III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#480 május 19, 2011, 16:45:13, RedMunchen2010
A Diósgyőr jobb formában van, mint a holland fociválogatott

A bajnokságok statisztikáit összegző Sfstats.net internetes oldal arról számolt be, hogy adatai szerint a Diósgyőri VTK bír jelenleg a világ leghosszabb győzelmi sorozatával, megelőzve többek között az Ajaxot, a Fenerbahcét és a holland válogatottat.

A DVTK a hétvégén a Kazincbarcika legyőzésével sorozatban tizenharmadik bajnokiját nyerte meg, ezzel az 53 ország 92 bajnoki osztályának statisztikáit vezető internetes oldal szerint a világ jelenlegi legjobb formában lévő csapata. Az NB II-ben az első helyen álló diósgyőri csapat viszonylag nagy fölénnyel vezeti a listát a román másodosztályú Delta Tulcea előtt, amely sorozatban tíz meccset nyert meg, míg a szlovák első ligában szereplő Slovan Bratislava a harmadik kilenc sikerrel.

A DVTK olyan csapatokat előz meg, mint az egyaránt hat-hat győzelmi sorozattal rendelkező Ajax és Fenerbahce, továbbá a világbajnoki ezüstérmes holland válogatott is zsinórban hat meccset nyert meg.

forrás: origo.hu

:great:

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum május 19, 2011, 16:42:31
A Diósgyőr jobb formában van, mint a holland fociválogatott

A bajnokságok statisztikáit összegző Sfstats.net internetes oldal arról számolt be, hogy adatai szerint a Diósgyőri VTK bír jelenleg a világ leghosszabb győzelmi sorozatával, megelőzve többek között az Ajaxot, a Fenerbahcét és a holland válogatottat.

A DVTK a hétvégén a Kazincbarcika legyőzésével sorozatban tizenharmadik bajnokiját nyerte meg, ezzel az 53 ország 92 bajnoki osztályának statisztikáit vezető internetes oldal szerint a világ jelenlegi legjobb formában lévő csapata. Az NB II-ben az első helyen álló diósgyőri csapat viszonylag nagy fölénnyel vezeti a listát a román másodosztályú Delta Tulcea előtt, amely sorozatban tíz meccset nyert meg, míg a szlovák első ligában szereplő Slovan Bratislava a harmadik kilenc sikerrel.

A DVTK olyan csapatokat előz meg, mint az egyaránt hat-hat győzelmi sorozattal rendelkező Ajax és Fenerbahce, továbbá a világbajnoki ezüstérmes holland válogatott is zsinórban hat meccset nyert meg.

forrás: origo.hu

:great:

:great:  :beerchug:

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum május 19, 2011, 16:42:31
A Diósgyőr jobb formában van, mint a holland fociválogatott

A bajnokságok statisztikáit összegző Sfstats.net internetes oldal arról számolt be, hogy adatai szerint a Diósgyőri VTK bír jelenleg a világ leghosszabb győzelmi sorozatával, megelőzve többek között az Ajaxot, a Fenerbahcét és a holland válogatottat.

A DVTK a hétvégén a Kazincbarcika legyőzésével sorozatban tizenharmadik bajnokiját nyerte meg, ezzel az 53 ország 92 bajnoki osztályának statisztikáit vezető internetes oldal szerint a világ jelenlegi legjobb formában lévő csapata. Az NB II-ben az első helyen álló diósgyőri csapat viszonylag nagy fölénnyel vezeti a listát a román másodosztályú Delta Tulcea előtt, amely sorozatban tíz meccset nyert meg, míg a szlovák első ligában szereplő Slovan Bratislava a harmadik kilenc sikerrel.

A DVTK olyan csapatokat előz meg, mint az egyaránt hat-hat győzelmi sorozattal rendelkező Ajax és Fenerbahce, továbbá a világbajnoki ezüstérmes holland válogatott is zsinórban hat meccset nyert meg.

forrás: origo.hu

:great:


Ez tényleg örömteli . Reméljük az NB Iben is ilyen sikeres mutatóval fog majd szerepelni a DVTK  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum június 08, 2011, 11:59:29
"Korábban beszámoltunk róla, hogy a Győri ETO középpályása, Józsi György a héten egy orosz élvonalbeli csapathoz utazhat próbajátékra. A Nemzeti Sport Online információi szerint a középpályás az orosz élvonal újoncához, a dagesztáni Anzsi Mahacskalához utazhat." (NSO, 2010. január)

Ezek nagyon komálják a magyarokat. Vagy csak mindenáron venni akarnak játékost, mint a City, vagy a Real Madrid. Józsi inkább a Fradihoz ment ;D
Bárcsak most is elvinnék  ;D

Kiderült, hogy európai topcsapatoknak még se kell. Mert hiába sokallták esetleg a lóvét, ha tényleg kell nekik, akkor kifizették volna.. Egyébként a menedzsereket jobban hibáztatom, hogy esetleg elkallódik egy játékos és rossz döntést hoz végül átigazolási ügyben.

