bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Számlája Dátum augusztus 08, 2018, 13:07:40
Én pont most chateltem velük egy jót. Nem értem nálad mi a gond, a kapcsolat alatt ott van hogy élő chat.
Ja, így most már meg van köszi.
Úgy látszik vakegér vagyok de esküszöm eddig mindig a főoldalrol indítottama a chat-et, már ez is olyan mint a Tesco állandóan átrendezik a polcokat.
Még egyszer köszönöm.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 08, 2018, 22:25:37
A Mastercardról tudni kell, hogy nem engélyezi az ilyen fajta tranzakciókat (kormánybácsi felkérésére). Tehát elméletileg befizetni sem lehet vele, bár már hallottam ennek ellenkezőjét (ahogy pl. fent is írják).

Jó ideig nem lehetett Mastercarddal befizetni, de aztán 1-2 hónapja megint lehet pl. Sportingbet-Bwinnél. Amíg tiltották, addig a Payr volt az alternatíva, de most meg azt vették le, s visszacserélték a Mastercardra. És tesznek is vissza rá pénzt.

Idézetet írta: flamman Dátum augusztus 09, 2018, 08:35:25
Jó ideig nem lehetett Mastercarddal befizetni, de aztán 1-2 hónapja megint lehet pl. Sportingbet-Bwinnél. Amíg tiltották, addig a Payr volt az alternatíva, de most meg azt vették le, s visszacserélték a Mastercardra. És tesznek is vissza rá pénzt.

Helyes. Remélhetőleg így is marad. Csak, mint lehető hibaforrás jeleztem ezt is.  ;)

#7143 augusztus 13, 2018, 21:46:43, Tinyo
Sziasztok,

kíváncsi lennék a véleményetekre:

a tegnapi nap folyamán teniszre fogadtam az oldalon. Van olyan lehetőség hogy a következő játékot az adogató 0 vagy 15-re nyeri(erre tettem fogadást). Esetemben a következő játék a 12. volt.
40-30as állásnál (tehát bukónak nézett ki a fogadás) az egyik játékos lesérült és feladta a meccset. A hivatalos végeredményben 11 játék szerepel, a 12. ugye nem lett végig játszva ilyenkor azt nem számolják bele, a BET365 pedig vesztett fogadásként lezárta.
Érdekes dolog mert ugyebár a 12. játék végeredményére ugye a hivatalos eredmény szerint nem került sor. 6-4, 1-0 lett a végeredmény. Ilyenkor nem kellene a tétnek visszajárnia? Mivel a fogadás arról szólt hogy mennyire nyerik a 12. játékot. Írtam az ügyfélszolgálatnak, eddig mindig kézségesek voltak, de most olyan szinten lekezelőek(Csaba) hogy a kolléga ki is lépett. Nyilván tisztában vagyok vele hogy a fogadásom vesztésre állt, de a 12. játék nem lett lejátszva így nem igazán értem a dolgot. Az összeg nem nagy, de engem inkább az elv zavar illetve csalódtam a BET ügyfélszolgálatában is.

#7144 augusztus 13, 2018, 22:29:05, alexthebest
Erdekes, mert ugye amint a 30-30 vagy a 40-30 osszejon, az ott rogton vesztesnek szamit, piros pottyos lesz a tipp a jobb oldalon, teljesen mindegy mit hoz a kovetkezo pont. Logikus, a hivatalos eredmenyben azonban az a jatek nem szerepel, mert felbemaradt, szoval fura ez. Mondjuk egy 60k-s ITF torna (legalabbis gondolom a Brengle - Ahn meccs az), es akar az irodanak is nehezere esne bizonyitani, de azert a torna livescore oldalan latszik a "momentum" ful alatt, szoval sajnos ebbe sem tudsz kapaszkodni. Egy kort esetleg meger, a balfek chatet kihagyva egy e-mailt irhatsz hogy ez igy fura, volt jatek, de megse, talan "goodwill gesture"-kent visszaadjak a tetet, de sztem igazuk van (mondjuk ez lenyegtelen  ;D).

* igy utolag eszembe jutott, ha en arra teszek hogy lesz deuce, es 40-40 utan az egyik feladja, azt elvileg nyertesnek kene jovairniuk. Ha pedig veletlenul megsem, biztos zaklatnam oket.

