Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Online fogadóirodák blokkolása

Ha kérdésed van a fogadóirodák blokkolásával kapcsolatban, akkor azt ebben a témában felteheted, de előbb ellenőrizd, hogy kérdésedre nem-e született már válasz korábban! Minderre azért van szükség, hogy sokkal átláthatóbb legyen a téma, s hogyan rövid időn belül megtaláld a hasznos információkat. Ajánljuk, hogy olvasd át a "Gyakori kérdések és válaszok" részt is.

Ajánlott cikk: Online fogadóirodák blokkolása - Mi a cél?
Hamarosan: Hogyan kerüld ki a blokkolást?

Blokkolt honlapok:

bet-at-home.com
betclic.com
hu.sportingbet.com
hu.unibet.com
fortunawin.com

Rövid időn belül blokkolják (10-15 nap):

betsson.com
mayplay.com
hu.10bet.com
ladbrokes.com
bwin.com
bet365.com

Működő alternatív címek (hivatalosak):

Az itt közölt weboldalcímek az irodáktól származnak (hivatalosak). FIGYELEM! Lehetséges, hogy bizonyos személyek az emberek jóhiszeműségét próbálják majd kihasználni, s "kamu oldalakat" hoznak létre, melyek által személyes adatokat lophatnak!
Ezért is ajánljuk, hogy csak az alábbi weboldalakon jelentkezzetek be.

Bet365: http://www.365sb.com
Bet-at-home: https://www22.bet-at-home.com
Betclic: https://hu.betclic.biz
Sportingbet: https://hu.sportingbet158.com
Unibet: hu1.unibet.com

Ebben a témában kizárólag csak a blokkolásról, s annak kikerüléséről lehet tárgyalni!

Aki álhíreket közöl az véglegesen ki lesz zárva a fórumról!

Az online fogadóirodák blokkolásáról az alábbi témában is szó van (FIGYELEM! Csak nagyon sok idővel/türelemmel rendelkezőknek ajánljuk!): Szerencsejáték Szabályozás

Gyakori kérdések és válaszok

Miért blokkolja a NAV a fogadóirodákat?
Azért, mert szeretnének a Szerencsejáték Zrt.-nek, s azon belül a Tippmix, illetve a Tippmixpronak kedvező piacfeltételeket biztosítani.

Kikerülhető-e a blokkolás?
Igen, erre több módszer is létezik. Lásd ITT!

Blokkolták a fogadóiroda honlapját. Elvesztődik a pénzem?
Nem, ez az online médiának a baromsága. A pénzed biztonságban van, még annak ellenére is, ha blokkolva van a honlap.
Amikor elérhetetlené tesznek egy honlapot, akkor az illető fogadóiroda felveszi az ügyfeleivel a kapcsolatot, s vagy biztosít egy alternatív weboldal címet, amelyen elérhető az egyenleged (kifizetést kérhetsz, befizethetsz, fogadhatsz stb.), vagy leírja azokat a lépéseket amely által a számládon levő egyenlegedhez juthatsz. A pénzed nem vesztődik el!

Biztonságosak ezek az alternatív honlapok?
Igen, mivel a fogadóirodáktól származnak. Ők tették nyilvánossá. Viszont nem árt figyelmesnek lenni is, mivel létezhetnek kamu oldalak is.

Milyen befizetési metódusokat javasoltok?
Skrill, Neteller - ezek által kikerülitek a magyarországi bankokat. Mindkettőnél lehet igényelni Mastercardot, mellyel elérhető a számlán lévő összeg bármilyen bankautomától.

Ha kérdésed van, azt nyugodtan felteheted ebben a témában.  :beerchug:

Idézetet írta: junglefever Dátum július 21, 2014, 16:21:38
Aki tartósan külföldön él, mert elkezd kint munkát vállalni mit csinál? Újracsinálja az összes address verification-t minden irodánál ahol még itthonról regelt anno, mert továbbra is fogadni/játszani szeretne (plusz megteszi ue-ezt a skrillnél is)?
Tényleg érdekelne a dolog, ha valakinek van ilyen irányú tapasztalata ne habozzon és legyen szíves ossza meg velem akár privát üzenetben is.

Én 3 éve élek Belgiumban (elég tartós?). Itt a blokkolások ellenére ahol játszani tudok, ott az eredeti magyar címem használom, skrillről töltök fel, oda veszem ki a pénzt. Még senkinek semmi baja nem volt vele.

Ez durva, 3 napja használok VPN-t, úgy tudtam, hogy az adatmennyiség ezzel nem növekszik meg, ennek ellenére 3 nap alatt lezabálta a legnagyobb mobilnet díjcsomagban felhasználható adatmennyiséget! Megnéztem a statisztikát, az utóbbi 3 napban kb annyi volt az adatforgalmam, mint előtte egész hónapban! Ez mi a tökömtől lehet, nem neteztem többet, a díjcsomagban felhasználható adatmennyiség bőven elég szokott lenni. Próbálkozzak másik VPN szolgáltatóval?

