Röplabda 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ausztrál -Olasz élő 2-1 szett 6-3 , mérk. győztese 2 , odds: 2,10

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 10, 2019, 23:07:42
Ausztrál -Olasz élő 2-1 szett 6-3 , mérk. győztese 2 , odds: 2,10

Döntő szett 13-15 az Olaszoknak  :beerchug:


Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 11, 2019, 08:41:59
Döntő szett 13-15 az Olaszoknak  :beerchug:

Ez szép. Én nem gondoltam volna, hogy itt az olaszoknak bárminemű komolyabb problémájuk lesz, így betettem egy kombiba is kötéskényszer miatt a tippmixprón. Hát, kis híján elvitte a kombit tényleg 1.03-ért.
2.10-ért élőben "kicsit" jobb volt ez  :D

Idézetet írta: firgabácsi Dátum augusztus 11, 2019, 10:46:41
Ez szép. Én nem gondoltam volna, hogy itt az olaszoknak bárminemű komolyabb problémájuk lesz, így betettem egy kombiba is kötéskényszer miatt a tippmixprón. Hát, kis híján elvitte a kombit tényleg 1.03-ért.
2.10-ért élőben "kicsit" jobb volt ez  :D

Igen, bár besz.rtam kicsit mikor az 5.szettre nem ment fel Zaytsev, de szerencsére ennek ellenére sikerült behúzniuk a kötelezőt, Juantorena a hátára vette a csapatot. Nagy kérdés ma este mi lesz a csoportdöntőn, Szerbia tegnap pihentette legjobbjait, Atanasijevicet ismerik jól ez nagy előny, de láttuk mit csinált pénteken is (35 pont közte 8 ász  :D) ezt a meccset várom csütörtöktől, sör bor pálinka behűtve!  :redchug:

Mára akkor egy orosz, USA, brazil hármas mehet elméletileg, igaz ?  ::)

Idézetet írta: NoCukor Dátum augusztus 11, 2019, 12:15:00
Mára akkor egy orosz, USA, brazil hármas mehet elméletileg, igaz ?  ::)

Igen, elméletileg mindhárom meccs sima lesz, 3 szettet nem kellene, hogy veszítsenek összesen, nemhogy valamelyik is elveszítse a saját mérkőzését.  ;)
Egy baj van vele, keveset fizet a győzelmük, kötésben 1,4 körül.

Lengyelek, hogy nyerik az első szettet ki lehetne egészíteni, mert ott biztosan 100%-ban fognak pörögni, aztán jöhetnek a cserék ha megvan a csoportgyőzelem. Kérdés a Szlovének is így tesznek e, azt élőben kell figyelni. De hazai pályán ezt a cserepadnak is hoznia kell.

A bolgároknak eddig minden bejön, Braziloknak semmi, nem létezik, hogy 3 szetten keresztül ez így maradjon...

Live: 1-0 szett, 21-15-nél, 2 Brazil győzelem _ odds: 2,38

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 11, 2019, 20:37:24
A bolgároknak eddig minden bejön, Braziloknak semmi, nem létezik, hogy 3 szetten keresztül ez így maradjon...

Live: 1-0 szett, 21-15-nél, 2 Brazil győzelem _ odds: 2,38

2-3 a sírból jöttek vissza a Brazilok  :beerchug: :redchug:


KÖzben az esti várva várt meccs egy atom sima Olasz győzelem lett, Szerbiának az lett a jutalma, hogy kirúgták Grbicet ... Sajnálom, de ez van, lesz még lehetőségük kijutni az Olimpiára, de ezt nem Grbiccel az élen.

Mai női barátságos:

Szlovák - Finn, hazai győzelem, odds: 1,35

tegnap 1-3 lett ugyanebben a felállásban, de a szlovákok attól rosszabbul nem tudnak játszani, ma nyerni fognak.

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 19, 2019, 14:10:05
Mai női barátságos:

Szlovák - Finn, hazai győzelem, odds: 1,35

tegnap 1-3 lett ugyanebben a felállásban, de a szlovákok attól rosszabbul nem tudnak játszani, ma nyerni fognak.