Idézetet írta: Latzka Dátum május 18, 2011, 14:06:31
Nem elviccelve nagyon komoly döntés előtt áll a Bazsi fiú. Annyi esze csak van, hogy a karrierjét fontosabbnak tartja, mint a pénzt. Nem mintha bármelyik potenciális jelöltnél nem csillagászati lenne a gázsija...
Szerintem ezt ő is tudja + Linduska úgy sem engedi oda ;D
Látod Latzka látod! Erre mondják mifelénk, hogy "mégiscsak van az a pénz".   ... és még Ő van felháborodva, hogy a futball közvélemény kritizálja az Anzsi-hoz történő igazolását. Meg, hogy ott játszik az R.Carlos világbajnokként. Ez igaz. Viszont Carlos levezetni ment oda, jó pénzért, 40 évesen. Fénykorában valami "lim-lom" Real Madridban tolta Spanyolországban. BL-trófeák, bajnokságok nyerése kísérte a pályfutását.
Hollandia után Dagesztán... "Gratulálok" Dzsudzsák! Szép felfelé ívelő karrier.  :noway:

Idézetet írta: Várda64 Dátum június 09, 2011, 20:29:38
Látod Latzka látod! Erre mondják mifelénk, hogy "mégiscsak van az a pénz".   ... és még Ő van felháborodva, hogy a futball közvélemény kritizálja az Anzsi-hoz történő igazolását. Meg, hogy ott játszik az R.Carlos világbajnokként. Ez igaz. Viszont Carlos levezetni ment oda, jó pénzért, 40 évesen. Fénykorában valami "lim-lom" Real Madridban tolta Spanyolországban. BL-trófeák, bajnokságok nyerése kísérte a pályfutását.
Hollandia után Dagesztán... "Gratulálok" Dzsudzsák! Szép felfelé ívelő karrier.  :noway:
Persze, van az a pénz... De ha megnézzük a hátteret: az NHL, a világ legerősebb jégkorong bajnokság létrehozták a KHL-t. Most kezdik fociban is felvirágoztatni magukat. Pénzük van, az olaj, gáz és egyéb földi (inkább föld alatti) javakból el vannak látva. Ha arra gondolunk, hogy Dzsudzsák egy Real Madridban csak a sokadik labdaszedő lenne egyenlőre, akkor  a folyamatos játéklehetőség egy anyaiakban jól álló, feltörekvő bajnokságban lehet nem rossz. Nézzük meg ugyanezt kicsiben: a ciprusiak mennyi légióst alkalmaztak/nak a saját fejlődésük érdekében, nem kevés pénzért. Minőségieket, nem ilyen francia heted osztályú colibali féléket. És tavaly már 3 csapatuk volt az EL csoportkör előszobájában, ahová pl. a ZTE már elsem jutott, a Győr kiesett, a DVSC éppen nem. Az Apoel a Getafe-t, az Omonia a Metelist Kharkiv-ot szorngatta meg, (aki simán 5-öst nyomott a Debrecennek). Szóval ez is a fejlődés része lehet, jó játékosokat olcsóbban mint a világsztárok, de mégis szinvonalat teremtve. És azért játszik már néhány név az orosz bajnokságban, Robi Carloson túl Kerzsakov, Lazovic, és ezek szerint lehet tényleg komolyan gondolták a télen Eto-t is a szibériaiak. És ne szóljuk le Balázst mert a biztos pénz mellett a biztos játéklehetőséget választotta, mert azért egy Arsenalnal nem biztos hogy mindig befért volna a kezdőbe, ennyire legyünk őszinték és kritikusak.   

#487 június 09, 2011, 22:52:31, rosco
Én abban reménykedek, hogy az orosz milliárdos tulajdonos erősít még az Anzsi keretén és legalább BL-t érő helyen tudnak majd végezni a bajnokságban, és ott legalább Dzsudzsák is jobban szem előtt lenne. Ha rászánja a pénzt, akkor Brazíliából (lsd. a donecki brazilok, vagy Vágner Love), Portugáliából (lsd. Danny, Bruno Alves, Meira) meg sorolhatnám még melyik nívósabb nemzeti ligákból is meg tudja erősíteni a dagesztáni klub játékosállományát. Mert ahogyan Várda is írta, van az a pénz, amiért érdemes az orosz premier ligát választani (Kevin Kurányi, Mark Gonzalez, Obafemi Martins, Voronin, McGeady...).

