III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Rendeltem egy polipot, sportfogadáshoz elengedhetetlen.. Majd beírom a stratégiai topikba, hogy hol lehet beszerezni.. Mondjuk a Dynamo Kijev meccset benézte, ezért megettem, de lesz majd másik, egy okosabb polip..  ;D



Ilyen szintű légiósokat kellene igazolni minden magyar klubnak...

Ma délután három évre kötelezte el magát Győrbe a 23 éves Junior Felicio Marques, rövid nevén Ji-Paraná. A bal oldali támadó, és irányító középpályás háta mögött 30 brazil élvonalbeli mérkőzés áll, ezalatt hétszer talált a kapuba, a legutóbbi szezonban 2010 tavaszán tíz meccs alatt ötször járt sikerrel.
A 172 cm magas, 76 kilós játékos várhatóan már holnap bemutatkozik a mosonmagyaróvári tornán az ETO színeiben.

,,15 évesen kerültem be az U17-es brazil válogatottba, és az U20-as korosztályig végig jártam a nemzeti tizeneggyel a szamárlétrát. A VB-én szereplő 20 évesek brazil válogatottjában csapatkapitányként számoltak velem, a keretünkben olyan játékosok kaptak helyet, mint a AC Milanban focizó Pato, a Manchester Cityből  Jo, a Bayer Leverkusenből Renato Augusto, a Real Madridból Marcelo, a Hoffenheimből Carlos Eduardo, vagy a Benficánál szereplő David Luiz.

A Corinthiansban, az Internacionalban, valamint az GR Barueri csapatában játszottam idáig. Először vagyok Magyarországon, és igaz a várost még nem ismerem, de jól érzem magam itt. A magyar fociról Puskás neve jut eszembe.

A győri csapatból sem ismerek senkit, de mivel honfitársam Nicolas Ceolin is itt él, sokkal könnyebb dolgom lesz. Bajnok szeretnék lenni a csapattal, nevet szerezni a klubnak nemcsak az országban, hanem a lehető legszélesebb körben"  - mondta el terveiről Ji-Paraná

,,Ismerem a magyar viszonyokat, hiszen 1999 és 2002 között három évig én is Magyarországon, Tatabányán és Kispesten középpályásként fociztam. Barátom Henrique Junior keresett meg azzal, hogy a győri csapat keres fiatal tehetségeket, így jött szóba Ji-Paraná, aki Brazíliában csak nagy csapatoknál játszott és már most jó neve van az országban. Bízom benne, hogy a győri klub jó ugródeszka lesz a játékos számára." - nyilatkozta a játékos ügynöke, Fabricio Goncalves

forrás: eto.hu

Az valóban jó lenne, ha nagyrészt ilyen szintű légiósok érkeznének a magyar klubokhoz, itt az akadályt az anyagi háttér jelenti, ugyanis sajnos azok a hazai csapatok vannak nagy többségben, amelyek nem tudják kifizetni egy ilyen szintű labdarúgó vételárát és a fizetését sem tudják kigazdálkodni. (Gondolom Ji-Paraná sem fog kevés pénzébe kerülni az ETO-nak, de a nagy valószínűséggel távozó Kink pótlása most fontos nekik.) Az viszont örömteli, hogy az ETO-nál ilyen értékes légiós(oka)t tudnak szerződtetni, szükség is lesz rá(juk) a Montpellier ellen.

Tényleg szuperül hangzik a bemutatkozás, de azért várjuk meg, míg megeszik azt a pudingot...  ;)

Barátságos meccsekhez kezdőt nem tudja valaki hol lehetne meglesni? :)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum július 13, 2010, 21:24:16
Undorító amit a barca művel... undorító!!



GUSZTUSTALAN amit az Arsenal művel... szegény Viera után most Fabregast is sz*patják...  :noway:  :noway:  :noway:

Idézetet írta: Gery185 Dátum július 18, 2010, 09:58:47
Barátságos meccsekhez kezdőt nem tudja valaki hol lehetne meglesni? :)

Barátságos meccsekhez kezdő 11-et max az edzők noteszében találsz  ;)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum július 18, 2010, 16:04:48
GUSZTUSTALAN amit az Arsenal művel... szegény Viera után most Fabregast is sz*patják...  :noway:  :noway:  :noway:


cö cö cö... nem kell butaságokat beszélni :)
Nem véletlenül írt alá 2014-ig ...

#340 július 18, 2010, 20:38:45, zsivany20
Idézetet írta: Cesc18 Dátum július 18, 2010, 19:13:15
cö cö cö... nem kell butaságokat beszélni :)
Nem véletlenül írt alá 2014-ig ...

