bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

Muffy24 és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Penguin11 Dátum április 28, 2020, 22:17:16
Kitöltöttem a tesztet, szerencsére lekopott rólam az algoritmus egyenlőre.  :ok:

En meg azt javaslom minden kerdesukre valaszolj nemmel. Azaz tagadj! 😁 Hazugsagvizsgalo nincs beepitve a tesztbe, tehat honnan tudnak hogy igazat mondasz-e vagy se. Ha tagadsz mindent az nekik szerintem jo, mert akkor azt is tagadod, onmagad elott meg plane, hogy fuggo vagy. Amikor viszont vmire olyan valaszt adsz amire ok se szamitanak na akkor van gáz. Meg amikor mindenkepp kiakarnak zarni mert mondjuk tul sokat nyertel toluk az utobbi idoben, de hat akkor meg édesmindegy a vagy bé variánsot valasztod, igy is-ugy is kizarnak. :D

Ha nagyon nyerobe vagy naluk inkabb lassits szerintem, vagy menj at neha a konkurenciahoz is jatszani. Oket is lehet am fosztogatni. Szeretik. A tik a meggyet. 😁

Idézetet írta: Csenii Dátum április 29, 2020, 00:08:51
En meg azt javaslom minden kerdesukre valaszolj nemmel. Azaz tagadj! 😁 Hazugsagvizsgalo nincs beepitve a tesztbe, tehat honnan tudnak hogy igazat mondasz-e vagy se. Ha tagadsz mindent az nekik szerintem jo, mert akkor azt is tagadod, onmagad elott meg plane, hogy fuggo vagy. Amikor viszont vmire olyan valaszt adsz amire ok se szamitanak na akkor van gáz. Meg amikor mindenkepp kiakarnak zarni mert mondjuk tul sokat nyertel toluk az utobbi idoben, de hat akkor meg édesmindegy a vagy bé variánsot valasztod, igy is-ugy is kizarnak. :D

Persze, a tesztnél ez alapszabály. Kis hal vagyok a kizáráshoz, de azért óvatos leszek.

Idézetet írta: Csenii Dátum április 29, 2020, 00:12:11
Ha nagyon nyerobe vagy naluk inkabb lassits szerintem, vagy menj at neha a konkurenciahoz is jatszani. Oket is lehet am fosztogatni. Szeretik. A tik a meggyet. 😁

Az unibetnél, meg a Betclicnél is próbálkozom, főleg, hogy most átmenetileg kivette a bet365 az nba2k bajnokságot.

Utoért a végzet, a bet365 lekorlátozta a számlám. Tudtam, hogy egyszer eljön a nap, aztán mivel ezekkel az esportokkal megszopattam őket, ma azt mondták, hogy 'elég volt'. Kérdem én, ez náluk végleges, vagy van rá esély, hogy feloldják valamikor? Volt már rá példa, hogy valakit lekorlátoztak, aztán feloldották?

Végleges, soha a büdös életben nem fogják visszaállítani a limiteket. És ma már családtagok/haverok nevében sem könnyű játszani, lévén új számláknál már nincs ott a skrill/neteller befizetési lehetőség.

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 06, 2020, 15:07:37
Utoért a végzet, a bet365 lekorlátozta a számlám. Tudtam, hogy egyszer eljön a nap, aztán mivel ezekkel az esportokkal megszopattam őket, ma azt mondták, hogy 'elég volt'. Kérdem én, ez náluk végleges, vagy van rá esély, hogy feloldják valamikor? Volt már rá példa, hogy valakit lekorlátoztak, aztán feloldották?

Sziasztok! Szeretnek egy kis segitseget bet365-el kapcsolatban. Home office miatt tobb idom lett fogadni es simerult kicsit pozitivra forditani a merleget! Az elmult masfel honapon belul tobbszor utaltam ki 100 ezres teteleket, viszont most egy nagyobb 500e ft osszeget utaltattam ki, meg nem jott. A kerdesem az lenne hogy mikor kezd el kotoszkodni a bet? Olvastam itt az elozo hozzaszolasokban tobb embernel is h limitalta az accountot. Illetve a masik kerdes ha magyar bankszamlara jon a penz, az adozas.  Tudom h 32% kell adozni a nyeresegbol, ti beszoktatok vallani ? Nagyobb osszegnel csak? Vagy egyaltalan nem? Valaszokat elore is kosz.

Mikor történt az utolsó kiutalás? Hány napja? Banki átutalásnál számolj a 3-5 munkanappal.

A bet365 nem kötözködni szokott, hanem van egy rendszere amely jelzi számukra, hogy melyik játékos mennyit ér nekik. Ha csak most kezdted, és egyből sokat nyertél, akkor még esetleg reménykednek, hogy elveszíted a nyert összeget. Bár, ha már kiutaltad...