Igen arról a meccsről van szó. Egyfelől érthető hogy vesztes lett, csak egy-két oldalról azért támadható a dolog. Illetve amiben más a a "deuce"-ös példától hogy ebben az esetben a 12. játék kimenetele a mérvadó, a deuce fogadásnál meg ugye a játék folyamatában beállt eredmény. Engem tényleg csak az zavar hogy úgy lett vesztes a fogadásom hogy annak a piacnak amire tettem nem volt győztes kimenetele. Illetve hivatalosan ugye le sem lett játszva  :)

Mindegy, gondoltam érdekesség képpen megosztom  :beerchug:

Most lehet hülyeséget írok, de lehet, hogy a feladott mérkőzés eredménye így néz ki: 6-4 1-0 (40-30). Tehát nem csak a game-eket veszik figyelembe, hanem a teljes eredményt, hogy mikor is történt a feladás. De ez csak egy feltételezés.

Szerintem tegyél még egy próbát az angol ügyfélszolgálatnál.

Sziasztok!

Olvastam itt nálatok, hogy másnak is van problémája a kifizetéssel. Nálam eddig nem volt vele gond, a pénz mindig másnapra itt volt. (sokat játszok, sok kifizetés) Most viszont, ahogy egy másik kolléga is írta, nem fogadta az OTP a pénzt. Ezután a bet365 megpróbálta a raiffeisenhez kiutalni, ám ők is visszadobták. A Supportjuk teljesen rugalmatlan, azt mondják ők csak utalni tudnak, hiába javasoltam nekik a skrillt pl. Van valakinek hasonló tapasztalata? Hogy lehet megoldani ezt a problémát?

Idézetet írta: zolkaszd1 Dátum augusztus 14, 2018, 16:45:11
Sziasztok!

Olvastam itt nálatok, hogy másnak is van problémája a kifizetéssel. Nálam eddig nem volt vele gond, a pénz mindig másnapra itt volt. (sokat játszok, sok kifizetés) Most viszont, ahogy egy másik kolléga is írta, nem fogadta az OTP a pénzt. Ezután a bet365 megpróbálta a raiffeisenhez kiutalni, ám ők is visszadobták. A Supportjuk teljesen rugalmatlan, azt mondják ők csak utalni tudnak, hiába javasoltam nekik a skrillt pl. Van valakinek hasonló tapasztalata? Hogy lehet megoldani ezt a problémát?
Írtam nekik és azt mondtak nekem hogy egyszeri alkalommal skrillre kifizetik de mostantol azt hasznaljam befizetésre

#7149 augusztus 14, 2018, 17:39:05, zolkaszd1
Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum augusztus 14, 2018, 17:17:57
Írtam nekik és azt mondtak nekem hogy egyszeri alkalommal skrillre kifizetik de mostantol azt hasznaljam befizetésre
Köszi,én is ezt javasoltam nekik, de nekem azt mondták ez nem lehetséges, pedig nagyon próbáltam meggyőzni őket. Illetve azt is kértem, hogy tegyék vissza a számlámra a pénzt, de azt mondták az sem lehetséges.

Idézetet írta: zolkaszd1 Dátum augusztus 14, 2018, 16:45:11
Sziasztok!

Olvastam itt nálatok, hogy másnak is van problémája a kifizetéssel. Nálam eddig nem volt vele gond, a pénz mindig másnapra itt volt. (sokat játszok, sok kifizetés) Most viszont, ahogy egy másik kolléga is írta, nem fogadta az OTP a pénzt. Ezután a bet365 megpróbálta a raiffeisenhez kiutalni, ám ők is visszadobták. A Supportjuk teljesen rugalmatlan, azt mondják ők csak utalni tudnak, hiába javasoltam nekik a skrillt pl. Van valakinek hasonló tapasztalata? Hogy lehet megoldani ezt a problémát?

Mivel fizettél be?



Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 14, 2018, 22:05:24
És kifizetésnél is ugyanezt választottad?
Nem, banki átutalást. De ahogy írtam is, előtte sokszáz alkalommal ez mindig rendben ment. A metódus mindig ugyanaz volt (mastercard be, utalás ki). Ezért gondolom, hogy most valami megváltozott. És ahogy írtam a support nem ad lehetőséget más megoldásra.

#7154 augusztus 15, 2018, 13:53:16, SPF Admin
Idézetet írta: zolkaszd1 Dátum augusztus 15, 2018, 12:53:23
Nem, banki átutalást. De ahogy írtam is, előtte sokszáz alkalommal ez mindig rendben ment. A metódus mindig ugyanaz volt (mastercard be, utalás ki). Ezért gondolom, hogy most valami megváltozott. És ahogy írtam a support nem ad lehetőséget más megoldásra.

Kifizetési opciónál nincs olyan, hogy bankkártya?

A banki átulásnál olyan gondok lehetne, hogy a bank vezethet egy olyan listát, ahonnan "nem kaphat" pénzt, utasításra. Tudják pontosan, hogy milyen bankszámláról nem kaphatnak pénzt.

A bankkártyás kifizetéssel viszont eddig nem igazán volt gond.