over and over

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


február 16, 2019, 23:27:13, hooper
Sziasztok!
Megpróbálkozok én is egy napló vezetéssel.
A napló címéből is jól látszik hogy gólokra fogok fogadni , naponta egy szelvény azon kettő over es focitipp.
A bankom 100.000 , 10% fog menni egy tippre. Cél : hosszú távon 10% os ROI
Kíváncsian várom a véleményeteket.

#1 február 19, 2019, 08:39:28, hooper
1. szelvény

Basel v FC Sion - over2,5

Aarau v FC Chiasso - over2,5


ods. : Leonbets - 1,55x1,58 = 2,44

#2 február 19, 2019, 08:40:07, hooper
2. szelvény

HOLLANDIA: Eerste Divisie
Jong PSV - Twente - over2,5


INDIA: I-League
Lajong - Chennai City - over2,5


ods : Betway - 1,53x1,53=2,34

Szia!
Mostanság én is a gólos fogadásokat preferálom. Általában 2,5 gól alatt, felett és a GG opciókat rakok. Te régóta játszol már így? Milyen eredménnyel? Van valamilyen kiválasztási rendszer, ami alapján kiválasztod a meccseket? Vagy csak statok alapján? Előre is köszi a válaszokat.

Ui: Az indiai elég sima volt, de szerintem a holland is jönni fog. Azt én is raktam ;)

Szia Slow!
Nem rég óta rakok csak gólra. Eddig változó sikerrel.
Csak a statisztikákra alapozok , viszont pár dolog amit a lehetőségekhez képest próbálok figyelembe venni.
Inkább csak bajnoki meccsre fogadok , a kupákba és más sorozatokba sokszor van meglepetés. De természetesen itt is vannak kivételek , mert a mai Liverpool- Bayern meccset jónak gondolom.
Slow te fogadsz mára overes meccset?

3. szelvény

ANGLIA: National League - észak
Altrincham - Spennymoor

BULGÁRIA: Parva Liga
Ludogorec - Botev Plovdiv

ods : Leonbets 1,62x2 = 3,24

Idézetet írta: hooper Dátum február 19, 2019, 08:16:14
Szia Slow!
Nem rég óta rakok csak gólra. Eddig változó sikerrel.
Csak a statisztikákra alapozok , viszont pár dolog amit a lehetőségekhez képest próbálok figyelembe venni.
Inkább csak bajnoki meccsre fogadok , a kupákba és más sorozatokba sokszor van meglepetés. De természetesen itt is vannak kivételek , mert a mai Liverpool- Bayern meccset jónak gondolom.
Slow te fogadsz mára overes meccset?

A Lyon-Barcelona tűnik overesnek. A Lyon megszívatta a PSG-t is a bajnokságban, jó passzban vannak. Egyetlen esélyük, ha megpróbálnak minél több gólt lőni a mai meccsen, a Barca meg szerintem minimum egyszer betalál. E mellé még 2,5 alá várom az Accrington-Oxford meccset. Egyik csapat se arról híres, hogy ontják a gólokat.

4. szelvény

ANGLIA: National League - észak
Darlington - Brackley Town : over2,5

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1
PSG - Montpellier : over2,5

ods : 188BET - 1,75x1,91=3,34