Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1755 február 05, 2016, 15:58:04, Latzka
1. tipp

Tenisz - ITF Spanyolország

Steven Diez - Eduard Esteve Lobato
Steven Diez

odds: 1,16
tét: 20 000 Ft
bet365

Ajánlás

Tenisz - FED Kupa

Szerbia - Spanyolország

Spanyolország




Bet365-nél érthetetlen módon csak reggel 8-ig láttam fogadhatónak; lemaradtam róla. Most máshol sem látok rá szorzót. Amúgy 1,25 volt a spanyolok.
A spanyolok gyakorlatilag 2-0-ról indulnak; Janka nem hiszem, hogy kettőt nyerne és szerintem a páros is inkább Muguruzáéknak áll.

Idézetet írta: Latzka Dátum február 05, 2016, 09:51:03
1.

Tenisz - ITF Spanyolország

Steven Diez - Eduard Esteve Lobato
Steven Diez

odds: 1,16
tét: 20 000 Ft
bet365

1-1-nél feladta Eduard?

1,70-ért sikerült megtennem, mikor Eduard első szettet behúzta. Köszönöm Latzka!  :ok:

Idézetet írta: Pikaa Dátum február 05, 2016, 12:24:32
1-1-nél feladta Eduard?

1,70-ért sikerült megtennem, mikor Eduard első szettet behúzta. Köszönöm Latzka!  :ok:

Igen, 5-7 6-1-nél feladta a spanyol. 1,66-nál még én is beszálltam az 1. szett után, de nekem push tippek lesznek bet365-nél.

:beerchug:


4 féle címkéjű bejegyzéseket tervezek:

Tipp: Megjátszom őket és ezek mérkőzés előtti, minden bizonnyal kis szorzójú tippek lesznek. Lásd a Diez tipp. Élőben hajkurászom a nagy szorzókat is, de ezeket lehetetlenség lenaplózni úgy, hogy értelme is legyen.

Ajánlás: Csak bet365-nél fogadok, így amit nem tudok élesben megtenni, de jónak látom, azt idesorolom. Lásd FED Kupa tipp.

(Ellen)Vélemény: Meglepetés vadászatszerű dolog, amit élőben vagy megfogadok vagy nem. Mint írtam az élőzést nem naplózom.

Gondolatok: Ezt nem kell magyarázni.


(Ellen)Vélemény:



Szeretek a kis tornákra fogadni, így ritka, hogy valaki nevével még ne találkoztam volna. Robin Anderson ilyen, pedig 280. a világranglistán. 1,28-ért kínálják az eddigi nagy meglepetéseket okozó Sanford ellenében. Egy lyukas garast nem tennék rá. Ez persze azzal sem egyenlő, hogy Sanfordot ajánlanám, de az érték benne van. Ellene szól, hogy csak 17 éves; az is lehet, hogy mára elfogy az erővel. Élőben érdemes lehet követni.

Lényeg: Robin Anderson

U.i.: Mondjuk nem hiszem, hogy lenne bárki is, aki pont őt nézte volna ki mára, de sose tudni :)

Örülök hogy ismét jelentkezel tippekkel, sok sikert!  :ok: :beerchug:

#1761 február 05, 2016, 19:44:08, Latzka
2. tipp

Tenisz - ITF USA

Augustin Velotti - Pedro Sakamoto
Augustin Velotti  6-3 7-5  :ok:

odds: 1,30
tét: 10 000 Ft
bet365

Sakamoto tegnap a chilei Lamát verte, aki azt hiszem a torna 1. kiemeltje volt. Ebből még sokat nem következtetnék, mert Lama még nincsen 'meccsben', az csak az idei 2. pályára lépése volt.
Vellotti többre hivatott, mint a 482. világranglista helyezése, volt ő már 200-on belül is. Az reálisabb. Ő tegnap a mi nagy Péterünket verte 6-1 6-0-ra! Valamiért ez bennem nagyobb nyomott hagyott, mert Nagy előtte 4 meccset is nyert a tornán.

#1762 február 10, 2016, 19:29:25, Latzka
3. tipp

Tenisz - Fed Kupa

Szerbia - Spanyolország
Spanyolország  1,25  4-0 :ok:
Jovanovski - Muguruza
Muguruza  1,10 (Jorovic játszott végül)

odds: 1,375
tét: 10 000 Ft
bet365

Újra kínálatban a Fed Kupa, immár az egyéni mérkőzések szorzóival. Női egyéniben nem tartom racionálisnak az ilyen kis szorzókat, de itt annyira összefügg a 2 tipp, hogy itt igen :D


WTA Szentpétervár selejtező 1. kör

Zanevska - Detiuc
Zanevska 1,12  6-1 2-6 6-1  :ok: (a 2. szett gyanús ;))

Ennek simán jönnie kellene, az előző kombit már olyan 1,55-re 'dúsítaná'.

Viszont: - újabb kis szorzó
             - moldáv-ukrán csata Oroszországban; csak én asszociálok a bunda szóra?  :)



"Élőben hajkurászom a nagy szorzókat is, de ezeket lehetetlenség lenaplózni úgy, hogy értelme is legyen."

