bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Utána olvastam ennek a Skrill-es utalásnak ,de a Skrill homepage-én nem találok erre utalást ,hogy már nem lehetne (csak a régi ügyfeleknek )utalni pénzt a bet365-höz. Erről biztosan írna a Skrill ,ha így lenne . Viszont arról ír ,hogy milyen esetekben fordulhat  elő ,hogy a bet365 nem ajánlja fel a Skrill  befizetés opciót és ilyenkor mit kell tenni .

You can easily transfer funds to bet365 or another merchant site by following the instructions here.

Why am I unable to use some of the payment options in my Skrill wallet?
If you are unable to use some of the visible payment options, we would recommend that you first deposit any amount to your bet365 account with a credit/debit card or a bank deposit to enable them. You may need to refresh the page once you've successfully completed your deposit.
Note that bet365 may still not accept payments via certain payment methods as per their own company policy. Please contact bet365 directly for more details.

I can't transfer funds to bet365. Why? 
If you are unable to transfer funds from Skrill to bet365, please make sure the personal information in your Skrill account matches the one with the merchant.
Also, we advise you to use your digital wallet and bet365 account from your home location and to avoid using any VPN, proxy or IP masking services.

Srácok, lehet, hogy volt már téma korábban, de kb mennyi időt vesz náluk igénybe az azonosítási folyamat a regisztrációt követően!? Doksik feltöltésétől számítva mondjuk... 24 órán belül elképzelhető?


Ti kaptatok a Man.City- Real Madrid meccsre a szokásos BL ingyen fogadást? Egy pillanatra felugró ablakba láttam, majd bezártam és felül az üzeneteknél is ott szokott lenni de most nincs. Sőt sehol semmi nyoma mintha nem is lett volna.

Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 05, 2020, 15:24:06
Ti kaptatok a Man.City- Real Madrid meccsre a szokásos BL ingyen fogadást? Egy pillanatra felugró ablakba láttam, majd bezártam és felül az üzeneteknél is ott szokott lenni de most nincs. Sőt sehol semmi nyoma mintha nem is lett volna.

Igen, most jött meg nekem!

Neked ott van az üzeneteknél is?  ???


Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 05, 2020, 15:37:23
Igen, ott van!

Na én pont ezt hiányolom, Nincs ott semmi, és emailbe sem jött. Lehet majd később.. De felugró ablakba mutatta amit bezártam.

Köszi a választ!

Este 8 körül megjött az email is róla és már látszik az üzeneteknél is. 15.000 Ft ÉLŐ fogadás. Aki még nem tette ellenőrizze. :ok:

Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 06, 2020, 08:41:11
Este 8 körül megjött az email is róla és már látszik az üzeneteknél is. 15.000 Ft ÉLŐ fogadás. Aki még nem tette ellenőrizze. :ok:

15.000?? Nem 1.500? Ennyire kishal lennék, hogy nekem csak az aprót engedik megtenni?  ;D ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 06, 2020, 11:28:47
15.000?? Nem 1.500? Ennyire kishal lennék, hogy nekem csak az aprót engedik megtenni?  ;D ;D

Nem elírás. Mindig 15k szokott jönni. Sokat kell bukni akkor ad ennyit.  ;D

Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 06, 2020, 12:25:13
Nem elírás. Mindig 15k szokott jönni. Sokat kell bukni akkor ad ennyit.  ;D

Akkor beérem ez esetben az 1500 alamizsnával  ;D ;D :beerchug:

Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 06, 2020, 11:28:47
15.000?? Nem 1.500? Ennyire kishal lennék, hogy nekem csak az aprót engedik megtenni?  ;D ;D

Vedd inkább dicséretnek. Lehet, hogy éppen azért kaptál csak 1500-at, mert annyira nagyhalnak tartanak, hogy félnek, hogy kifosztod őket.  ;D

Egyébként én is 15 ezret kaptam, fel is dobtam a City-Real döntetlenjére (4,75), és nagyon dühös voltam Varane-ra az elején, mert egyértelműen őt hibáztatom, hogy nem nyertem 56.250 Ft-ot.

Tényleg vicc amit mostanában csinálnak, olyan nyereséges fiókok korlátozása amik amúgy full szabályosak, tippek érvénytelenítése, nyertes fogadás vesztesnek nyilvánítása.... Tegnap pl volt a MU-Kobenhavn meccs ahol Rashford lövésekre először 3.5 volt, majd felment 6.5-re a határ amit pakoltam is, aztán meccs közben írtak hogy most vették észre hogy rossz odds-al lett megadva, és a 2-es oddsot levitték 1.08-ra. Egy több milliárdos profittal rendelkező irodának annyira árt az a pár nyereséges játékos?