Napi tipp - november 26.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Den Haag-Dordrecht
5.5 gól felett
6.16
Pinnacle

Gondolkodtam, hogy Bolívia vagy Hollandia legyen az úticél ma, ha már gólokról van szó. Ezt választottam. A hágai klub az élmezőnyben van, míg a vendégek utolsók. Nem sokszor volt a hazaiaknak a szezonban legalább 6 gólos meccse(3), ráadásul október elsején volt az utolsó. Mostanság a slágereredmény 2-0 az ő esetükben, ideje, hogy legyen végre egy közönségszórakoztató meccsük. Remélhetőleg a vendégek is partnerek lesznek ebben, s hozzátesznek két gólt, hogy jó legyen ez a mai "sztori".

Labdarúgás, Németország, Bundesliga, 2021. 11. 26., 20:30

VfB Stuttgart - Mainz 05
Tipp: VfB Stuttgart pontosan két góllal nyer


Odds: 8,00
Iroda: Unibet

Indoklás: Rendkívül kiegyenlített meccsnek ígérkezik a Bundesliga nyitómérkőzés - legalábbis a bukik szerint. Szerintem viszont be fogja húzni a hazai csapat. Egyszer minden sorozatnak meg kell törnie: ehhez pedig ideálisnak látszik az idegenben nem túlságosan acélos Mainz. Komoly a pontszerzési kényszer is a hazaiaknál. A megérzéseim azt súgják, ma érdemes megbízni bennük.

Labdarúgás  Spanyolország LaLiga
2021.11.26  21:00

Athletic Bilbao - Granada
Tip : gólok száma over 3.5
Odds : 3.40
Iroda : Bet365

Labdarúgás, Franciaország, Ligue 1
2021.11.26. 21:00
Lens-Angers
Tipp: Angers nyer
Odds: 5.00
Iroda: Bet365

A 4. lens fogadja otthon a 6. angers csapatát, és csak 3 pont választja el őket. A vendégeket nem érzem ennyire underdognak, és ha ma győznek ott találhatják magukat a bl és el helyek közelében.

Ponte Preta v Coritiba
1. felido 1 v 2
1.72
Bet365

26.11.2021     23.15
Bolivia foci  Professzionális Liga
Felett 1.5
Gólok száma
The Strongest - Club Aurora
Close
Döntetlen
Teljes játékidő
The Strongest - Club Aurora
odss:11.50
Kettes
unibet

Idézetet írta: curpy82 Dátum november 26, 2021, 16:55:50
Den Haag-Dordrecht
5.5 gól felett
6.16
Pinnacle

Gondolkodtam, hogy Bolívia vagy Hollandia legyen az úticél ma, ha már gólokról van szó. Ezt választottam. A hágai klub az élmezőnyben van, míg a vendégek utolsók. Nem sokszor volt a hazaiaknak a szezonban legalább 6 gólos meccse(3), ráadásul október elsején volt az utolsó. Mostanság a slágereredmény 2-0 az ő esetükben, ideje, hogy legyen végre egy közönségszórakoztató meccsük. Remélhetőleg a vendégek is partnerek lesznek ebben, s hozzátesznek két gólt, hogy jó legyen ez a mai "sztori".

A Potosi is jó lett 5.5 fölé, de az nem lett volna elég.
Így jó döntés volt-NYERTES

Idézetet írta: todika Dátum november 26, 2021, 18:33:49
Labdarúgás  Spanyolország LaLiga
2021.11.26  21:00

Athletic Bilbao - Granada
Tip : gólok száma over 3.5
Odds : 3.40
Iroda : Bet365

Nyertes


Idézetet írta: chabialonso Dátum november 26, 2021, 14:12:08
Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.11.26. 20:30
Esemény : Thun  - Kriens
Tipp: gólszám az 1 . félidőben 2.5 felett
Odds: 5.00
Iroda: bet365

A Kriens az a csapat aki ellen a Thunnak nem kell visszafognia magát. Ha végre visszaakar kerülni az élvonalba, akkor nem is kell. 14 meccs alatt 35 gólt kapott a Kriens. a 8 Thun, és az első Winterthur között hat pont van, tehát még bármi lehet. Már az első játékrészben eldőlhet a meccs.

1. félidő 2:1  nyertes

Idézetet írta: LosGabos Dátum november 26, 2021, 08:23:22
2021. 11. 26. 20:30
Labdarúgás, NÉMETORSZÁG, Bundesliga

VfB Stuttgart - Mainz

Tipp:    2,5 gól felett
Odds:   1.81
Iroda:  Unibet
Nyertes

Idézetet írta: curpy82 Dátum november 26, 2021, 16:55:50
Den Haag-Dordrecht
5.5 gól felett
6.16
Pinnacle

Gondolkodtam, hogy Bolívia vagy Hollandia legyen az úticél ma, ha már gólokról van szó. Ezt választottam. A hágai klub az élmezőnyben van, míg a vendégek utolsók. Nem sokszor volt a hazaiaknak a szezonban legalább 6 gólos meccse(3), ráadásul október elsején volt az utolsó. Mostanság a slágereredmény 2-0 az ő esetükben, ideje, hogy legyen végre egy közönségszórakoztató meccsük. Remélhetőleg a vendégek is partnerek lesznek ebben, s hozzátesznek két gólt, hogy jó legyen ez a mai "sztori".

Gratulálunk @curpy82 ! Nyereményed 1 500 Forint Skrillen keresztül.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 26, 2021, 14:02:05
Női kézilabda, felkészülési mérkőzés, 21:00

Franciaország - Magyarország

Tipp: Francia gólok 29.5 over
Odds: 1.90
Iroda: Bet365

Egy laza felkészülési mérkőzés itt a VB előtt, ahol már senki nem akar megsérülni... lehet gyakorolni a különböző figurákat, nem gondolom, hogy a védekezésé lenne a főszerep. Nálunk ugye "last minute" lemondta a válogatottságot védelmünk tengelye, Tomori Zsuzsa... azt a posztot is be kell foltoznunk, nem biztos, hogy ez már meg is történt... Szerintem a franciák könnyedén megdobhatják a 30 gólt ellenünk ha akarják (reméljük akarják)....

Ja igen, ezt elfelejtettem kiértékelni. NYERTES volt.  :)