Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: szerencsedolga Dátum január 07, 2019, 17:21:52
Üdv. Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha Fortuna kegyeibe fogadva lenne egy állandó, folyamatos profitom és mondjuk heti egyszer kifizetnék minden héten, miként reagálna az iroda? Vegyünk példának heti 7000 ft-ot. Minden egyes héten jönne ennyi profit és én kifizetném a bankszámlámra. Meddig engedné, hagyná ezt az iroda?

Heti 7000-nél még békén hagyna. Heti 50 ezerig nem hiszem, hogy érdekelné őket. Bár ha kisebb irodáról van szó, akkor már ilyen összegnél is elkezdhetnek "kötekedni".

És ha egyszerre 12 irodánál fizetem ki a heti 7000-et?

Rafiról Erstére váltottam, pár napja megtörtént az első kifizetés az új bankszámlára a Bet365-től, az Erste rögtön tett is egy zárolást az összegre március 13-ig. A Rafinál soha nem volt ilyen. Most épp nem akarom elkölteni, nem probléma, de a jövőben elég kellemetlen lehet, ha kihúzok egy összeget mert kell, de nem férek hozzá, mert a bank x hétig zárolja.
Valakinek volt már hasonló esete az Erstével, vagy ez csak egy egyedi eset lehet, mert először jön ebből az irányból pénz?

Idézetet írta: vazul73 Dátum március 01, 2019, 14:17:46
Rafiról Erstére váltottam, pár napja megtörtént az első kifizetés az új bankszámlára a Bet365-től, az Erste rögtön tett is egy zárolást az összegre március 13-ig. A Rafinál soha nem volt ilyen. Most épp nem akarom elkölteni, nem probléma, de a jövőben elég kellemetlen lehet, ha kihúzok egy összeget mert kell, de nem férek hozzá, mert a bank x hétig zárolja.
Valakinek volt már hasonló esete az Erstével, vagy ez csak egy egyedi eset lehet, mert először jön ebből az irányból pénz?
Forintba kérted a leutalást?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 01, 2019, 14:27:24
Forintba kérted a leutalást?

Igen, arra a kártyára jött, amiről befele is fizettem.

Idézetet írta: vazul73 Dátum március 01, 2019, 15:35:59
Igen, arra a kártyára jött, amiről befele is fizettem.
Akkor jó, mert ha más pénznemben jön, akkor még plusz felszámítanak, 3000forintot.

#711 március 01, 2019, 16:51:57, vazul73
Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 01, 2019, 15:41:30
Akkor jó, mert ha más pénznemben jön, akkor még plusz felszámítanak, 3000forintot.

Ilyen probléma nincs, pont annyi jött, amennyinek kellett.
Most bementem a netbankba és szétnéztem, már nincs rajta a zárolás. 25-én érkezett a pénz, ma könyvelték (nem tudom mi tart ezen 4 napig?) és levették a zárolást.
Ellenben volt ma egy automatás befizetésem a bankszámlámra, az 16-ig van zárolva, vagyis valószínűleg ténylegesen a könyvelés napjáig. Azzal nem voltam képben, hogy ennyi idő, míg elkönyvelik, de akkor minden oké.

Sziasztok!

Most járok 260.000- nél. Év végére egy milliót céloztam meg. Ha esetleg sikerül. Akkor lehet e valami cink a kiutalásnál? Esetleg közben valami korlátozást kaphatok?
Volt, hogy kiutaltam 130.000 körül semmi gond nem volt vele, pont voltam a banknál munkaügyben, egyrészt a számlavezető bankom ügyfelem is. És mondtam hogy várok pénzt megjött e? Nem nagyon kérdeztek semmit.

Ha a nyeremény megtörténne, akkor több kisebb összegben kellene kiutalni? Vagy egyben? Milyen időközönként?
És van e valami felső korlát?
Lehet valami gond az adózásból?

Idézetet írta: drzdolik Dátum március 24, 2019, 12:10:11
Sziasztok!

Most járok 260.000- nél. Év végére egy milliót céloztam meg. Ha esetleg sikerül. Akkor lehet e valami cink a kiutalásnál? Esetleg közben valami korlátozást kaphatok?
Volt, hogy kiutaltam 130.000 körül semmi gond nem volt vele, pont voltam a banknál munkaügyben, egyrészt a számlavezető bankom ügyfelem is. És mondtam hogy várok pénzt megjött e? Nem nagyon kérdeztek semmit.

