Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv! Én nem találtam oldalon belül,de hátha ti tudjátok: van-e olyan része az oldalnak ahol megnézhetem a fogadásaim végeredményét(nem azt hogy nyert,veszített a számlainfoból,hanem a konkrét eredményt,mert néha még be sem fejezik a meccset már lekapják az eredményt,én meg keresgélhetek a livescore-on gugliban(tegnap egy orosz 3.osztályú meccsre fogadtam-ugyan nyertem vele 3,5 oddsal,de többet éppen ezért nem teszek ilyet mert a sportingbet is csak ma reggelre tudta meg az eredményt...pedig tegnap 16órakor kezdödött a meccs).

Idézetet írta: laudrup Dátum július 23, 2010, 08:01:16
Üdv! Én nem találtam oldalon belül,de hátha ti tudjátok: van-e olyan része az oldalnak ahol megnézhetem a fogadásaim végeredményét(nem azt hogy nyert,veszített a számlainfoból,hanem a konkrét eredményt,mert néha még be sem fejezik a meccset már lekapják az eredményt,én meg keresgélhetek a livescore-on gugliban(tegnap egy orosz 3.osztályú meccsre fogadtam-ugyan nyertem vele 3,5 oddsal,de többet éppen ezért nem teszek ilyet mert a sportingbet is csak ma reggelre tudta meg az eredményt...pedig tegnap 16órakor kezdödött a meccs).

Minden élőben adott meccsnél lekapják az eredményt 87-88. percben, hogy ezt miért teszik azt nem tudom... Többször kértem őket, hogy ne vegyék le mert szeretném figyelemmel követni a meccs utolsó perceit, de azt mondták hogy ezt évek óta így teszik és nem fognak változtatni rajta... Elég érdekesnek tartom, hogy egy ekkora nagy fogadóiroda ilyen furcsa módszert választ. Szerintem mivel minden meccset élőben adnak, azért mindig a következő meccset kell a bukinak követni, tehát nem kötelezik rá hogy várja meg a meccs végét. Amúgy sportingbet a legjobb iroda erről nem lehet vitázni, csak élőfogadásnál vannak kisebb hibáik. Eredményeket pedig itt is lehet figyelni: http://sportingbet.enetpulse.com/?g=all&live=true&lang=hu

Kb. egy hónapja regeltem és most fizettem be. Bónuszt nem látok :-\ Nagy a csansza, hogy nem voltam körültekintő?!?  Óh, én ostoba... :crazy: Ja a kérdésem: így van vagy nem így van? Előre is köszi! :)

#33 augusztus 03, 2010, 14:17:00, benson
Idézetet írta: marciluca Dátum augusztus 03, 2010, 14:12:37
Kb. egy hónapja regeltem és most fizettem be. Bónuszt nem látok :-\ Nagy a csansza, hogy nem voltam körültekintő?!?  Óh, én ostoba... :crazy: Ja a kérdésem: így van vagy nem így van? Előre is köszi! :)

Jelenleg ez a befizetési bónuszuk van:
http://hu.sportingbet.com/t/promotions/footballpreseason/preseason-acqu3.aspx

Kösz a gyors választ! Tipikus én... :bash:

Üdv!
Valaki meg tudná mondani, hogy ha banki átutalással igénylem a pénzem, akkor az OTP számol fel valamilyen költséget vagy teljesen ingyenes az átutalás?
Előre is köszi a segítséget!

Idézetet írta: Salvio Dátum augusztus 18, 2010, 20:17:55
Üdv!
Valaki meg tudná mondani, hogy ha banki átutalással igénylem a pénzem, akkor az OTP számol fel valamilyen költséget vagy teljesen ingyenes az átutalás?
Előre is köszi a segítséget!
Nem számol fel költséget az OTP.

