Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


World Matchplay: Fókuszban a szerda este

Hét közepe felé haladva még szerda este is a nyolcaddöntők kerülnek lebonyolításra a Blackpoolban zajló World Matchplayen! Aktuális beharangozónkban a nap négy mérkőzéséhez fűzünk néhány fogadásra sarkalló gondolatot, s reményeink szerint ezek közül a legtöbb zöldülni fog az összecsapásokat követően! Olvasd tovább ITT!



Nem gyenge amit művelnek, 105-ös átlaggal állnak mindketten  :o  Kíváncsi vagyok ki tudja végig ezt a szintet tartani.  :beerchug:

Holnapra sajnos kimarad a főoldali beharangozó, 15 óra meló után most értem haza :( Bár amennyire jönnek mostanság a tippek, lehet senkit nem zavar... ;D

Idézetet írta: gerry Dátum július 26, 2018, 20:57:45
Nem gyenge amit művelnek, 105-ös átlaggal állnak mindketten  :o  Kíváncsi vagyok ki tudja végig ezt a szintet tartani.  :beerchug:
kik?

Idézetet írta: butyi Dátum július 26, 2018, 21:05:12
kik?

de Zwaan - Chisnall

De addig volt szoros amíg le nem írtam :D

6-0-ás széria  :D

Én ezt nem fogom fel. A srác 68. a világranglistán. A torna előtt sehol nem volt az utóbbi hónapokban, erre most meg elődöntőzik egy Gerwen, Lewis, Chisnall ágon a World Matchplayen!!  ;D Fogalmam sincs, hogy mentálisan mit művelt magával. De tényleg kezdem elhinni, hogy van itt 70-80 olyan player, akik ha jó napot, napokat fognak ki, bárkit bármikor képesek lehetnek megverni.. :-\

De legalább Chizzy több 180-at dobott... :beerchug:

Gary 9 nyíl.  :beerchug:

Idézetet írta: Greipel Dátum július 26, 2018, 21:44:42
Gary 9 nyíl.  :beerchug:

De odabaszta  ;D ;D ;D De kár, hogy Cullennel kerültek össze :( Mindkettő nagy kedvenc  :beerchug: :beerchug:

Gary bejelentkezett a Matchplay-trófeáért...sorra esnek ki az élmenők, ő ilyenkor nem igen szokott hibázni.

Pont jókor kapcsoltam a dartsra, eddig sose sikerült előben elkapni 9 nyilast

Idézetet írta: robmiller Dátum július 26, 2018, 21:45:41
De odabaszta  ;D ;D ;D De kár, hogy Cullennel kerültek össze :( Mindkettő nagy kedvenc  :beerchug: :beerchug:

Gary bejelentkezett a Matchplay-trófeáért...sorra esnek ki az élmenők, ő ilyenkor nem igen szokott hibázni.

Szorol szora ezt tudnam mondani...  :D

170-nel breakelni Garyt, miutan leteszi magat 174-el 8-ra... Hihetetlen mi meccs ez is :D

Cullen 10 nyilas után 170.

#1242 július 26, 2018, 23:01:43, peshark
Ebben a meccsben minden benne volt, amiert imadjuk a dartsot, sajnos kellett egy vesztes is, ez ma Cullen lett...

Idézetet írta: peshark Dátum július 26, 2018, 22:49:33
Ebben a meccsben minden benne volt, amiert imadjuk a dartsot, sajnos kellett egy vesztes is, ez ma Cullen lett...

Nagyon szurkolok neki, hogy a jövőben is ilyen szinten dobáljon. Szimpatikus srác, jobban illene az élmezőnybe, mint ez a Gurney vagy Price. Kell a PDC-nek egy jó Cullen  ;D

Ma valamiert ugy erzem, a ket eselyes leradirozza ellenfelet.. Wrightban biztosabb vagyok, de azt is lehetetlennek tartom, hogy Webster megint 90 koruli atlaggal nyerjen.

Wright -4.5 2,00
Suljo -3.5 2,00

4-es odds gyerünk!!