Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Töröltem a sütiket 4 hétre visszamenőleg, újraindítottam a routert és kidobtam pár nem használt programot. Azóta nincs probléma, se felugró ablak.

csabax, Inviteles vagy?


FIGYELEM!

Ha bárki a fórumon privát üzenetben megkeres benneteket, hogy eladó a sportfogadás számlája (pl. bet365), akár összekötve Skrilles/Netelleres számlával, akkor megkérünk benneteket, hogy amellett, hogy ignoráljátok, jelentsétek is nekünk, hogy a hasonló férgeket időben meg tudjunk fékezni! Köszönjük.

Ezen kívül továbbra is felhívjuk figyelmeteket, hogy pénzt kölcsönadni nem ajánlott! Senkinek!

A tippjátékba napok óta akadozik nálam a tippek beküldése, nem akarja betölteni a versenyek listáját, pár perc töltés után egy hibaüzenet jelenik meg, ezt csatoltam a képen.
Pár perce nagy nehezen beküldtem 2 tippet a jégkorong tippjátékba, de azóta ismét folyamatosan ez a hibaüzenet jelenik meg.
Próbáltam több böngészővel, táblagépen is, de mindenhol ugyanazt írja.
Másnál is fennáll ez a probléma?

Megint megpróbáltam, de most azonnal bevette a 3 tippet, nem tudom időnként miért akadozhat.

Idézetet írta: Salvio Dátum január 29, 2018, 12:45:31
A tippjátékba napok óta akadozik nálam a tippek beküldése, nem akarja betölteni a versenyek listáját, pár perc töltés után egy hibaüzenet jelenik meg, ezt csatoltam a képen.
Pár perce nagy nehezen beküldtem 2 tippet a jégkorong tippjátékba, de azóta ismét folyamatosan ez a hibaüzenet jelenik meg.
Próbáltam több böngészővel, táblagépen is, de mindenhol ugyanazt írja.
Másnál is fennáll ez a probléma?
Igen!
Nálam is már napok óta ilyesmi okoz problémát a Tippjátékba való tippek beküldése. Sőt, az elmúlt hétvégén véget ért kézilabda EB tippjátékába és az Australian Open tippjátékba az utolsó napokban csak nagyon-nagyon nehezen bírtam beküldeni tippeket. De többször olyan probléma is volt, hogy EGYÁLTALÁN nem lehetett tippeket küldeni a tippjátékba.
Én is próbálkozam több böngészővel, táblagépen, stb, de mindenhol ugyanaz volt probléma. Jobb híján töröltem a sütiket is (cookie), s ugyan közvetlenül a sütik törlése után néha sikerült beküldeni 2-3 tippet, de utána már megint az volt a probléma, amit te is jelzel és képben is csatoltál.

Sütik törlése ilyen esetben nem segít. Az a helyzet, hogy folyamatos terhelés alatt vagyunk, növeltünk erőforrást is, de nem javul. Valami spam támadás lehet.

megint durván belassul az oldal  :'(

engem az előbb be sem engedett, valami high stresst írt ki hibaüzenetként  ;D (aztán vagy öt perc múlva már beengedett)


Úgy tűnik sikerült kicsit felgyorsítani az oldalt.


Még előfordul, ma is optimizáltam pár dolgot.

Egy kérdés, a felhasználó nevet meglehet valamilyen úton módon változtatni, hogy ne Tonesz legyen?

Idézetet írta: Tonesz Dátum február 22, 2018, 13:47:43
Egy kérdés, a felhasználó nevet meglehet valamilyen úton módon változtatni, hogy ne Tonesz legyen?

Csak akkor lehet megváltoztatni, ha nagyon jó okod van rá.  ;D