III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#315 július 05, 2010, 20:57:12, patyi
Aki még nem látta:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/brazilia-ronaldinho-nincs-tul-jo-formaban-pocakot-eresztett-foto-2035753

Így múlik el a világ dicsősége végleg...Nagy játékos volt úgy 4 évvel ezelőtt, és mekkora lehetett volna ha a profi mentalitás nem hiányzik belőle teljesen...
Kiváncsi vagyok mit lép erre a Milan mert ha továbbra is rá próbálnak alapozni akkor az idei Juventus által kitaposott ösvényre lépnek és a csont nélkül kiesők is lefocizzák őket...

Idézetet írta: patyi Dátum július 05, 2010, 20:55:01
Aki még nem látta:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/brazilia-ronaldinho-nincs-tul-jo-formaban-pocakot-eresztett-foto-2035753

Így múlik el a világ dicsősége végleg...Nagy játékos volt úgy 4 évvel ezelőtt, és mekkora lehetett volna ha a profi mentalitás nem hiányzik belőle teljesen...
Kiváncsi vagyok mit lép erre a Milan mert ha továbbra is rá próbálnak alapozni akkor az idei Juventus által kitaposott ösvényre lépnek és a csont nélkül kiesők is lefocizzák őket...

Szerintem az lesz a vége, hogy előbb vagy utóbb ő is hazaköltözik Brazíliába (mint Ronaldo, Roberto Carlos, Fred, Wagner Love,  Cicinho, Deco...) és valamelyik nagy múltú klubnál még szórakoztathatja a nézőket.

Idézetet írta: patyi Dátum július 05, 2010, 20:55:01
Aki még nem látta:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/brazilia-ronaldinho-nincs-tul-jo-formaban-pocakot-eresztett-foto-2035753

Így múlik el a világ dicsősége végleg...Nagy játékos volt úgy 4 évvel ezelőtt, és mekkora lehetett volna ha a profi mentalitás nem hiányzik belőle teljesen...
Kiváncsi vagyok mit lép erre a Milan mert ha továbbra is rá próbálnak alapozni akkor az idei Juventus által kitaposott ösvényre lépnek és a csont nélkül kiesők is lefocizzák őket...

Azért én nem vagyok biztos benne, hogy ez a kép a valóságot tükrözi.
Majd a pályán kiderül az igazság.

Kár lenne, ha igaz lenne!
Én ezt is Dunga számlájára írnám...



Idézetet írta: zgergo Dátum július 06, 2010, 11:07:05
Azért én nem vagyok biztos benne, hogy ez a kép a valóságot tükrözi.
Majd a pályán kiderül az igazság.

Kár lenne, ha igaz lenne!
Én ezt is Dunga számlájára írnám...




Persze lehet h csak szenzációhajhászat...De ha igazi akkor mi köze van ehhez Dungának??

Idézetet írta: TiB Dátum július 06, 2010, 12:11:20
Több fotó is van róla, szerintem szimplán kicsit leeresztett. Milan edzőközpontban két hét alatt kockáshasú terminátort csinálnak majd belőle. Nem a súlyával, hanem a hozzáállásával van gond, és ezért nem vitte Dunga a vb-re, illetve ezért nem ment neki a játék a Barcában a végefelé, és ezért nincs két-három aranylabdája. Úgy tippelem zgergo arra utalt, hogyha dinnyó megy a vb-re, akkor nem ereszt le. De az az igazság, hogy mindent elért már. BL-t, VB-t, Copa Americát nyert, Aranylabdás, spanyol bajnok stb. Ahhoz, hogy még ennél is nagyobb játékos legyen, más hozzáállás, felfogás kellett volna neki.


Ronaldinho bolondot csinál Dungából, íme:

http://www.youtube.com/watch?v=t6Z35BLpgAE


igen kb. erre gondoltam
Nagyon hiányzott egy jó irányító középpályás tőlük. Ezért nagy hiba volt Dungától, hogy nem vitte ki Ronaldinhot legalább a kispadra, ahonnan a csoportkörökben beléphetett volna a játékba.
És a mutatott formája alapján aztán eldönthette volna a "mester", hogy a kieséses találkozókon kell-e a csapatba vagy sem.

Idézetet írta: zgergo Dátum július 06, 2010, 14:10:10

igen kb. erre gondoltam
Nagyon hiányzott egy jó irányító középpályás tőlük. Ezért nagy hiba volt Dungától, hogy nem vitte ki Ronaldinhot legalább a kispadra, ahonnan a csoportkörökben beléphetett volna a játékba.
És a mutatott formája alapján aztán eldönthette volna a "mester", hogy a kieséses találkozókon kell-e a csapatba vagy sem.


