III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#390 augusztus 20, 2010, 11:42:42, Cesc18
Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 20, 2010, 11:33:22
Van ez a francia másodosztályú meccs, szerintetek mi lesz a vége?

Istres vs. Dijon

- legutóbbi két találkozásuk döntetlen lett (1-1 és 1-1)
- ebben a párosításban, tehát a Dijon vendégszereplésével pedig három döntetlen játszottak (2005-ben 1-1, 2006-ban 2-2, 2009-ben 1-1)
- Dijon három döntetlent (0-0, 2-2, 1-1) ért el, az eddig három fordulóban
- az Istres két döntetlent (0-0 és 0-0), és egy győzelemet (1-0) hozott össze
- tehát az Istres még csak gólt sem kapott

Eléggé döntetlenre hajlik a statisztika, az is lesz? A Dijon 4 döntetlent érne el így, zsinórban, ami azért elég ritka. Viszont ha mégis iksz lesz, akkor 0-0-nak 7-es oddsa van, az 1-1-nek pedig 6-os oddsa. Az iksz nélküli kétesélynek, az 12-nek pedig 1,36-os.

Szóval, mi tippeltek? NoBet-esek kíméljenek :)

Tavaly az Istres éppen megúszta a kiesést, míg a Dijon stabil középcsapat volt. Az Istres idegenbe pokoli rossz volt és ők kapták a legtöbb gólt. Dijon otthon volt a rosszabb... szerintem hazai győzelem lesz. De elég kiszámíthatatlan, talán a vendégek nem fogják a 3 pontot begyűjteni.

Az én tippem 1X vagy bátraknak 1 :)

szerk.: Most nézem, hogy Istres-Dijon... így más a leányzó fekvése... Dijon tavalyi jó helyezését az idegenbe gyűjtött pontoknak köszönhette, 3. legjobbak voltak. Szerintem X2 vagy 2 lesz.


Idézetet írta: rosco Dátum augusztus 19, 2010, 17:17:10
Következő sportpályafutásán dolgozik Ilhan Mansiz, a 2002-es labdarúgó-világbajnokságon bronzérmet szerző török válogatott támadója: szlovák párjával, Olga Bestandigovával a 2014-es szocsi téli olimpián vennének részt páros műkorcsolyában. :) (NSO)

ő volt az aki 1 káprázatos csellel átverte Roberto Carlost, soha nem felejtem el  :great:

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 20, 2010, 11:33:22
Van ez a francia másodosztályú meccs, szerintetek mi lesz a vége?

Istres vs. Dijon

- legutóbbi két találkozásuk döntetlen lett (1-1 és 1-1)
- ebben a párosításban, tehát a Dijon vendégszereplésével pedig három döntetlen játszottak (2005-ben 1-1, 2006-ban 2-2, 2009-ben 1-1)
- Dijon három döntetlent (0-0, 2-2, 1-1) ért el, az eddig három fordulóban
- az Istres két döntetlent (0-0 és 0-0), és egy győzelemet (1-0) hozott össze
- tehát az Istres még csak gólt sem kapott

Eléggé döntetlenre hajlik a statisztika, az is lesz? A Dijon 4 döntetlent érne el így, zsinórban, ami azért elég ritka. Viszont ha mégis iksz lesz, akkor 0-0-nak 7-es oddsa van, az 1-1-nek pedig 6-os oddsa. Az iksz nélküli kétesélynek, az 12-nek pedig 1,36-os.

Szóval, mi tippeltek? NoBet-esek kíméljenek :)
Istres - Dijon 1-1    G.: Massengo (1-0) 51' ill., Isabey (1-1) 79'[/color]

Szép volt! Remélem játszottad Tib, s meggazdagodtál ebből a körültekintő, zseniális tippből! Így tovább!  :great:

Csak nekem tünt fel a mai svéd-magyar meccsen, hogy  mutatták a lelátón Orbánt és alá kiírták Gyurcsány Ferenc, prime minister? ;D ;D

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 04, 2010, 00:15:26
Csak nekem tünt fel a mai svéd-magyar meccsen, hogy  mutatták a lelátón Orbánt és alá kiírták Gyurcsány Ferenc, prime minister? ;D ;D
Én nem láttam. De ha lenne róla egy printscreen, vagy video az nagy poén lenne. :D



Idézetet írta: Alex10 Dátum szeptember 06, 2010, 15:29:47
Nem rossz a gyerek :D

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-csodagyereken_amul_a_vilag_video_-39684
"...Török, nigériai és német vér is csörgedezik az ereiben!..." A németországi lengyel kisebbség, hol marad? ;D A viccet félretéve tényleg ügyes a srác, ilyen fiatalon nem akárhogyan bánik a labdával, majd röpke 10-15 év múlva meglátjuk (vagy nem látjuk), hogy milyen profi játékos lesz belőle.



Szep napot!
Remelem, jo helyen probalkozom (ha nem, modjatok meg, hova tegyem magam;).
Koszi a valaszt!:)

Ma lesz nehany kupameccs, ami konnyu falatnak tunik, es valamiert eleg magasak a szorzok (1.3 1.25).
Hasonlo tipusu meccsek a svajciaknal (szinten ma) 1.04 korul vannak. Tudja valaki, hogy miert?

Ausztria, kupa.
Szep 19 15:00     FC Blau Weiss Linz v FC Salzburg   
Szep 19 15:30     FK Austria Vienna II v Rapid Vienna

Svajc, kupa.
Szep 19 15:00    FC Beroche-Gorgier v Grasshoppers
Szep 19 15:00    FC Entfelden v Luzern
Szep 19 15:30    FC Mendrisio-Stabio v Basel

Idézetet írta: ferinyul Dátum szeptember 19, 2010, 09:05:09
Szep napot!
Remelem, jo helyen probalkozom (ha nem, modjatok meg, hova tegyem magam;).
Koszi a valaszt!:)

Ma lesz nehany kupameccs, ami konnyu falatnak tunik, es valamiert eleg magasak a szorzok (1.3 1.25).
Hasonlo tipusu meccsek a svajciaknal (szinten ma) 1.04 korul vannak. Tudja valaki, hogy miert?

Ausztria, kupa.
Szep 19 15:00     FC Blau Weiss Linz v FC Salzburg   
Szep 19 15:30     FK Austria Vienna II v Rapid Vienna

Svajc, kupa.
Szep 19 15:00    FC Beroche-Gorgier v Grasshoppers
Szep 19 15:00    FC Entfelden v Luzern
Szep 19 15:30    FC Mendrisio-Stabio v Basel

Nem mind arany, ami fénylik! Kupameccsekre fogadni mindig rizikós. Ez elég nagy közhely, de igaz. Pl. a Salzburg  meccs erősen gyanús nekem így első blikkre.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 19, 2010, 10:14:20
Nem mind arany, ami fénylik! Kupameccsekre fogadni mindig rizikós. Ez elég nagy közhely, de igaz. Pl. a Salzburg  meccs erősen gyanús nekem így első blikkre.
A majom jól érezte: BW Linz - Salzburg  3-1 8) :ok:

[/quote]

csoda hogy nem sérült meg komolyabban...