Mivel írtam erről a meccsről (és még be is jött), így ennek úgy döntöttem van értelme  :P



#1764 február 06, 2016, 19:35:12, Latzka
4. tipp

Tenisz - ITF USA

Augustin Velotti - Clement Geens
Augustin Velotti    7-5 6-3 :ok:

odds: 1,25
tét: 10 000 Ft
bet365

Tegnap Sakamoto breakkel indított, így 0-2-nél hamar 1,66 lett az 1,30-ból Velotti szorzója. Aztán 6-3-mal fordított az argentin. A 2. szettben 5-4-nél már a szettért szervált Sakamoto, de ismét fordítás jött; 7-5. Nekem úgy tűnik fejben rendben van az argentin és neki csak a döntőben lesz/lehet nehezebb a dolga.

cső, nem tolod már?
köszi

Idézetet írta: butyi Dátum február 13, 2016, 11:58:27
cső, nem tolod már?
köszi

A héten csak tologattam; semmi nem tetszett meg annyira, hogy ide beírjam. Most is megnyitottam a bet365 tenisz teljes listát, de eddig semmi.

Gondolatok

Ilyet is ígértem.

A Fucsovics Marci

Szerintem a többséghez képest toleránsabban álltam hozzá és az eredményeihez, de most nálam is betelt a pohár.

Fucsovics - Bemelmans 6-3 6-4
Moriya - Fucsovics 7-6 2-6 7-5

Egyik mérkőzésre sem fogadtam sem előtte, sem élőben. Így 'mérgem' nem a pénznek szól, pusztán csalódottság.
A belga ellen nem ő volt az esélyes, eléggé magabiztosan, jól játszott. A 2. szett 5-4-nél a mérkőzésért adogatott, amikor azt hiszem kétszer is volt bréklabdája Bemelmansnak. Ha jön a break könnyen átfordulhatott volna az addig sima mérkőzés, de a szervája kisegítette és behúzta.
Jött a japán Moriya. Hiába volt az Austalian Openen 6-0 6-3; a Marcira meccs előtt kínált 1,25-ös szorzó szerintem túl alacsony volt; a japán közel 4-es szorzója pedig túl magas. Utóbbiban értéket láttam, de bevallom nem szoktam Marci ellen fogadni, mert általában biztosan akkor okoz meglepetést; meg mint írtam is, én eddig bíztam benne, hogy előbb-utóbb csak lesz belőle valaki.
4-1-ig hasít, majd a japán nyer 3 gémet; 4-4. Ránézek a szorzókra; Marci 1,11; Moriya 5 vagy 6! Irreális volt. Azt hiszem 6-5-nél a japán a szettért adogatott, visszabrékel a magyar. Tie-brekben is szettlabdát hárít, de 8-6-ra csak elbukja végül.
2. szett sima 6-2 neki. Elvileg már neki áll a mérkőzés, erre 7-5-re bukó.

Aztán este Basic-csal 3-as szorzón verik a Brown/Junaid párost...

Most ott tartok, hogy nem tudom eldönteni, hogy feladott egy 12x szelvényt vagy tényleg ennyire agyhalott. :laugh:

Ha a páros meccs nem lett volna, akkor simán rávágnám, hogy tényleg ennyire agyhalott, de így nem tudom. Mindenesetre nálam most eléggé leírta magát.

Babosnak viszont nagyon örülök, de kérdéses nála meddig fog tartani ez a jobb játék.

A remény hal meg utoljára, majd talán néhány év múlva Valkusz Máté és Gálfi Dalma megörvendeztet minket pár igazán szép eredménnyel :beerchug:

#1767 február 13, 2016, 20:14:06, Latzka
Ajánlás

Tenisz - Delray Beach selejtező

Bjorn Fratangelo - Edoardo Tessaro

tipp: 14,5 gém felett  2-6 3-6 :great:
odds: 1,61
bet365

Ez megtetszett. Ilyen alacsony határ akkor szokott lenni, amikor valami arab szabadkártyás játszik. A szabadkártya itt is stimmel, de itt egy 23 éves, Amerikában tanuló olasz az egyik főszereplő.

Edoardo Tessaro-ról sok infót nem találni. 21/19 mérlege, köztük csak 1 db nagy vereség; 2014-ben Olivetti 6-1 6-0-ra alaposan elkalapálta. Facebookja szerint 2015. januárja óta a Virgin Tech főiskolán tanul és a teniszcsapat tagja.
Főiskolás eredményei után nem kutattam mélyebben, de nekem úgy lenne logikus, hogy az ATP torna kvalis szabadkártyáját az eredményei miatt érdemelte ki.

Fratangelo juniorként nyert Roland Garrost (Thiemet legyőzve) és a TOP100-at ostromolja. Viszont idén eddig nem nagy szám, 4/6. Memphisben 7 nappal ezelőtt egy szintén teljesen ismeretlen játékossal (Jarryd Woog) került össze, akit 6-2 6-2 vert. 4 gém ott is lejött.

Szóval kemény pályán 3 gém 1,61-ért nem tűnik rossz ajánlatnak egy olyan játékosra, aki azért tud teniszezni. És neki ez a 'meccs', míg az amcsinak csak egy kötelező feladat.






#1768 február 14, 2016, 00:08:28, Latzka
5. tipp

Futsal EB döntő


Spanyolország - Oroszország
EB győztes: Spanyolország  3-7 :ok:

odds: 1,50
tét: 10 000 Ft
tippmixpro

Idegen vizeken. Amennyire követtem a tornát, nekem egyértelműen az jön le, hogy az EB győzelmet a spanyolok érdemlik meg és jobbnak is tűnnek annyival az oroszoktól, hogy ez így is legyen. Unibeten ez csak 1,36; szerintem az a reális szorzó.



#1769 február 19, 2016, 21:59:01, Latzka
Live Ajánlás

Tenisz - ITF USA

Kozlov - Hanescu

tipp: Hanescu 6-4 6-7 4-6  :ok:
odds: 1,57 (a 2. szett után)
bet365

6-4 5-1-ről (!) jött vissza a román és nyerte meg 7-6-ra a második szettet.