PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem az a problémám velük,hogy képtelenség belépni a számlámra!Multkor be szerettem volna jelentkezni,valamiért nem sikerült,gondoltam kérek uj jelszót.Nem jött össze két nap tán feladtam!

Napi szinten fogadok náluk 1-2 meg pár száz eurós tétekkel is.
Mostanában sokszor "fagyott le" az oldal, nem engedett belépni vagy éppen a fogadás megtételekor csak pörgetett és végül nem fogadta el valamiért.
Ennek ellenére számomra még  mindig ez az egyik legmegbízhatóbb buki és bizony szempont az is, hogy fél órán belül kifizetnek netellerre és nem kell félni a korlátozástól sem.

Én a skrillt vagy a netellert sem tartom megbízhatóbbnak náluk...

Miért van az hogy hiába regisztráltam fiokot és mégse tok belépni?


LOL  :D

Gondolod hogy hosszu hetvegen, unneppel a nyakan mindenki a te kerdesedet figyeli?  :D :D

Egyebkent ez egy olyan kerdes amit hacsak valaki nem futott bele hasonlo problemaba, senki sem fog tudni megvalaszolni, az ugyfelszolgalaton kivul. Szoval erdemes ott rakerdezni...

Idézetet írta: borsod1984 Dátum március 30, 2018, 22:22:45
Miért van az hogy hiába regisztráltam fiokot és mégse tok belépni?

Nem kell hitelesíteni a számlát? Nem kaptál e-mail-t?

Angol ismereted milyen?

Sziasztok!

Élő fogadás milyen az oldalon? Csak focira lehet vagy van azért kézilabda kosárlabda is?Mik a jellemzőek?
Köszi előre is!

Szegényes...
Főleg foci és tenisz, de az is igen korlátozottan.

Sziasztok!Segitség kellene.Képtelen vagyok belépni a számlámra.Mit lehett tenniebben az esetben?

Mondjuk emailt írni nekik : [email protected]     Írd bele a felhasználónevedet is.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum május 08, 2018, 18:09:13
Sziasztok!Segitség kellene.Képtelen vagyok belépni a számlámra.Mit lehett tenniebben az esetben?


Ezeken már tulvagyok!Küldenek egy 10 egységböl állo számsort de bárhova irom be ugyanaz történik vagyis semmi!Képtelenség belépni!,Volt eset,hogy egész nap irogattun egymásnak de semmi.addig jutottunk,hogy töröljék a számlám de semmi sem történik.

Sziasztok! Pinnacle-n elfelejtettem a jelszavam es a biztonsagi kerdesre is a valaszt. Ilyenkor mit lehet csinalni?

Idézetet írta: kri1219 Dátum november 13, 2018, 11:23:04
Sziasztok! Pinnacle-n elfelejtettem a jelszavam es a biztonsagi kerdesre is a valaszt. Ilyenkor mit lehet csinalni?
Szia!

Írj nekik üzenetet a felhasználó neveddel (és valódi névvel) együtt. Az esetek többségében készségesek és rövid időn belül válaszolnak is. Említsd meg, hogy mindkettőt elfelejtetted, szerintem nem csinálnak belőle nagy ügyet, csak max egy igazolást kérnek, hogy tényleg te vagy az (de szerintem még ezt sem).

Sziasztok :) Azt kérdezném az oldal kapcsán, hogy csináltatok hozzá külön euro számlát? vagy az euro-forint átváltások nem viszik el a magasabb oddsok nyújtotta többletet?

Sziasztok! Pinnaclen fel lehet valahogy venni a fuggoben levo fogadast, ha meg nem kezdodott el a meccs? Vagy ha nem es rajuk irok akkor ervenytelenitik?