Bajnokok Ligája 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a 2021-22-es BL-döntőt?

Liverpool
5 (55.6%)
Real Madrid
4 (44.4%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: május 28, 2022, 13:41:03

A juve győzelem elég valuenak tűnik....

Idézetet írta: szalist Dátum november 23, 2021, 20:34:32
A juve győzelem elég valuenak tűnik....
Ezt mégis miből gondolod?:)

Ronaldo köszönte a labdát, meglátta a lehetőséget, és betalált.


Ezt a Chelsea gólt valaki meg tudja magyarázni, hogy lett szabályos, mikor egy szabálytalanság és egy kéz előzte meg?

Idézetet írta: szalist Dátum november 23, 2021, 20:34:32
A juve győzelem elég valuenak tűnik....

Most utólag könnyen vagyok okos, de miért volt ez value bármikor is? Olaszok ha továbbmennek, nem foglalkoznak a sorozattal, főleg hiányzókkal idegenben egy top ellen.

Nagyon simán és megérdemelten nyert a Chelsea, viszont mivel 3.5 gól alatt tettem maradt bennem tüske a játékvezetéssel kapcsolatban. Első gólnál például elengednek egy tiszta kezet, illetve gólt megelőző szabálytalanságot, utolsónál nekem Werner helyezkedése igencsak lesgyanús volt, de a 90+5. percben már nem akarták VAR-ozni.  :bash:

"

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: november 24., 14:00CET

"

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: november 24., 14:00CET

"

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: november 24., 14:00CET"   

Lipcséből hiányzik a magyar vonal, de a fél csapat is. 19 éves csatárral mennek elől. Brobbey négyszer játszott idén. Martinez kapus még nem is védett a Lipcsében.
És még mindig 3.60 a szorzó a Brugge ismételt győzelmére.
Meg kell hagyni, hogy most pont fordított a felállás, mint az odavágon. A Brugge felállása képvidseli most a támadószellemet. Úgy látszik megéheztek.

Messi? Ronaldo? Lewa? Aha, majd jön Haller!

Imádom ezt az Ajaxot! :)

Legtöbb gól a BL-csoportkörben:

11 gól: Cristiano (2015-16)
10 gól: Messi (2016-17) and Lewandowski (2019-20).
9 gól: Cristiano (2013-14), Luiz Adriano (2014-15), Cristiano (2017-18), Lewandowski (2021-22) and SÉBASTIEN HALLER (2021-22)

(forrás: MisterChip)

és a Milán 0-1..... hihetetlen és annyira tudtam!! :bash:
Dehogy adják fel a BL-t! :bash:

Undoritó Atletico végig X-re játszottak, megérdemelték, hogy kikaptak! Remélem ki is esnek!

A csoportkör kezdetekor szinte hihetetennek tűnt, de most előfordulhat nagyon is, hogy a Barca, és az Atletico az Európa Ligában folytatja, a Sevilla pedig még ott sem.
Ehhez elég, ha a Barcelona nem nyer Münchenben, mikor otthon kikapott tőlük 3:0 -ra. A Benfica pedig Portugáliában veri a Kijevet. Most ez a legreálisabb.

A Milán előzi a Madridot azonos pontszámmal, szóval, ha veri otthon a Liverpoolt , akkor teljesen mindegy, hogy az Atletico nyer -e Portoban, ami ilyen játékkal eléggé kérdéses is.

A Sevilla pedig hiába nyert a Wolsburg ellen , mivel a Lille verte a Salzburgot, és pont az osztrákokkal lesz az utolsó meccsük. A Wolsburg pedig a Lillet fogadja. Így osztrák, és némer győzelem esetén a Sevilla negyedik.