Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Delelottre egy jonak tuno dupla:

Barney - Puha 8.5 over 1,44
Gary - Cadby 8.5 over 1,40

2,02

6 nyertig mennek, mindket meccsen varok 3 nyert leget a vesztestol is..

Idézetet írta: peshark Dátum augusztus 09, 2019, 10:19:39
Delelottre egy jonak tuno dupla:

Barney - Puha 8.5 over 1,44
Gary - Cadby 8.5 over 1,40

2,02

6 nyertig mennek, mindket meccsen varok 3 nyert leget a vesztestol is..

22%os kiszalloval (7rontott nyil) nehez legeket nyerni meg a gyengen jatszo Barney ellen is..

Hat ez zsenialis volt, ezert orom nezni a dartsot :D

Barneeey is back on track??  ??? 106-os atlag, 75%-os kiszallo..  :great:

Heta nagyon megy. Le a kalappal.  :beerchug:

Idézetet írta: Greipel Dátum augusztus 16, 2019, 21:10:00
Heta nagyon megy. Le a kalappal.  :beerchug:

Igen, es mostmar el is hiszi magarol, hogy meg tudja csinalni, nehogy holnap is varazsoljon meg valamit :D

Nap tippje:

Barney +2.5 1,72  :topbet_125: :topbet_125: :topbet_125:

Idézetet írta: peshark Dátum augusztus 17, 2019, 09:10:16
Nap tippje:

Barney +2.5 1,72  :topbet_125: :topbet_125: :topbet_125:

A tipp rendben, de így elszúrni egy meccset...

Arrogáns, idióta Gurney hazaküldve, gyönyörű játék volt BARNEEEYY  :great:

Annyira szeretem mikor az ilyen jatekosokat kiejtik es alig birnak meg kezet is fogni es duzzogva mennek le a szinpadrol, Gerwen ugyanezt csinalja ha kikap, ha meg nyernek akkor vigyorognak a masik arcaba, undorito viselkedes.

Durrant (110-es atlag, 86% kiszallo) - Price(106-os atlag, 75% kiszallo) 6-3

Reg lattam ilyen jo meccset ... :)

2020.05.08. - 05.10. között European Tour fordulót rendeznek Budapesten!! :great:

Külön öröm ez a biciklit is szeretőknek, ugyanis a szombati Giro rajthoz hozzá lehet szervezni egy kis dartsot is, egy kánaán lesz az a hétvége..  ::) :D


Idézetet írta: Greipel Dátum szeptember 09, 2019, 18:08:22
Visszatérőben Taylor is.

https://dartsnews.com/taylor-admits-future-return-could-be-on-the-cards-if-i-get-good-im-going-to-come-back/

Néztem én is amikor kiadták az új kollekciót, hogy mit mondott az öreg, szerintem inkább marketing fogás ez, de én mindenesetre örülnék neki :D

Crosst meg akar ezen az 1,40-en is erdemes lehet jatszani, Cullennek eltunt a csomagja, se a nyilai, se a ruha-cipo komboja nem erkezett meg a helyszinre, nem lattam az eddigi meccseit hogy mivel jatszott meg hogyan, most egy oraja Twitteren panaszkodott emiatt. Ez minden, csak nem idealis korulmeny egy Cross elleni meccs elott... :D

Idézetet írta: peshark Dátum szeptember 15, 2019, 12:45:06
Crosst meg akar ezen az 1,40-en is erdemes lehet jatszani, Cullennek eltunt a csomagja, se a nyilai, se a ruha-cipo komboja nem erkezett meg a helyszinre, nem lattam az eddigi meccseit hogy mivel jatszott meg hogyan, most egy oraja Twitteren panaszkodott emiatt. Ez minden, csak nem idealis korulmeny egy Cross elleni meccs elott... :D

A cuccok elokerultek Cullennel, de a jo jatek nem, sima 6-0  :great: