22bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ma 100% befizetési bónuszt adnak, 30.000Ft-ig.
Forgatási követelmény: 3x a bónusz összege, hármas kötésben, egyenként min. 1.40 odds.
:beerchug:

Bárki bármit mondhat, ilyen korrekt irodával még nem találkoztam (játszottam már néhány helyen).  Ma kétszer igényeltem kifizetést- max 30 perc alatt a számlámon van!!!!Háromszor kaptam 100% befizetési bónuszt (nem tudom miért, a legutóbbit 50 ezer fölé vittem, de csak a befizetést írta jóvá- jogosan). Magasabbak az oddsok, nagyobb a kínálat, egy apró baj- egy meccsre csak egy fogadást tehetsz.

Idézetet írta: zotya90 Dátum augusztus 07, 2020, 21:16:49
Bárki bármit mondhat, ilyen korrekt irodával még nem találkoztam (játszottam már néhány helyen).  Ma kétszer igényeltem kifizetést- max 30 perc alatt a számlámon van!!!!Háromszor kaptam 100% befizetési bónuszt (nem tudom miért, a legutóbbit 50 ezer fölé vittem, de csak a befizetést írta jóvá- jogosan). Magasabbak az oddsok, nagyobb a kínálat, egy apró baj- egy meccsre csak egy fogadást tehetsz.
Boldog ember vagy akkor, becsüld meg. Nekem 3 jó haverom küzdött itt, 3/3  csak komoly nehézségek árán kapta meg a pénzét.
Mondjuk pluszban voltak, lehet, hogy ez volt a baj, de ha ez baj egy fogadóirodánál, az régen rossz.

Idézetet írta: zbking Dátum augusztus 07, 2020, 21:54:39
Boldog ember vagy akkor, becsüld meg. Nekem 3 jó haverom küzdött itt, 3/3  csak komoly nehézségek árán kapta meg a pénzét.
Mondjuk pluszban voltak, lehet, hogy ez volt a baj, de ha ez baj egy fogadóirodánál, az régen rossz.
Pluszban vagyok (az hogy sok, vagy kicsi - relatív, még a fogadóirodákhoz képest is). A 3/3 biztos milliárdokat akart kivenni.

Nehézkes azonosítás az elején... azóta viszont minden pöpec... a kifizetés ritka gyors... Szóval megéri végigszenvedned magad az azonosításon (bár ahogy hallom, nem is mindenkinek kérik olyan részletesen, mint anno nekem... ).

E-sport, NBA:

Nem szórakozik a 22bet, az imént volt egy meccs, ahol az over under line-nál a két oddspár nem a megszokott 1,85-1,85, vagy hasonló, hanem az under volt 1,58, az over ugyanahoz a line-hoz 1,70

Nem semmi, jó, hogy nem 1.45-1,45  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 21, 2020, 11:13:01
E-sport, NBA:

Nem szórakozik a 22bet, az imént volt egy meccs, ahol az over under line-nál a két oddspár nem a megszokott 1,85-1,85, vagy hasonló, hanem az under volt 1,58, az over ugyanahoz a line-hoz 1,70

Nem semmi, jó, hogy nem 1.45-1,45  ;D

Ez nem meglepő náluk, rengeteg ilyet láttam már  ;D

De pl olyat is láttam már, hogy pl focinál labdabirtoklás fogadás... Hazai csapat labdabirtoklása 56.5 over 1.86 , felette másik opció ugyanerre, Hazai csapat labdabirtoklása 58.5 over 1.65
:D

Tudtam hogy nem szabad náluk játszani de a kínálat csak odavonzott..

Befizettem 3700ftot netellerről, de a netelleres emailem más mint a regisztrált. Befizetéskor persze automatikusan a regisztrált volt megadva én ezt átírtam a sajátomra és befizettem. Nyertem és épp leakarnám kérni,de nem engedi mert a rendszerük szerint arról a netellerről lett befizetve ami megegyezik a regisztrált emaillel.  De arra nem tudom lekérni mert nem tartozik hozzá neteller, pontosabban aktív neteller. :bash: :bash:

Hiába magyarázom ezt magyarul vagy írtam nekik angolul, megmutattam a netelleres befizetés screenshotját persze nem értik a problémát.. Azt hajtogatják kérjem le amivel szerintük befizettem.

Pedig tök jó kis iroda,
ha skrilleemen elfogy a pénz, akkor ezen az irodán keresztül tudok kifizetni a skrillre.

Ugye a Skrillre nem tudok paysfével befizetni, mert mert már túlléptem a keretet a paysafeszámlával.
Befizetek a 22Betre paysaféval, utána engedi kifizetni Skrillre.. :ok:

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 27, 2020, 19:00:01
Tudtam hogy nem szabad náluk játszani de a kínálat csak odavonzott..

Befizettem 3700ftot netellerről, de a netelleres emailem más mint a regisztrált. Befizetéskor persze automatikusan a regisztrált volt megadva én ezt átírtam a sajátomra és befizettem. Nyertem és épp leakarnám kérni,de nem engedi mert a rendszerük szerint arról a netellerről lett befizetve ami megegyezik a regisztrált emaillel.  De arra nem tudom lekérni mert nem tartozik hozzá neteller, pontosabban aktív neteller. :bash: :bash:

Hiába magyarázom ezt magyarul vagy írtam nekik angolul, megmutattam a netelleres befizetés screenshotját persze nem értik a problémát.. Azt hajtogatják kérjem le amivel szerintük befizettem.
Hali.A netelleren tudsz e-mail cimet modositani tehàt elvileg azzal az egèsz probléma megoldhatò.Egyszer hasonlò cipöben jàrtam egy màsik irodànàl és ez megoldotta..

Gondoltam rá, de nem jó, mert az az email egy régebbi netelleremhez tartozik, ami zárolva van. Évekkel ezelőtt zároltattam hogy pénznemet változtathassak.

Ha minden kötél szakad írok a netellernek.


De a második emailemre a 22bet meglepően válaszolt, kértek ID-t, aztán screenshotot a netellerről. Talaán haladunk hogy módosítsák a netelleres emailem a rendszerükben.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 27, 2020, 19:29:45
Gondoltam rá, de nem jó, mert az az email egy régebbi netelleremhez tartozik, ami zárolva van. Évekkel ezelőtt zároltattam hogy pénznemet változtathassak.

Ha minden kötél szakad írok a netellernek.


De a második emailemre a 22bet meglepően válaszolt, kértek ID-t, aztán screenshotot a netellerről. Talaán haladunk hogy módosítsák a netelleres emailem a rendszerükben.
Az is megoldás lehet hogy befizetsz máshonnan és oda kéred ki a pénzt skrill/bankkártya.

Ha befizetek skrillel, akkor az egészet engedik oda lekérni? Nem fogják azt mondani mivel az első befizetés netellerrel lett, így az abból származó nyeremény is oda megy?

Bicskanyitogatóan pofátlan egy iroda.
Csak 10ezret fizettem be, de még ezt is megbántam. Egyszerűen nem tudok egy fogadást megkötni, mert egy üzenet fogad, hogy "nem sikerült feladni a fogadást.esemény ellenőrzése sikertelen." Minden próbálkozásnál ezt írja, ha élő, ha pre. Írtam nekik 2 emailt, azokra azóta sem jött semmi válasz, gratulálok nekik. Slussz poén, gondoltam jó, akkor ennyit róluk kiveszem a pénzt, minimum kifizetés 18ezerpárszáz.... Elmennek ám...
Szóval nem tudom mit tudnék tenni.

Idézetet írta: Fedal Dátum október 27, 2020, 21:47:45
Bicskanyitogatóan pofátlan egy iroda.
Csak 10ezret fizettem be, de még ezt is megbántam. Egyszerűen nem tudok egy fogadást megkötni, mert egy üzenet fogad, hogy "nem sikerült feladni a fogadást.esemény ellenőrzése sikertelen." Minden próbálkozásnál ezt írja, ha élő, ha pre. Írtam nekik 2 emailt, azokra azóta sem jött semmi válasz, gratulálok nekik. Slussz poén, gondoltam jó, akkor ennyit róluk kiveszem a pénzt, minimum kifizetés 18ezerpárszáz.... Elmennek ám...
Szóval nem tudom mit tudnék tenni.
Van magyar nyelvű chat, lépj be, várj egy picit, és bal alsó sarokban felugrik a chat. Ha épp nem, akkor próbáld később, általában elérhető.