Tökéletes döntés volt nem kivinni...Egy motiválatlan bulikirály aki csak szétzüllesztette volna a csapategységet...Még manapság is ki tud oszatni 1-2 szép zsugát ha nincs a környékén ember de a masszív védelemre és gyors ellentámadásokra berendezkedett brazil csapatba semmit sem ért volna az állófocijával, sőt szétverte volna a többiek játékát is...
Ha Dungánál hibát keresünk akkor az Diego otthonhagyása volt...Mert ő 1-1ben is meg tud verni embert így Kaka tartalékjának tökéletes lett volna(még úgy is h szörnyű szezonja volt)...De a mester úgy gondolta hogy majd baptista megoldja...Meg sem fordult a fejében hogy Kaka becsődölhet, így nem készített erre az eshetőségre B-tervet...kiesés lett a vége...

Paul megmondta ki nyer innen már le se kell játszani a meccset   ;D

http://www.youtube.com/watch?v=1mwFAYUsY48&feature=player_embedded

Azért ne felejtsük el, hogy 80%-al tippelt, szóval most.....  ;D

Ezt csúnyán elcseszte Polip Úr! :)

Én nem értek hozzá, de egy biológus ismerősöm meg van győzödve arról, hogy Paul a színre megy. Állítólag majdnem olyan jó szeme van a polipoknak, mint az embernek, és baromi színérzékenyek. Ezért szavazott legtöbbször a németekre (sárga), de a spanyolok zászlója még rikítóbb (piros-sárga). Mondom, hogy nem az én álláspontom ez, hanem egy biológia szakot végzett egyéné, nem engem kell fikázni, ha hülyeséget mondtam...

Idézetet írta: patyi Dátum július 06, 2010, 16:01:08
Tökéletes döntés volt nem kivinni...Egy motiválatlan bulikirály aki csak szétzüllesztette volna a csapategységet...Még manapság is ki tud oszatni 1-2 szép zsugát ha nincs a környékén ember de a masszív védelemre és gyors ellentámadásokra berendezkedett brazil csapatba semmit sem ért volna az állófocijával, sőt szétverte volna a többiek játékát is...
Ha Dungánál hibát keresünk akkor az Diego otthonhagyása volt...Mert ő 1-1ben is meg tud verni embert így Kaka tartalékjának tökéletes lett volna(még úgy is h szörnyű szezonja volt)...De a mester úgy gondolta hogy majd baptista megoldja...Meg sem fordult a fejében hogy Kaka becsődölhet, így nem készített erre az eshetőségre B-tervet...kiesés lett a vége...

Hát persze!
A Manchester United középpályája és védelme is elég gyenge, csak ezért tudta őket többször szétgagyizni a BL-ben...

Idézetet írta: Szigo Dátum július 09, 2010, 16:44:42
Én nem értek hozzá, de egy biológus ismerősöm meg van győzödve arról, hogy Paul a színre megy. Állítólag majdnem olyan jó szeme van a polipoknak, mint az embernek, és baromi színérzékenyek. Ezért szavazott legtöbbször a németekre (sárga), de a spanyolok zászlója még rikítóbb (piros-sárga). Mondom, hogy nem az én álláspontom ez, hanem egy biológia szakot végzett egyéné, nem engem kell fikázni, ha hülyeséget mondtam...

Most pl amikor beengedték a kajás dobozokat a spanyol volt hozzá közelebb. Ez nem tünik szintén egy esetleges opciónak?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum július 09, 2010, 18:20:11
Most pl amikor beengedték a kajás dobozokat a spanyol volt hozzá közelebb. Ez nem tünik szintén egy esetleges opciónak?

Pont erre gondoltam én is. Ha éhes, akkor evidens, hogy a közelebbihez megy.

Nos itt nem tudom, hogy látja-e a színt és ugyanolyan távol van szinte tőle mindkettő. Érdekes..

http://www.youtube.com/watch?v=74PWmVHwqPY

Idézetet írta: Szigo Dátum július 09, 2010, 16:44:42
Én nem értek hozzá, de egy biológus ismerősöm meg van győzödve arról, hogy Paul a színre megy. Állítólag majdnem olyan jó szeme van a polipoknak, mint az embernek, és baromi színérzékenyek. Ezért szavazott legtöbbször a németekre (sárga), de a spanyolok zászlója még rikítóbb (piros-sárga). Mondom, hogy nem az én álláspontom ez, hanem egy biológia szakot végzett egyéné, nem engem kell fikázni, ha hülyeséget mondtam...

Én is valami hasonlóra gondoltam, de én sem voltam fénykoromban sem egy nagy biológia zseni.

Viszont tetszett az nso-on a "polip-orákulum" kifejezés.  ;D Amúgy egy nagy baromság az egész, de be kell látni, hogy nem semmi marketingfogás, csodálkoznék, ha hamarosan nem lenne benne a tankönyvekbe.

Plusz most tényleg úgy tűnt, hogy nagyon kajás volt, biztos kiéheztették, nehogy megint 50 percen keresztül válogasson élő adásban.

Burmai zászlóra is ugyanígy rámenne, vagy jamaikaira.
;D