BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy kis tapasztalat a közel múltból.
Kifizetés: Villámgyors skrillre számlára se volt sok.

Irodánál Forint alapú számlám van itthon is forintban van. 150 ezer forint körüli kiutalásnál nagyjából 10 ezer forintal kaptam kevesebbet a számlámra.
Gondoltam megprobálom skrillre mivel az EUR-ban van hát ott is 10 ezerrel kevesebbet kaptam.
Feltöltés: Bankszámláról 3 ezer forintal többet vont le mint amennyit feltöltöttem.

Hát köszönöm szépen ennyit nekem nem ér kivéve ha kapok valami 60 ezer forintos feltöltési bónuszt akkor talán megéri.

További sok sikert mindenkinek.

Téged legalább kifizettek online szamlara.Én befizettem netellerrel es aztan meg akartak malmozni hogy csak bankszamlara vehetem ki pedig egyertelmuen le van irva hogy oda vehetek ki penzt ahonnan befizettem....persze nem irtak levelet hanem vagy 4 szer toroltek a kifizetesem persze mindig ugy hogy a maximalis 12 orat azert megvartak....Majd 3 napig pihent a penzem mire egyaltalan elutaltak....Gondolom hogy hatha visszajatszom..Geci 1 iroda ez is mint az 1xbet

Idézetet írta: Lancer Dátum november 23, 2019, 11:13:12
Egy kis tapasztalat a közel múltból.
Kifizetés: Villámgyors skrillre számlára se volt sok.

Irodánál Forint alapú számlám van itthon is forintban van. 150 ezer forint körüli kiutalásnál nagyjából 10 ezer forintal kaptam kevesebbet a számlámra.
Gondoltam megprobálom skrillre mivel az EUR-ban van hát ott is 10 ezerrel kevesebbet kaptam.
Feltöltés: Bankszámláról 3 ezer forintal többet vont le mint amennyit feltöltöttem.

Hát köszönöm szépen ennyit nekem nem ér kivéve ha kapok valami 60 ezer forintos feltöltési bónuszt akkor talán megéri.

További sok sikert mindenkinek.

Milyen opcióval fizettél be, aminél többet vont le!?  ???

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 25, 2019, 09:15:51
Milyen opcióval fizettél be, aminél többet vont le!?  ???

Skrillen keresztül és mivel nem volt rajta elég egyenleg ezért a kártyámon keresztül. Így vont le többet.

Sziasztok
Napok óta probálok regisztrálni az oldalra de a születési dátumomat semmilyen formában nem fogadja el
Kérdeztem a supportot nem tudják mi lehet a hiba
Töröltem a sütiket előzmény mindent de semmi
Iphonerol peobálkozom
Valakinek van ötlete?
Köszönöm

Idézetet írta: Manic88 Dátum január 15, 2020, 15:50:28
Sziasztok
Napok óta probálok regisztrálni az oldalra de a születési dátumomat semmilyen formában nem fogadja el
Kérdeztem a supportot nem tudják mi lehet a hiba
Töröltem a sütiket előzmény mindent de semmi
Iphonerol peobálkozom
Valakinek van ötlete?
Köszönöm

Próbáld meg laptopról/asztali gépről (nyilván ha van hasonlód).


Ez a maki betclic összekeverte a párosításokat a Magyar Kupában, kb. így lehetetlen fogadni náluk  :redchug:
Kaposvár -UTE-t így, meg Vidi-ZTE-t  :redchug:

Hétfőn kértem ki Betclicről pénzt VISA kártyára, aztán sehol semmi. Ez még hagyján, de a műveleteknél sem látom sehol, hogy ott lenne a kifizetések között, de azt sem látom sehol, hogy kérvényeztem volna kifizetést. Régebben bankszámlára kértem ki mindig,és mindig hamarabb megjött, ezért kérdem én, hogy az természetes, hogy ez hosszabb időt vesz igénybe?

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 27, 2020, 19:43:19
Hétfőn kértem ki Betclicről pénzt VISA kártyára, aztán sehol semmi. Ez még hagyján, de a műveleteknél sem látom sehol, hogy ott lenne a kifizetések között, de azt sem látom sehol, hogy kérvényeztem volna kifizetést. Régebben bankszámlára kértem ki mindig,és mindig hamarabb megjött, ezért kérdem én, hogy az természetes, hogy ez hosszabb időt vesz igénybe?

Azóta valami fejlemény ez ügyben, @oakland23 !?

Amúgy én VISA-ra még nem kértem ki, de kíváncsi vagyok hogy megy ez itt..

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 02, 2020, 08:40:32
Azóta valami fejlemény ez ügyben, @oakland23 !?

Amúgy én VISA-ra még nem kértem ki, de kíváncsi vagyok hogy megy ez itt..

Múlt hétfőn kértem ki a zsetont VISA-ra, aztán pénteken írtam a chates Kamillának, hogy where is the money  ;D Megnyugtatott, hogy 5 nap is lehet ez a módszer, ha hétfőn (azaz ma) sem lesz a számlán a lóvé, keressem újra. Viszont nem keresem, mert ma délelőtt megjött.
Egyébként az aggasztott, hogy ezt a VISA-s igénylést sehol sem mutatta a rendszer, csak levonta az egyenlegből, és ennyi. Viszont direkt rákérdeztem a chat-en, hogy ő látja-e az igénylést, és direkt nem mondtam, hogy mennyit kértem ki, viszont rákérdeztem, és egyből vágta a helyes összeget, akkor picit megnyugodtam. Ma pedig megjött a lóvé, így legalább hétvégén nem játszottam el  :D Szóval ez a VISA-s igénylés öt munkanap is lehet, nekem szépen ki is maxolták.

Sziasztok!
Próbálnék befizetni mastercardal betclicre,de folyamatosan hibaüzenetet ír, hogy nem sikerült, mi lehet a probléma? :o

Nincs rajta elég pénz  :D

Ha van, akkor meg próbáld más időpontban. Nekem is volt hasonló, hogy az Istenért sem engedte, aztán másnap rápróbáltam ugyanúgy, és minden flottul ment.

Ez komoly? 24 óra alatt nem fizetnek ki skrill-re...???

Múltkor jó sokat ültek a kifizetésen, azóta viszont ugyanúgy VISA-ra kétszer kértem ki, egyszer egy esti kérelem után másnap nálam volt a pénz, tegnap pedig egy délután kérelmet sikerült olyan gyorsan intézni, hogy még aznap délután meg is küldték  ;)