Adót nem a magyar bankszámla miatt kell fizetni, hanem mert a törvény úgy szól, hogy amennyiben van jövedelmed, azután adót fizetsz. Kaphatod a pénzt német bankszámlára is, akkor is kell adót fizetni.

Állítólag eldugni a hatóság elől csak a készpénzt lehet (nők elől azt sem), aminek online nyoma van, az előkerülhet bármikor. Én már hallottam Skrilles adatkikérésről is, hatósági oldalról, amire egy csetes beszélgetés adta az ötletet a fakabátnak. Az igazán profik Nokiás dobozba teszik, de igazából bármilyen doboz jó, a DHL simán szállítja még a tyúkszart is, csak dobozban legyen. Szerintem az adó elkerülésére senki nem fog buzdítani, mint ahogy a Btk bármely más cikkelyére sem érdemes rávenni senkit. Szóval én azt mondom fizess adót. Bár nem vagyok szakértő, de a kisebb csalásokra nem vagyonosodási vizsgálat miatt derül fény, nincs kapacitás random ellenőrizgetni a nép gyermekeinek vagyonát. Vagy a bank algoritmusa dobja ki, hogy itt megszokottól eltérő pénzmozgás történt, vagy mert az egyik fél bejelenti az ügyletét veled, a nevedre rákeresve pedig hopp, a te bevallásodban ugyanazon ügylet másik oldala nem szerepel, bár ez bet365-ös kiutalásnál nem veszélyforrás. De ez már inkább az Adózás topik témájába tartozik.

Szerintem a 32% nem pontos szám, ha bevallásra kerül a sor, érdemes adószakértőt megkérdezni a témában.

Sziasztok! Ti mennyi fogadást szoktatok tenni egy nap? Természetesen élő fogadásra gondolok. 40-50 fogadás felett szoktak már szólni a
fogadóirodák hogy sokat játszik az ember , vagy az időt nézik , hogy mennyit vagy belépve. Arra gondolok hogy belép kilép belép kilép a fogadó míg gyorsan megrakja a tétet , vagy folyamatosan be van lépve.

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 06, 2020, 15:07:37
Utoért a végzet, a bet365 lekorlátozta a számlám. Tudtam, hogy egyszer eljön a nap, aztán mivel ezekkel az esportokkal megszopattam őket, ma azt mondták, hogy 'elég volt'. Kérdem én, ez náluk végleges, vagy van rá esély, hogy feloldják valamikor? Volt már rá példa, hogy valakit lekorlátoztak, aztán feloldották?

:-\

Idézetet írta: moreszkazenx Dátum május 08, 2020, 20:15:42
Sziasztok! Szeretnek egy kis segitseget bet365-el kapcsolatban. Home office miatt tobb idom lett fogadni es simerult kicsit pozitivra forditani a merleget! Az elmult masfel honapon belul tobbszor utaltam ki 100 ezres teteleket, viszont most egy nagyobb 500e ft osszeget utaltattam ki, meg nem jott. A kerdesem az lenne hogy mikor kezd el kotoszkodni a bet? Olvastam itt az elozo hozzaszolasokban tobb embernel is h limitalta az accountot. Illetve a masik kerdes ha magyar bankszamlara jon a penz, az adozas.  Tudom h 32% kell adozni a nyeresegbol, ti beszoktatok vallani ? Nagyobb osszegnel csak? Vagy egyaltalan nem? Valaszokat elore is kosz.

Ahogy előttem írták, a NAV-nak nincs kapacitása ellenőrizgetni a számlakivonatokat, ember legyen a talpán, aki azokat lecsekkolja. A karantén alatt elég sokat fejlődött a tippmixpro, ha nem akarsz az adó miatt aggódni, akkor azt a tippet, amit a betnél játszanál és ugyanazok a kondíciók megvannak, azt nyomhatod a tippmixpron is, a nyeremény adómentes. Persze nincs cashout, stb.

Sziasztok!

Péntek este kifizetést kértem banki átutalással. Kb. mikor fog megérkezni a pénz, mik a tapasztalatok mostanában?

Köszönöm! :)

Idézetet írta: sylvia_1988 Dátum május 18, 2020, 15:33:08
Sziasztok!

Péntek este kifizetést kértem banki átutalással. Kb. mikor fog megérkezni a pénz, mik a tapasztalatok mostanában?

Köszönöm! :)
Gondolom banktól is függ, de 2-3 munkanapnál nem szokott több lenni. Én OTP-s vagyok. VISÁ-ra volt, hogy ki kellett várni az öt napot.

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 18, 2020, 16:05:37
Gondolom banktól is függ, de 2-3 munkanapnál nem szokott több lenni. Én OTP-s vagyok. VISÁ-ra volt, hogy ki kellett várni az öt napot.

Köszönöm szépen a válaszodat!
Azt nem tudod, hogy ugyanúgy SEPA-átutalással jön-e a pénz, mint a Unibet-től? Ha nem, akkor többet von le a bank és úgy inkább a Unibet-en játszanék.