Exkluzív ajánlatunk: 10.000 Ft értékű ingyenes fogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok vasárnap regisztráltam általatok de még nem jött meg a bónusz 5000Ft , utána néznétek , köszi .

Idézetet írta: KOXI222 Dátum május 28, 2018, 22:09:04
Sziasztok vasárnap regisztráltam általatok de még nem jött meg a bónusz 5000Ft , utána néznétek , köszi .

Privát üzenetben megkérlek küld át az Unibetes felhasználóneved. K

Köszi.  :ok:

Meg írtam privátba , van valami hír , mert még mindig nincs rajta .

Idézetet írta: KOXI222 Dátum június 01, 2018, 22:47:32
Meg írtam privátba , van valami hír , mert még mindig nincs rajta .

Köszönjük. Továbbítjuk az irodának.

Van valami hír ?  mert még mindig nincs rajta .

Egyébként ha eléred a 10 barátot aki beregisztrált neked  , utána nem érvényes ez a bónusz , nem ez lehet a gond ?  hogy elérted ?

Idézetet írta: KOXI222 Dátum június 06, 2018, 16:28:21
Van valami hír ?  mert még mindig nincs rajta .

Egyébként ha eléred a 10 barátot aki beregisztrált neked  , utána nem érvényes ez a bónusz , nem ez lehet a gond ?  hogy elérted ?

Átküldtük a felhasználóneved, s várjuk a fejleményt/hírt. Jelezzük, ha van valami.

Jól van csak már vasárnap lesz 2 hete hogy regeltem , nem gondoltam hogy ennyi idő kell hozzá hogy meg kapjam .

Idézetet írta: KOXI222 Dátum június 07, 2018, 13:11:58
Jól van csak már vasárnap lesz 2 hete hogy regeltem , nem gondoltam hogy ennyi idő kell hozzá hogy meg kapjam .

Azt az információt kaptam, hogy jóváírták.

És hol kellene ezt nekem pontosan látnom mert csak a 20.000 üdvözlő bónuszt kaptam meg .

Amennyiben a Sportfogadas.org által regisztráltál az Unibethez, akkor a kezdeti kockázatmentes fogadásod mellett egy 5.000 forint értékű ingyen fogadásban is részesülsz.
Az ingyen fogadás az első befizetést követő hétfőn jelenik meg számládon, s ezt megtalálod a menü bal oldalán, illetve egy fogadás elhelyezésekor is megjelenik az opció.

5.000 HUF ingyen fogadás

Mit is jelent ez? Azt, hogy ingyen fogadhatsz egy vagy több sporteseményre. Bejelentkezés után, a sport részleg bal oldalán találsz egy olyant, hogy "Ingyen fogadás", amit igénybe vehetsz, vagy csak egyszerűen válassz egy fogadási eseményt, s ebben az esetben a jobb oldalt megjelenő fogadószelvényen kiválaszthatod, hogy az ingyen fogadásod szeretnéd felhasználni.

Így már meg találtam és meg kaptam , kösz .

Viszont az kicsit furcsa hogy 5000 fogadtam 3 x szorzóval és csak 10.000 nyerhetek .

    Ma 14:58:11
Tét:
    Ft 5000.00Ingyenes fogadás
Lehetséges kifizetés
    Ft 10000.00
Fogadás típus
    Legjobb 10 között végez: Leclerc, Charles (1-10)

Állapot
    Függőben
Oddsok
    3.00

Idézetet írta: KOXI222 Dátum június 09, 2018, 15:03:01
Így már meg találtam és meg kaptam , kösz .

Viszont az kicsit furcsa hogy 5000 fogadtam 3 x szorzóval és csak 10.000 nyerhetek .

    Ma 14:58:11
Tét:
    Ft 5000.00Ingyenes fogadás
Lehetséges kifizetés
    Ft 10000.00
Fogadás típus
    Legjobb 10 között végez: Leclerc, Charles (1-10)

Állapot
    Függőben
Oddsok
    3.00

Ha bármilyen hasonló kérdésed van, vedd fel a kapcsolatot az Unibet ügyfélszolgálattal.  ;)

Sziasztok! Múlt héten regisztráltam Unibetre de nem kaptam meg az 5000 Ft-os  ingyen fogadást. Tudnátok ebben segíteni?

Idézetet írta: Tnandi92 Dátum július 03, 2018, 20:23:07
Sziasztok! Múlt héten regisztráltam Unibetre de nem kaptam meg az 5000 Ft-os  ingyen fogadást. Tudnátok ebben segíteni?

Általunk regisztráltál, és volt befizetésed?

Ha mindkettőre a válasz igen, akkor küldd át privát üzenetben az Unibetes felhasználóneved.

Köszi.

Sziasztok!

Egy hete regisztráltam, de én sem kaptam meg az 5000 Ft-s ingyen fogadást. Mi a teendő ebben az esetben? Mindent a leírtak szerint csináltam!

Előre is köszi!