bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

csabax és 3 vendég van a témában


Bezzeg ha fordítva történne, akkor eddig már az összes szerencsejáték engedélyt kiadó szervet felkerestük volna, fórumhozzászólások áradata születne a csaló irodáról, meg még lehet Sorost is bedobnánk, mint kíváltó ok (de maradjunk politikamentesek).  ;D

Idézetet írta: Csenii Dátum június 21, 2018, 18:06:43
Ha nem lenne a felvehető most funkció náluk, már rég dobtam volna őket a fenébe. Míg egy pár éve a kedvenc irodám volt, most már csak ez az egy dolog ami hozzájuk köt. Ha ez nem lenne, úgy dobnám őket a fenébe mint a sicc!   :bash:

Tudod hogy van. A legjobb márkákat is meg lehet unni.  :ok:

Magyarországon senki nem védi meg a függőket a bettől. Mi itt már elvagyunk kárhozva :D
Szerencsejáték felügyelet? :D Az lesz majd egyszer a NAV, ha végre kitudnak találni vmit a külföldi fogadóirodák ellen :D

Idézetet írta: Csenii Dátum június 21, 2018, 18:16:58
Magyarországon senki nem védi meg a függőket a bettől. Mi itt már elvagyunk kárhozva :D
Szerencsejáték felügyelet? :D Az lesz majd egyszer a NAV, ha végre kitudnak találni vmit a külföldi fogadóirodák ellen :D

A bettől? Kíváncsi lennék, hogy a nemzeti fogadóiroda hogyan védi a játékosokat, a függőket? Elmondom: sehogyan.

Szerintem ez hülyeség volt.
Van egy fogadóiroda, amelyik messze a legjobb kínálatot adja élőben és meccs előtt, élő chat majdnem mindig, magyarul - annak ellenére hogy blokkolják őket, sokkal korrektebbek mint a többiek, ráadásul jó bónuszokat (hűségbónusz + az élő fogadásos tét visszafizetés) adnak amik abszolút nem is járnának, cashout, és akkor ti megpróbáljátok lehúzni őket, meg mérgelődtök hogy visszaveszik azt a pénzt amit nem is nyertetek meg...
Én inkább örülök, hogy használhatom ezt az irodát, és nem próbálom kitiltatni magam ilyenekkel, mert új számlát nem adnak ajándékba, ha egyszer elkaszálnak, az tuti.

Idézetet írta: Csenii Dátum június 21, 2018, 18:06:43
Ha nem lenne a felvehető most funkció náluk, már rég dobtam volna őket a fenébe. Míg egy pár éve a kedvenc irodám volt, most már csak ez az egy dolog ami hozzájuk köt. Ha ez nem lenne, úgy dobnám őket a fenébe mint a sicc!   :bash:

Van máshol is Cash Out funkció, ha csak ezen múlik...  ;) Én pl Unibet-en meg Bwin-en játszom, mindkét irodánál van ilyen opció... Kínálatban viszont a Bwin messze elmarad. Az Unibet már egész jó, de még mindig a Bet365 viszi a prímet!

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum június 22, 2018, 09:09:55
Szerintem ez hülyeség volt.
Van egy fogadóiroda, amelyik messze a legjobb kínálatot adja élőben és meccs előtt, élő chat majdnem mindig, magyarul - annak ellenére hogy blokkolják őket, sokkal korrektebbek mint a többiek, ráadásul jó bónuszokat (hűségbónusz + az élő fogadásos tét visszafizetés) adnak amik abszolút nem is járnának, cashout, és akkor ti megpróbáljátok lehúzni őket, meg mérgelődtök hogy visszaveszik azt a pénzt amit nem is nyertetek meg...
Én inkább örülök, hogy használhatom ezt az irodát, és nem próbálom kitiltatni magam ilyenekkel, mert új számlát nem adnak ajándékba, ha egyszer elkaszálnak, az tuti.

Tőlem már régóta elvették azt a hatalmas 500ft-os hűségbónuszt,amit eleinte még kb havonta adtak,utána egyre ritkábban.
Félévente adnak egy 1500-as kockázatmentes fogadást és ennyi.  :)
Nekem ezekért nem igazán éri meg "jófiú"-nak lenni és nem kihasználni az ilyet,amikre fogadok azt máshol is meg tudom tenni, úgyhogy a legkevésbé se hat meg ha nem tetszik nekik  ;D

Idézetet írta: ricsi046 Dátum június 22, 2018, 11:14:18
Tőlem már régóta elvették azt a hatalmas 500ft-os hűségbónuszt,amit eleinte még kb havonta adtak,utána egyre ritkábban.
Félévente adnak egy 1500-as kockázatmentes fogadást és ennyi.  :)
Nekem ezekért nem igazán éri meg "jófiú"-nak lenni és nem kihasználni az ilyet,amikre fogadok azt máshol is meg tudom tenni, úgyhogy a legkevésbé se hat meg ha nem tetszik nekik  ;D

Lehet azért kapsz, ilyen kevés bónuszt mert te ilyen fondorlatos gyerek vagy. Átvágod őket a palánkon, aztán lesheted félévente a bónuszkádat  ;D Rád most már biztos jobban figyelnek.  :D
Egyébként meg igazad van, ők hibáztak végül is, nem te. Te csak rámentél a potyára.  :) Mondom én is megpróbáltam de nekem nem sikerült. Mindent visszavettek, még azt is amit abból a pénzből raktam meg később fogadást. Nem is ellened volt ez az egész, remélem nem bántottalak meg, ha tényleg sikerült kiutalnod a pénzt, egészségedre, költsd vmi hasznosra.  :) Vagy gyorsan add vissza nekik, hátha akkor több bónusz jár :D

Volt egy élő under fogadásom, szarul állt, megadtam a tét 80% körüli értékét automatikus cashout-ra kb 60%-ánál. (elég necces liga, meg is bántam)

Akkorát esett a szorzó, hogy 115% lett jóváírva :D Ilyet még nem láttam. Azóta egyébként szürke a piac, szorzó visszament (szürkében), ázsiai meccs, biztos teljesen normális dolgok zajlanak a háttérben :D

Mióta nincs regisztrációs bónusz a magyaroknak? Egyik ismerősöm regisztrálna, de azt látom, hogy már nincs bónusz és Vietnammal egy kalap alá vesznek minket.

van valami különbség a kiutalások gyorsasága között attól függően, hogy hova utalod ki? bankkártya, skrill stb. melyik a gyorsabb? hétvégén is működik mindkettő?

Idézetet írta: Penguin11 Dátum július 06, 2018, 20:26:02
Mióta nincs regisztrációs bónusz a magyaroknak? Egyik ismerősöm regisztrálna, de azt látom, hogy már nincs bónusz és Vietnammal egy kalap alá vesznek minket.

Pedig van:

Számlanyitási ajánlat - 100% befizetési bónusz, akár 15.000 Forint

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 07, 2018, 15:38:00
Pedig van:

Számlanyitási ajánlat - 100% befizetési bónusz, akár 15.000 Forint

Köszönöm, ez jó hír, egy másik promóciós linket néztem, ahol a bónuszból Magyarország Vietnámmal és több más országgal együtt ki volt zárva.

A KYC azonosításhoz legújabban milyen dokumentumokat kérnek? Elég a személyi, lakcímkártya, közüzemi számla kivonat szkennelve?

Személyi vagy jogsi vagy útlevél

+

Közüzemi számla vagy másik személyazonosító(tehát ha használtad a személyid, akkor itt marad a jogsi vagy az útlevél) vagy postán küldött kód.