Ha a nyeremény megtörténne, akkor több kisebb összegben kellene kiutalni? Vagy egyben? Milyen időközönként?
És van e valami felső korlát?
Lehet valami gond az adózásból?

Az adózásból semmilyen gond nem lehet. Be kell fizetni, és mosolyogni.  ;D


Itt senki se keruli el az adozast...  :angel:

Idézetet írta: drzdolik Dátum március 26, 2019, 18:57:09
És annak elkerüléséből? :D
az Europen Unióban adózni kell, ez nem a vadnyugat!

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogyan lehetne 1,2 millió forintot nyomtalanul kiszedni egy fogadóirodából.
- A opció több kisebb tételben random utalások bankszámlára.
- Netllerről történő átutalás bankszámlára, kérdés melyikkel lehet nagyobb gebasz, ha azt látják netellerről jön, vagy ha unibetről...
- 3. opció ez a neteller kártya, viszont az csak euróban van, a neteller számlám forintban és forintban is veszem ki. Ugye van 4% átváltási díj (ha jól tudom??) na most ezt kétszer vonná le vagy csak egyszer?
mert ha ez a kártyás opció működik simán megjátszható hogy nem nyúlok X ideig a fizumhoz, és a netellerről költök.
- Valamint tippmixrón is lehetne valamit variálni hogy ellenfogadok, mondjuk kettő darab 1.90 - 1.90 és akkor minimális veszteséggel átutalhatom a magyar számlára, csak ugye oda fel kell tenni valahogyan.

Sajnos eddig jutottam, kiváncsian várom, hogy van e valakinek tapasztalata illetve véleménye ezzel kapcsolatban.

A legjobb ha eurós a neteller, és akkor a legkisebb költséggel tudnád kivenni Neteller kártyával, mert így dupla átváltási veszteség lesz, hisz a Skrillnél/Netellernél nincs forint alapú kártya, csak eurós. Én Skrill kártyával veszek ki forintot évek óta az eurós Skrillemről. Egyszer kipróbáltam hogy eurót kiveszek a Deák téri automatából, váltóban átváltom forintra, de annyira minimális volt az így kapott nyereség hogy azóta sem csináltam ilyet.  Esetleg még a Revolutot is meg lehetne próbálni, ott mintha már lenne forint alapú kártya. Egyébként akkor sem lenne semmi, ha bankszámlára kérnéd ki egyben, ez csak mítosz hogy bárki is kérdezősködne hogy mi is volt ez, ahhoz ennél sokkal nagyobb összegű utalások kellenének illetve nagy értékű ingóságok vásárlása.


Idézetet írta: drzdolik Dátum október 19, 2019, 11:59:47
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogyan lehetne 1,2 millió forintot nyomtalanul kiszedni egy fogadóirodából.
- A opció több kisebb tételben random utalások bankszámlára.
- Netllerről történő átutalás bankszámlára, kérdés melyikkel lehet nagyobb gebasz, ha azt látják netellerről jön, vagy ha unibetről...
- 3. opció ez a neteller kártya, viszont az csak euróban van, a neteller számlám forintban és forintban is veszem ki. Ugye van 4% átváltási díj (ha jól tudom??) na most ezt kétszer vonná le vagy csak egyszer?
mert ha ez a kártyás opció működik simán megjátszható hogy nem nyúlok X ideig a fizumhoz, és a netellerről költök.
- Valamint tippmixrón is lehetne valamit variálni hogy ellenfogadok, mondjuk kettő darab 1.90 - 1.90 és akkor minimális veszteséggel átutalhatom a magyar számlára, csak ugye oda fel kell tenni valahogyan.

Sajnos eddig jutottam, kiváncsian várom, hogy van e valakinek tapasztalata illetve véleménye ezzel kapcsolatban.


Úgy gondolod akkor, hogy 1,2 millió nem lenne olyan feltűnő?

és ha tegyük fel nem, akkor nettellerről bankszámlára vagy unibetről bankszámlára lenne az optimálisabb?
ha duplán számolja az átváltást akkor az már 8% akkor már inkább utalom ki ötezresével :D