3. Meccsnap - Szeptember 02.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


3. Meccsnap - Szeptember 02.

Van egy tipped erre a meccsnapra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


2019.09.02.     9:30

Olaszország - Angola
tipp:-32.5 Olaszország
odds:3,65
iroda:BET365
Indok: a Szerbek simán vették az angolai meccset és valószínű ők lesznek a csoport  tök utolsója.
szinte biztos hogy mindenkitök 30-40 pontkülönbséggel fognak kikapni

2019.09.02. 13:30
Szerbia-Fülöp szigetek
Tipp: legtöbb pontos negyed-2.negyed
Odds: 4,50
Bet365
Indoklás: a két csapat órási a külömbség, mondhatni hogy esélyük sincs Fülöpéknek, de bármi megtörténhet.
Véleményem szerint az első negyedben még úgyahogy kitartanak, de a másodikra elfáradnak és a szerbek eldöntik a mérkőzés végkimenetelét, a mérkőzés további részében felszabadultan játszanak és reményeim szerint kevesebb pontot fognak összedobálni.

2019.09.02 09.30
Olaszorszag v Angola
1. felido race to 45
1.71
Bet365

Az olaszok a nyitomeccsen a felidoig eljutottak 60 pontig. Most nem varok ennyi pontot toluk, de a 45 pont az realis cel. Angola nem tenyezo, Szerbia eljutott ellenuk 100 pont fole. Az elejen jatszik a kezdo otos, a masodik felidoben meg johetnek a perememberek.

09.02. 10:30
Nigéria - Argentína
Argentína -3.5
1.50
bet365

Argentína magabiztos győzelme után a következő meccsen is hasonlóan akarja folytatni. A nigériai csapat nagyobb ellenállást fog mutatni mint az első forduló ellenefele, de szerintem a 4 pontnyi különbséget könnyedén lehozzák. Az oroszoknál -akik ellen sikerült közel maradni az afrikaiknak- nagyobb erőt képviselnek az argentínok így ez is erősití számomra a tippet.

2019.09.02. 09:30
Olaszország - Angola
Tipp: Pontok száma hazai csapatnál - Hosszabbítással 90.5 fölött
Odds: 1.88
Iroda: Unibet

2019.09.02. 13:30
Szerbia-Fülöp-szigetek
Szerbia -34.5
Odds: 1.52
Bet365

Indoklás: A szerbek erődemonstrációt tartottak Angola ellen az első fordulóban. A mérkőzés végén sem vettek vissza, az utolsó negyedben is növelni tudták az előnyüket. Aki nézte a Fülöp-szigetek első mérkőzését, az láthatta, hogy ez a vb nem az ő szintjük. Az olaszok keresztül rohantak rajtuk, ráadásul a szerbek mégnagyobb játékerőt képviselnek véleményem szerint. Fülöp-szigetek főleg Blatche játékára épít, minden támadás rajta keresztül megy át, viszont ezen a meccsen olyan játékosokkal találja szemben magat, mint Jokic vagy Marjanovic. Ha őt megállítják, a többiektől nem várható, hogy meccsben tartsák a Fülöp-szigeteket. Újabb kiütéses szerb sikert várok.

2019.09.02. 10:00
Venezuela - Elefántcsontpart
Tipp: 130.5 pont alatt
Odds: 3.25
Iroda: bet365

Mindkét válogatott képes pontszegény meccset játszani, nem ritkák egyik csapatnál sem a 120-130 pont körüli mérkőzések, így két underes csapat mérkőzésén kevés pontra számítok.

2019.09.02. 10:30
Nigéria - Argentína
Tipp:Argentína -15
Odds:3,75
bet365

Indok:Argentína jól kezdte ezt a VB-t,míg Nigériának jött a vereség.Az egymás ellenik alapján be is akadhat ez a hendikep.Ha Argentína végig koncentrál,nem lehet baj.

2019.09.02.    09:30
Italy - Angola
tipp:Első negyed Italy -12,5 pont előny
odds:3,6
unibet

Italy az első a csoportjában,Angola az utolsó és a két csapat eléggé különbözik egymástól annyira hogy Italy nagyobb fölénnyel nyerjen.Szerintem már az elején is hajtani fog hogy előnyt szerezzen.

2019.09.02.    13:30

Szerbia-Fülöp-szigetek
tipp:Szerbia-41,5
odds:2.35
unibet

Szerbek magabiztosan kezdték a VB szereplést . Folytatásban sem lesz másképp. Ma a Fülöp Szigetek ellen gyűjthetik be második győzelmüket. Hasonló különbséggel győzhetnek Bogdanoviccék ismét ahogy azt az első körben tették Angola ellen.

2019.09.02.
13:30

Szerbia - Fülöp-szigetek
Tipp: Szerbia - 34.5
Odss: 1.52
Iroda: bet365

Szerbiát nem kell szerintem bemutatnom, az USA mögött a második legesélyesebb válogatott a végső győzelemre. Nagyon erős kerettel jöttek a Vb-re, a csoportmeccsek során még csak megizzadniuk sem nagyon kell. Az első meccsen 46 ponttal verték Angolát, míg mai ellenfelüket az olaszok szintén 46 pontos különbséggel verték. Nagy meglepetés lenne, ha 40 ponton belül tudná magát tartani a Fülöp-szigeteki válogatott.

2019.09.02. 14:30

Fülöp-szigetek - Spanyolország

Tipp: 1.félidő első 60pont Spanyolország
Odds:10.50
Iroda: Bet365

2 napja a gyengébb olaszoknak is összejött ez a tipp, ezért remélem ez ma is összejöhet. A spanyolok nagy győzelemmel kezdtek (39 ponttal Tunéziát verték), míg a fillipinók 46-tal kikaptak. Szerintem ma megint nagyot játszhatnak a spanyolok, remélem megnyomják az elejét, és akkor jön a tipp.

Sziasztok!

Időpont: 2019.09.02. (14 óra 30 perc)
Mérkőzés: Dél - Korea - Oroszország
Tipp: Oroszország 21+ ponttal nyer
Odds:3.05
Iroda: bet365
Indoklás:

Dél-Korea vegyes mérkőzéseket játszik és hol több hol kevesebb pontot dob!

Oroszország jó formában van és nem hinném,hogy nagy akadályt jelentene ilyen arányú győzelem!

Idézetet írta: BvB_09 Dátum szeptember 02, 2019, 08:29:50
2019.09.02. 14:30

Fülöp-szigetek - Spanyolország

Tipp: 1.félidő első 60pont Spanyolország
Odds:10.50
Iroda: Bet365


2 napja a gyengébb olaszoknak is összejött ez a tipp, ezért remélem ez ma is összejöhet. A spanyolok nagy győzelemmel kezdtek (39 ponttal Tunéziát verték), míg a fillipinók 46-tal kikaptak. Szerintem ma megint nagyot játszhatnak a spanyolok, remélem megnyomják az elejét, és akkor jön a tipp.

Szerbia - Fülöp-szigetek

Tipp: 1.félidő első 60pont Szerbia
Odds: 4.50
Iroda: Bet365

Nem tudom, hogy hogyan tudtam így benézni a tippet, sikerült kombináljak két mérkőzést. Ha mehet új tipp, akkor ezt küldeném játékba.

Új Indoklás: 2 napja a gyengébb olaszoknak is összejött ez a tipp, ezért remélem ez ma is összejöhet. A szerbek nagy győzelemmel kezdtek (46 ponttal Angolát verték), míg a fillipinók 46-tal kikaptak. Szerintem ma megint nagyot játszhatnak a szerbek, remélem megnyomják az elejét, és akkor jön a tipp.