TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Senki nem mondta,hogy addig tart a kiértékelés,az a max idő,ameddig elhúzhatják.
És idővel el is fogják..

Idézetet írta: Knapp Dátum május 25, 2013, 11:29:35
Az, hogy "sokszor rosszabb feltételeket kínálnak nekünk az irodák", akár lehetne a tomiszi féle nyertes játékosok miatt is, de egyébként sem értem, hogy konkrétan mire gondolsz...

A hátrányosabb bónusz feltételekre, vagy megvonásokra gondolok, mint már korábban említettem.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 25, 2013, 11:29:35
Ha egy iroda régebben adott bónuszt, de már nem, annak sok oka lehet, a szorzókban pedig talán csak az interwetten büntet minket (és bizonyos országokat) a "származásunk" miatt.  :)

Ez itt már nagyon off...
Folytassuk máshol! (máskor? hehe)

"Sok" oka lehet, valóban, de pl. a Cashpoint topikban valamilyen oknál fogva te is a multizást hoztad fel. :)
Na off vége.

Idézetet írta: caps lock Dátum május 25, 2013, 16:59:15
Senki nem mondta,hogy addig tart a kiértékelés,az a max idő,ameddig elhúzhatják.
És idővel el is fogják..

Ezt meg honnan veszed? Egyszer-egyszer bwinnél, SB-nél is van, hogy elfelejtkeznek egy meccsről.
Ez a 48 óra csak azért lehet, ha egy áramszünet miatt elmarad egy meccs és másnap pótolják az számít, ha egy hétre rá, akkor meg törölve és 1.00 a szorzó....

Valoszinü tudjátok,de azèrt beirom,hogy ha esetleg nem tudja valaki bankszamlarol tolteni,t-mobilos telorol is lehet az egyenleg terhère(500minimum) ;)

Idézetet írta: artur33 Dátum május 26, 2013, 13:17:00
Valoszinü tudjátok,de azèrt beirom,hogy ha esetleg nem tudja valaki bankszamlarol tolteni,t-mobilos telorol is lehet az egyenleg terhère(500minimum) ;)

Mégis hogyan?

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 26, 2013, 13:27:45
Mégis hogyan?

Egy kódot kell elküldeni egy t-mobilos számra. Egyszer már használtam én is. Olyan mint a mobil lottó.

A règi szrt. szàmlàt feltölteni(1756 FELTOLT MC összeg)ès àttölteni a tippmixpro szàmlàra. :ok:  :cya:

Meg ha jól gondolom bármelyik lottózóban is feltölthető; szerencsekártyás feltöltés, amit szerintem át lehet 'transferelni' a tippmixprora.

Idézetet írta: Latzka Dátum május 26, 2013, 13:37:39
Meg ha jól gondolom bármelyik lottózóban is feltölthető; szerencsekártyás feltöltés, amit szerintem át lehet 'transferelni' a tippmixprora.

Igen. Itt egy kép az szrt-s számlámról és a befizetési lehetőségekről (én csak belépve látom a befizetés lehetőségeit).

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy tényleg nem lehet Skrillről utalni TippMixPro-ra?

Idézetet írta: Schumi Dátum május 26, 2013, 19:26:40
Csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy tényleg nem lehet Skrillről utalni TippMixPro-ra?

Nem lehet.

Idézetet írta: Schumi Dátum május 26, 2013, 19:26:40
Csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy tényleg nem lehet Skrillről utalni TippMixPro-ra?
Miböl gondoltad,hogy ez lehetsèges? :D
Csak bankkàrtya,utalàs,szerencskàrtya,t-mobilos telo-ennyi.. :cya:

sziasztok,nekem valamiért nem tölt be az oldal,ezt irja ki..Nem sikerült betölteni a weblapot, mert a szerver nem küldött adatokat.
Íme néhány javaslat:
A weboldal újratöltése később.
Hiba: 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE): A szerver adatok küldése nélkül lezárta a kapcsolatot.
kiprobáltam már több böngészött,opera ,firefox.i expoler,chrome,de semmi,segitség.

Idézetet írta: kalap2 Dátum május 26, 2013, 23:30:48
sziasztok,nekem valamiért nem tölt be az oldal,ezt irja ki..Nem sikerült betölteni a weblapot, mert a szerver nem küldött adatokat.
Íme néhány javaslat:
A weboldal újratöltése később.
Hiba: 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE): A szerver adatok küldése nélkül lezárta a kapcsolatot.
kiprobáltam már több böngészött,opera ,firefox.i expoler,chrome,de semmi,segitség.
Ugyanez volt a problèmám,közel egy napig "szorakoztam" vele..A böngèszövel volt a gond,nekem csak operaval jön be

gondoltam kipróbálom, de ezt már rögtön nem értem. valamit rosszul látok? :redchug: