valakit esetleg? Ha igen, akkor uzenetben erdeklodjetek!




Idézetet írta: drogos Dátum június 27, 2015, 20:19:03
Nem tudsz már miből fogadni? :)

Pontosan ezért kérdeztem én is.

De viccesek vagytok :)  :ok:



Sulland :cya: Groot-ot kicsit megpirult :D