sportfogadás külföldön

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


helló mindenki!
lehet hogy van már hasonló topic az oldalon de én nem találtam.
arról lenne szó hogy kíváncsi vagyok melyik országba hogy működik a online sportfogadás. pontosabban hogy mely országokban van még egyáltalán online sportfogadás... hiszen ugye mo-ról szépen kiüldözik az irodákat. persze fogadni lehet csak éppen nem lesz iroda. és hát (bár ez nagyon ritka) van akinek ez nem csak hobbi! hova lehet menni ahol az ember tud fogadni? mi a helyzet a németekkel? svájc? hollandia? románia? vagy akár kanada? esetleg az usa? (a kijutás most mellékes. most csak a fogadás része érdekelne a dolognak.)
remélem viszonylag érthető voltam. ha valaki véletlenül tudna valamit ez ügyben az megoszthatná velem is.  :)

#1 augusztus 11, 2013, 14:53:58, Alk
Van hasonló téma a fórumon, bár az összességében foglalkozik a várható szabályozásokkal:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,7451.0.html

VPN egyébként megoldást jelenthet a blokkolások ellen (erről is volt már szó bővebben, így nem térnék ki rá), mindazonáltal nekem is megvan úgymond a "B tervem". Ha minden kötél szakad, és itthonról semmilyen módon nem lesznek elérhetők az irodák, számomra Málta a legszimpatikusabb, persze számos egyéb ok miatt is (éghajlat, nyelv, adórendszer, pénznem, árak, fejlettség, Olaszország csupán 100 km-re, Magyarország is néhány óra repülővel stb). Mivel számos online sportfogadó iroda máltai cégbejegyzésű, továbbá a rengeteg kaszinó, ló- és agárverseny közvetítések a parton lévő helyi irodákban stb, mind azt jelzi, hogy ez a szigetország a sportfogadók (egyik) európai Mekkája.


igen olvastam már azt a fórumot is de ott sajnos nem találtam választ a kérdésemre. és igazából a blokkolás megkerülésére sincs jó/működő válasz. amúgy málta nagyon szimpatikus nekem is. ( bár ezidáig meg sem fordult a fejemben :) )
egyébként meg a máltai fogadóirodákkal pont nem vagyok megbékélve a lekorlátozások miatt. :D

Mondjuk egy határozott válasznak nagyon örülnék, miszerint VPN-nel elérhetők lesznek-e az irodák vagy sem. Avagy másképp megfogalmazva, a szolgáltatók tudnak-e tenni ez ellen, illetve, hogy a kormány kötelezheti-e őket mélyebb beavatkozásra az irodák blokkolásán túl (persze mit nem tehet meg az állam..).

Én jelenleg is Szerbiában élek. Itt semmi gond nincs az online fogadással, minden gond nélkül csinálom. Azt viszont nem javaslom, hogy tartósan ide is költözzön az ember, az életszínvonal igen alacsony.

viktorék bármit megtehetnek...

-

szerbiába meg az életbe nem költöznék  :laugh:
azért azt jó tudni hogy van mit irigyelni a szerbektől... van ettől lejjebb?


Nem kell másik kontinensre menni, itt van közel Románia déli része. Azok is nagyon mélyen vannak sok helyen. Fogadni gond nélkül lehet.

Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 11, 2013, 15:31:47
Mondjuk egy határozott válasznak nagyon örülnék, miszerint VPN-nel elérhetők lesznek-e az irodák vagy sem.
Ha Kínából VPN-nel lehet youtubeozni meg facebookozni, akkor Mo-ról is lehet majd fogadni.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 11, 2013, 19:19:21
Nem kell másik kontinensre menni, itt van közel Románia déli része. Azok is nagyon mélyen vannak sok helyen. Fogadni gond nélkül lehet.

;D ;D ;D De ha Mo. továbbra is jobban teljesít, hamarosan utolérjük őket

persze de kíváncsi vagyok hogy hányótok élne romániában hogy fogadhasson  :-\ vagy akár csak erdélyben... neeem!
se szerbia se románia. még ha én hoztam fel példának akkor se :D

Idézetet írta: boruski Dátum augusztus 11, 2013, 20:40:40
persze de kíváncsi vagyok hogy hányótok élne romániában hogy fogadhasson  :-\ vagy akár csak erdélyben... neeem!
se szerbia se románia. még ha én hoztam fel példának akkor se :D

Itt az orgon elég sokan szomszédos országokból vannak, nekik nem kell megmondanod, mi milyen. ;)

Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 11, 2013, 20:58:10
Itt az orgon elég sokan szomszédos országokból vannak, nekik nem kell megmondanod, mi milyen. ;)
nem mondok meg én semmit senkinek csak közlöm hogy ezek a helyek még mo-ról sem csábítóak...

Viccet félretéve: ahol tapasztalataim vannak a bet365, unibet, betsson trióról

HU - működik (egyenlőre, ha tiltás akkor jöhet a VPN vagy a TOR - majd meglátjuk)
RO - oké
BG - tiltva
IT - tiltva
AT - oké (legalábbis egy éve még oké volt)

Idézetet írta: misk@ Dátum augusztus 11, 2013, 21:36:52
Viccet félretéve: ahol tapasztalataim vannak a bet365, unibet, betsson trióról

HU - működik (egyenlőre, ha tiltás akkor jöhet a VPN vagy a TOR - majd meglátjuk)
RO - oké
BG - tiltva
IT - tiltva
AT - oké (legalábbis egy éve még oké volt)

az it az az olasz akar lenni?  :o