sportfogadáshoz használható honlapok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A www.betexplorer.com nekem is az egyik kedvencem, viszont a flashscore.com ma nagyon leszerepelt előttem. A Southampton-Barnsley  meccs a 90. percben az oldal szerint még 2-2-re állt, én meg tiszta ideg voltam, mivel nagy téttel játszottam a hazai győzelmet. Előtte kb 10 perccel néztem wapon az eredményt, és az 4-2-t mutatott. A livescore.com-on FT 5-2 volt. Erre már kezdtem megnyugodni :) A flashscore-on csak később javítottak.
Volt nektek már hasonló tapasztalatotok?

Valamilyen technikai problémájuk volt! Jelezték! Elnézést kértek!  :)

A flashscore-nál én is csak tegnap tapasztaltam ilyet. Néha van h +90. percben járnak, amikor kiírják h gól van, de a felugró ablakba 85. percként írják be a gólt...
Ezért manapásg úgy csinálom, h egyszerre két ablakot nyitok meg eredmények megtekintéséhez: a livescore-t és a flashscore-t is. Nekem ez így jobban tetszik  :great:

Én általában csak egyet szoktam használni, hol ezt, hol azt, amelyik épp eszembe jut. Mondjuk annyira azért nem életbevágó, főleg, hogy live-ban nem fogadok egyáltalán. Azt szoktam még csinálni, hogy bizonyos bajnokságokban megkeresem a liga honlapját, ahol részletesebb infókat is kaphatok a meccsről, pl. összeállítás, match report, statisztikák.

Ma pl. az Odense-Helsingborg meccsen nem mutatott eredményt a flashscore, pedig már ment a meccs, a livescore pedig mutatta rendesen, épp a 8. percben az állást, mikor megnyitottam.

Egyébként meg a tegnapi hibát megbocsátottam a flashscore-nak, hiszen nyert a Southampton.  ;)

http://www.bettingadvicezone.com/ Ezt most találtam. Csak átfutottam, most nem tudok elidőzni az oldalon, de első pillantásra jónak tűnik. Ha valakinek van ideje rá, és megnézte, kiváncsi vagyok a véleményére.

Huhh, ez nagyon jó! részletes elemzést is írnak, a végn egy tippel. csak a real - münchnre x2-öt mondannak. ez aggaszt :-\

Idézetet írta: jaaas Dátum február 20, 2007, 16:15:55
Huhh, ez nagyon jó! részletes elemzést is írnak, a végn egy tippel. csak a real - münchnre x2-öt mondannak. ez aggaszt :-\

én 1x-re venném, ha ez megnyugtat... De nem érzem annyira erős tippnek, hogy megjátsszam.

Idézetet írta: profitles Dátum február 20, 2007, 17:05:15
Idézetet írta: jaaas Dátum február 20, 2007, 16:15:55
Huhh, ez nagyon jó! részletes elemzést is írnak, a végn egy tippel. csak a real - münchnre x2-öt mondannak. ez aggaszt :-\

én 1x-re venném, ha ez megnyugtat... De nem érzem annyira erős tippnek, hogy megjátsszam.

Megnyugtat ;)
Csak kicsit kezdek leizzadni, h elég sok fórumon x2öt olvasok. De így kicsit jobb :great:
Bár az is igaz, h egyik angol barátom 1-1es tippet írt nekem végeredményre, majd rá egy 1-1,5 órára egy olasz srác is írt nekem egy 1-1es smst.... Szóval lehet h tudnak vmit ;)






Nálatok jó a betexplorer.com?? Nálam sajnos valamiért nem jön be!  :-\

Nálam bejött a honlap. Remélem mostmár nálad is!