Dávid: Üdvözlöm, miben segí­thetek?
Ön: hello,lesz 1630tol eloben olyan h cska sofia youth-chavdar youth
Ön: azt megkerdezhetem h ez mit jelent? u19 v u21 es bajnoksag?
Dávid: U, mint under tehát alatt
Dávid: "ifi" bajnokságok
Ön: az under 19 v under 21
Dávid: paarncsol?
Dávid: parancsol?
Ön: :)
Ön: hat h ebben az ifi bajnoksagban ki szamit ifinek?
Ön: 21 evesek v 19 evesek?
Dávid: under 19 és under 21
Ön: de melyik?:)
Dávid: mindkettő
Dávid: ez egy sportkifejezés
Ön: az hogyan lehetseges?
Dávid: ezt hogy érti Uram?
Ön: te hogy erted?:)
Ön: maximum hany eves jatekosok jatszhatnak itt?
Dávid: a kifejezés azt jelenti, hogy 19 év alatt és 20 év alatti játékosokból áll a csapat
Ön: akkor miert nem csak siman 20 ev alatti
Ön: miert kell 19 es 20 ev alattinak lenni?
Dávid: ezt sajnos nem tudjuk
Ön: aki 19 ev alatti az nyilvan 20 ev alatti is
Ön: es honnan ez az informacio?
Dávid: ezt a szabályt nem mi hoztuk
Ön: nem kotekedeskent csak szeretnem tudni
Ön: jojo, ertem en de hol lehet ennek utana nezni:)
Dávid: Google keresőben például
Ön: ez hasznos volt, koszonom David:D
Ön: szep napot
Dávid: Nagyon szívesen!
Dávid: Szép napot Önnek is!

;D


Sziasztok!

Nekem a bónuszról lenne 1-2 kérdésem.
A lényeg: Befizettem 3.000 Ft-ot a számlámra, miután ezt az összeget egyszer megjátszom, kapok +3.000 Ft bónuszt. Ezt ugye 3x kell megjátszani majd, ahhoz hogy kivehessem. Amit nem értek az az, hogy miután a számlámon jó esetben lesz 6.000 Ft, ebből teszem azt felteszek 3.000 Ft-ot egy 1,5X-oddsos fogadásra, ez minek számít? A saját tőkének vagy a bónusznak. Tehát ha vesztek, akkor a maradék 3.000 a sajátom lesz (amit már nem kell megjátszani ahhoz, hogy majd kivehessem), vagy a bónusz. Az iroda hogy különbözteti meg mi bónusz és mi nem?
Remélem világosan írtam le kérdésem, de ezt nem igazán értem.
Előre is köszi a választ!

Üdv

Nem kell megkülönböztetni a bonuszt és a saját pénzt. Amíg nem játszottál 9000 Ft értékben, addig nem vehetsz ki pénzt. Szerintem ...

hello

következő lenne a kérdésem: ha befizetek 10 ezer Ft-ot, és egyszer ugye megjátszom.. tegyük föl, hogy vesztek.. akkor már tuti nemkapok bonuszt?
valamint ha nyerek csak akkor kapok meg a bonuszt? ez a fajta bonusz nemigazán tiszta nekem egyelőre..

Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani, hogy kifizetésnél, banki átutalás esetén az "Egyéb információ" rovatba kell-e írni valamit, vagy azt a részt üresen is hagyhatom?
Előre is köszönöm a segítséget!

Hi!

A bónusszal kapcsolatban lenne kérdésem megint csak.
Befizetek 3.000 Ft-ot, kapok mellé 3.000 bónuszt, amit ugye 3x (9.000 F) kell megforgatni 1,5 oddszon hogy majd kivehessem.
Mivan akkor ha a 6.000 ft-al játszogatok, de 1,5 oddsz alatt, melyből tegyük fel összejön 10.000 Ft.
Ekkor felteszek 9.000 Ft-ot, pl. 1,7 oddszu fogadásra, melyet elveszitek. A maradék 1.000 Ft-ot már ki lehet venni?  :D