3-1 (22-25; 25-16; 25-23; 25-22)


Mai tippek:

Philippines: Super League: elődöntők
F2 Logistics Cargo - Foton, hazai, odds: 1,14
egy hónappal ezelőtt a Foton vendégeként is sima 3-0 volt, ma sem jósolok sok jót a vendégeknek. 1 nyert meccsre megy mindkét meccs, nem lehet hibázni, a döntőben is szerintem ők lesznek az esélyesek annak ellenére, hogy nem ők nyerték az alapszakaszt.
Petron - Cignal, hazai, odds: 1,20
Az alapszakasz győztese két alkalommal már megizzadt a szezon során a Cignallal (2 győzelem, de mindkettő 3-2, az egyik 0-2-ről), viszont most hazai pályán max. egy szettet fognak nekik engedélyezni. Az egész során egyetlen vereségük volt, nem ma lesz a második. (majd a döntőben, ahogy fentebb írtam  :P)

Össz. odds: 1,37

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 20, 2019, 08:10:19
Mai tippek:

Philippines: Super League: elődöntők
F2 Logistics Cargo - Foton, hazai, odds: 1,14
egy hónappal ezelőtt a Foton vendégeként is sima 3-0 volt, ma sem jósolok sok jót a vendégeknek. 1 nyert meccsre megy mindkét meccs, nem lehet hibázni, a döntőben is szerintem ők lesznek az esélyesek annak ellenére, hogy nem ők nyerték az alapszakaszt.
Petron - Cignal, hazai, odds: 1,20
Az alapszakasz győztese két alkalommal már megizzadt a szezon során a Cignallal (2 győzelem, de mindkettő 3-2, az egyik 0-2-ről), viszont most hazai pályán max. egy szettet fognak nekik engedélyezni. Az egész során egyetlen vereségük volt, nem ma lesz a második. (majd a döntőben, ahogy fentebb írtam  :P)

Össz. odds: 1,37

3-1  (25-19; 25-23; 17-25; 25-19)
2-3 (20-25; 25-10; 25-16; 25-27; 11-15)   , a negyedik szettben 6 pontos előnyről sikerült kikapniuk... onnan meg már sz.pacs volt  :bash:


Augusztus 23. és szeptember 8. között megrendezésre kerülő női Európa-bajnokság menetrendje:

A magyar válogatott, mely Budapesten, a Papp László Sportarénában játssza majd mérkőzéseit, augusztus 23-án, 20.30-kor Észtország ellen kezdi meg a viadalt.

A belga Jan De Brandt irányította együttes egy nappal később a román csapattal mérkőzik (20.30), majd a pihenőnapot követően augusztus 26-án Azerbajdzsánnal találkozik (20.30).

A csoportkör utolsó előtti fordulójában, augusztus 28-án a horvátok (18.00) várnak a tavaly Európa-liga-ezüstérmes nemzeti válogatottra, mely egy nappal később méri össze tudását az olimpiai- és vb-4., Eb-ezüstérmes Hollandiával a C csoportban.

A nyolcaddöntőkre szeptember elsején, a negyeddöntőkre - már csak Ankarában és Lódzban - szeptember 4-én kerül sor. Az elődöntőket három nappal később, míg a bronzmeccset és a döntőt a zárónapon játsszák Törökországban. A negyedik házigazda Pozsony.

A magyar válogatott mérkőzései az Eb-n:
08.23 20:30 Magyarország – Észtország
08.24 20:30 Magyarország – Románia
08.26 20:30 Magyarország – Azerbajdzsán
08.28 18:00 Magyarország – Horvátország
08.29 18:00 Magyarország – Hollandia

European Championships Women, 20:00

Slovakia - Spain _ hazai, Odds: 1,60

WORLD: World Championship U19
23.08.2019 20:30

Nigeria U19 - USA U19 , USA győz, odds: 1,72