Idézetet írta: gabor88888 Dátum július 21, 2014, 21:18:07
Ez durva, 3 napja használok VPN-t, úgy tudtam, hogy az adatmennyiség ezzel nem növekszik meg, ennek ellenére 3 nap alatt lezabálta a legnagyobb mobilnet díjcsomagban felhasználható adatmennyiséget! Megnéztem a statisztikát, az utóbbi 3 napban kb annyi volt az adatforgalmam, mint előtte egész hónapban! Ez mi a tökömtől lehet, nem neteztem többet, a díjcsomagban felhasználható adatmennyiség bőven elég szokott lenni. Próbálkozzak másik VPN szolgáltatóval?
Megkérdezhetem, hogy mihez használsz VPN-t?

Idézetet írta: gabor88888 Dátum július 21, 2014, 21:18:07
Ez durva, 3 napja használok VPN-t, úgy tudtam, hogy az adatmennyiség ezzel nem növekszik meg, ennek ellenére 3 nap alatt lezabálta a legnagyobb mobilnet díjcsomagban felhasználható adatmennyiséget! Megnéztem a statisztikát, az utóbbi 3 napban kb annyi volt az adatforgalmam, mint előtte egész hónapban! Ez mi a tökömtől lehet, nem neteztem többet, a díjcsomagban felhasználható adatmennyiség bőven elég szokott lenni. Próbálkozzak másik VPN szolgáltatóval?

Milyen vpn-t használsz, illetve mik a fel/le töltési arányok?

Idézetet írta: Lacapi Dátum július 21, 2014, 19:09:19
Én 3 éve élek Belgiumban (elég tartós?). Itt a blokkolások ellenére ahol játszani tudok, ott az eredeti magyar címem használom, skrillről töltök fel, oda veszem ki a pénzt. Még senkinek semmi baja nem volt vele.
A Bet365 Angliából belépő havertól emailben kérdezte, hogy mi az oka az angol IP címnek. Vissza kellett írni, hogy kint dolgozik, ezután békén hagyták.

He, a vpn forgalom a levegőn megy ki? Normális, hogy zabalja a mobilnet forgalmat, a titkosítás meg elég sok pluszt rátesz. Nem kell meglepődni, mind ilyen.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 21, 2014, 21:44:33
Megkérdezhetem, hogy mihez használsz VPN-t?

Külföldön dolgozom, viszont itt csak olyan hulladék fogadóirodák vannak, mint bet365, Pinnacle és hasonlóak. A tippmix pron viszont csak magyar ip-vel tudok regisztrálni és pénzt befizetni, ezért kell a vpn. Ha emiatt kitiltanak a tippmixproról akkor hazaköltözöm Bp-re.

Idézetet írta: gabor88888 Dátum július 21, 2014, 21:50:56
Külföldön dolgozom, viszont itt csak olyan hulladék fogadóirodák vannak, mint bet365, Pinnacle és hasonlóak. A tippmix pron viszont csak magyar ip-vel tudok regisztrálni és pénzt befizetni, ezért kell a vpn. Ha emiatt kitiltanak a tippmixproról akkor hazaköltözöm Bp-re.
Értem, köszi.  :great: :great: :great: :great:

#9 július 21, 2014, 22:08:06, gabor88888
IPVanish-hoz regisztráltam. A le-és feltöltési arány kb ugyanannyi, a letöltött adatmennyiség a feltöltött adatmennyiség kb nyolcszorosa. Viszont az utóbbi 3 napban az össz adatmennyiség lett nyolcszoros (az arányok nem változtak)! Semmi mást nem látogattam, torrentezni nem szoktam, csak a szokásos oldalakat látogattam (munka, sportfogadás, nso, fórum, ilyenek).  Azért a titkosítás miatt nem hiszem, hogy nyolcszoros lenne az adatforgalom. Sőt, a tegnapi adatforgalom a szokásos tizenötszöröse volt! A telómon ugyanakkor nem lett nagyobb az adatforgalom a megszokotthoz képest! Ez még furább.

Feltételezem, hogy az nem befolyásolja, melyik szerverhez kapcsolódok, mert telóval és a notebookkal is ugyanazt választottam ki. Viszont van 4 féle opció amit ki lehet választani a kezelői felületen amit a gépemre telepített szoftver felkínál:

Protocol:
-Open VPN (TCP)
-Open VPN (UDP)
-L2TP
-PPTP

Nekem automatikusan a harmadikat válsztotta ki, nem is állítottam át. Fingom nincs, hogy ez mi lehet, de esetleg befolyásolhatja? Írtam nekik a fórumon, ahogy láttam nem túl gyakran használják, úgyhogy lehet, hogy csak 1-2 hónap múlva veszik észre, hogy valaki írt  ;D

Sok a nyolcoros az igaz. Lehet szimplán szarok és rajtad keresztül is kinyomják mások forgalmát, akinek pl. magyar ip kell (p2p rendszerben), bár ez kevésbé valószinű.

Bet365 -öt tudni mikortól blokkolják pontosan?
Tud valaki valamit esetleg alternatív domain-ről?

#13 július 22, 2014, 04:57:59, georgeboyd
Idézetet írta: don187 Dátum július 22, 2014, 03:05:56
Bet365 -öt tudni mikortól blokkolják pontosan?
Tud valaki valamit esetleg alternatív domain-ről?
Én így csinálnám: google==> bet365 alternative==> Enter ==> information for alternative website for bet365 (2. link felülről) ==> Klikk ==> Választ egyet==> Örül

Szerintetek mi várható a 90 nap után?