Az... butaság...  :D

Azért húzza az időt ez a ..... Arsenal, hogy többet kapjanak érte később.... pedig a Barca is így is elég korrekt ajánlatot tett.
Ami még keményebb, hogy a játékos sajátkezüleg írt a klubnak, hogy engedjék el, mert Barcelonában szeretné folytatni pályafutását, és mindezek ellenére többszöri ígérgetés után sem hajlandóak megegyezni a Barcával.
Az pedig csak a hab a tortán, hogy köztudottan nem ez az első ilyen húzása az ágyúsoknak. 5 éve Vieira-val egész augusztus végéig szórakoztak, mire a legtöbb pénzt ki tudták csikarni érte... azzal persze ők már nem foglalkoznak, hogy a játékos felkészülését ez mennyire hátráltatja. Vieira több hetes lemaradásba került... nem 2 nap beépíteni egy embert az új csapatába.

ENNYIT AZ arsenal-RÓL!!!  :noway: :noway: :noway:

Én is szeretem a mindenféle újságok által közzétett pletykákat...  ;D Azt hiszem el ami az Arsenal hivatalos oldalán megjelenik  ;) És az, hogy ajánlottak érte 35 millát az kurvára nem korrekt, ugyanis a botlábú Ibráért sokkal többet fizettek ki...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum július 18, 2010, 20:39:31
Én is szeretem a mindenféle újságok által közzétett pletykákat...  ;D Azt hiszem el ami az Arsenal hivatalos oldalán megjelenik  ;) És az, hogy ajánlottak érte 35 millát az kurvára nem korrekt, ugyanis a botlábú Ibráért sokkal többet fizettek ki...

Jó, hát az ágyúsok hivatalos oldalán nyilván nem fogsz olyat olvasni, ami rossz színben tűntetné fel őket...  ;D :D


Néhány nyilatkozat az üggyel kapcsolatban:

... Bár szeretnék megszerezni a középpályást, ésszerűtlen összeget nem fizetnek érte a jövőben sem. "Senki sem fog 50-60 milliót kifizetni Fabregasért" jelentette ki kereken Rosell. ...

... az, hogy Arsene Wenger dönt szinte a transzferről, megnehezíti a középpályás érkezését, hiszen a francia edző semmiképp sem akarja elveszíteni karmesterét. Rosell mindenesetre már jelezte 45 milliónál többet nem hajlandó adni Fabregasért ...

...Az angliai sajtóorgánumok közül a "News of the World" értékelte azokat a szempontokat, amik a Barcába való visszatérés mellett szólnak.
Az első szempont szerint Pep Guardiola csapata "óramű pontossággal működő csapat, amelyet az egész világ csodál" s ebbe a szisztémába tökéletesen beleillene Fabregas játéka.
A másodi szempont a két klub közötti különbség az eredményesség tekintetében. Míg az Arsenal semmit sem nyert öt év alatt, addig a Barcelona halmozza a nemzetközi és ibériai trófeákat, aki "Folytatni fogják a sikervadászatot, és a Fabregasnak is megadatik, hogy ennek a jövőnek a részese legyen."
Annak ellenére, hogy számára korántsem volt fő motiváció a pénz, az sem mindegy, hogy az új szerződésében "80.000 és 130.000 font közötti összeget is kereshet hetente."
Az utolsó és egyik legfontosabb maga "Guardiola, aki az elitbe tartozó edző azóta, hogy első évében 6 trófeát is nyert, s aki elkötelezte magát a Rinus Michels féle iskola mellett, továbbfejlesztve azt." írja a lap, hozzátéve azt is, hogy a katalán edző győzelmeinek aránya 75,5%-os, míg Wengeré 57% csupán...

...Rosell a napokban már iránymutatatást is adott az 'Ágyúsoknak', hogy mire számíthatnak, mivel már kiszivárogtatta a klub ajánlatát több lap is, ami körülbelül 40 és 45 millió között van, ennél többet a Barca nem hajlandó adni érte, s azt sem szabad elfelejteni, hogy ez éppen 40-45 millióval több, mint amennyiért 2003-ban az Arsenal elvitte Barcelonából Cescet...

...Tegnap a játékos - kihasználva a spanyol válogatott utolsó szabadnapját a Vb előtt - ismételten felhívta Arsene Wengert, s a sport.es szerint megint megkérte arra, hogy ígéretéhez híven segítse elő a távozását, mivel nem akar még egy idényt eltölteni Londonban, hanem vissza akar térni Barcelonába...

Hát hogy én is okoskodjak meg kicsit beleszóljak szerintem 45millió is nevetséges lenne körülbelül....Az Arsenal szempontjából nézve a dolgokat egyetlen (na jó meg Arshavin) normális játékosuk. Elmenne szerintem Arsenal leesne olyan pool szintre. HALA Madrid!

Idézetet írta: swexxey Dátum július 18, 2010, 22:28:04
Hát hogy én is okoskodjak meg kicsit beleszóljak szerintem 45millió is nevetséges lenne körülbelül....Az Arsenal szempontjából nézve a dolgokat egyetlen (na jó meg Arshavin) normális játékosuk. Elmenne szerintem Arsenal leesne olyan pool szintre. HALA Madrid!

Piaci értéket kell nézni, nem pedig azt, hogy az adott csapaton belül mennyire értékes valaki.