Állítólag napi 3.000.000 (hárommillió) forintot fog keresni Dzsudzsák az oroszoknál, az évente több mint 1.000.000.000 (egymilliárd) forint. :D Pár év múlva egész Szabolcs-Szatmárt megveheti, ha úgy gondolja. :D

Idézetet írta: rosco Dátum június 09, 2011, 23:32:17
Állítólag napi 3.000.000 (hárommillió) forintot fog keresni Dzsudzsák az oroszoknál, az évente több mint 1.000.000.000 (egymilliárd) forint. :D Pár év múlva egész Szabolcs-Szatmárt megveheti, ha úgy gondolja. :D

Én akkor is ezen a Macskahalkaján röhögök azóta is.
Jó, annyit fog keresni mint az állat.
Ha annyit fog játszani, mint Huszti, akkor mit ér vele? Semmit.
Lindácska csak a bankártyáján fogja érezni, milyen jó parti Balázs. :D
Az orosz bajnokság átszervezése miatt(ezt olvastam) két szezonig nem fog európai kupában szerepelni.
Viszont Robi Carlos-al együtt jöhetnek majd haza Magyarországra a családhoz.

Pro és kontra, van bőven.

‎" de nem olyan játékos vagyok, akinek az a célja, hogy kétmillió euró fölött keressen. Én spanyol vagy olasz csapatban játszanék szívesen, csak azért nem mennék el Törökországba, hogy ne legyenek anyagi gondjaim."
2010. - Balázs
Dagesztán tehát nem Törökország.

NHL lockout alatt sok sztár ment oroszhonba kis pénzt keresni,kanadaiak is, Jagr azóta is ott van. Nagyon kemény pénzeket adnak nekik, bár az kétségtelen szakmailag se rossz liga. De inkább a csehek mennek, meg az oroszok haza, észak-amerikaiaknak már nem annyira ízlik Oroszország.
Miért is?

A Dagesztáni Köztársaság (oroszul Респу́блика Дагеста́н) vagy röviden Dagesztán az Oroszországi Föderáció tagköztársasága, hivatalos közigazgatási megnevezéssel köztársasági alanya. Területre és népességre az Észak-Kaukázus legnagyobb köztársasága.
Etnikailag nagyon vegyes terület, amelyet több tucat etnikai csoport és alcsoport népesít be. Legtöbbjük valamely kaukázusi, török vagy iráni nyelvet beszél. A legnagyobb csoportokat az avarok, darginok, lezgek és kumikok alkotják. Az oroszok a lakosság kis hányadát képviselik (4,7 %-ot), de a fő hivatalos nyelv az orosz.[2]
Az 1990-es évek eleje óta Dagesztán olyan politikai feszültségforrásokkal küzd, mint az iszlám felkelés és a szeparatizmus fellángolásai, az etnikai feszültség és a terrorizmus.

Mindezek miatt az ország látogatása külföldiek számára veszélyes.

Majd jól elrabolják valakijét ,amikor kiviszi őket látogatóba.

Ne mondja senki, ha egy Villareal vagy Valencia, esetleg Atletico Madrid is hívta, nem lett volna-e jobb, kevesebb pénzért is akár.


Ekkora összeget (12 millió €, ha minden igaz) egyik európai klub sem áldozott rá, mert ha áldozott volna, akkor nyilván nem Mahacskala a végállomás. Így viszont a PSV és Balázs is nagyon jól járt anyagilag, a szakmai oldalt meg majd látjuk.
Dagesztán valóban kemény hely (akárcsak Groznij, ahol szintén van premier ligás futball klub) mindennaposak a fegyveres konfliktusok, az Anzsi ezért Moszkvában szokott edzeni és csak a meccsekre utaztatják a játékosokat Mahacskalába. Fura egy világ ez, de a pénzzel szinte minden megoldható. (Az Anzsi tulajdonosa, Szulejman Kerimov áprilisban 3 millió dollárért szervezett Robert Carlosnak szülinapi bulit. Ha Balázs jól focizik Lindának megveszi az egész Cool tv-t. ;D)

Idézetet írta: rosco Dátum június 10, 2011, 00:31:18

Dagesztán valóban kemény hely (akárcsak Groznij, ahol szintén van premier ligás futball klub) mindennaposak a fegyveres konfliktusok, az Anzsi ezért Moszkvában szokott edzeni és csak a meccsekre utaztatják a játékosokat Mahacskalába. Fura egy világ ez, de a pénzzel szinte minden megoldható. (Az Anzsi tulajdonosa, Szulejman Kerimov áprilisban 3 millió dollárért szervezett Robert Carlosnak szülinapi bulit. Ha Balázs jól focizik Lindának megveszi az egész Cool tv-t. ;D)
:D :D :D

http://sportgeza.hu/sport/fizikalisedukacio/2011/06/09/a_kaukazus_detarija/

Ahogy rosco te is írtad, a cikkből kiderül, mi ott a dörgés, a Kaukázus lankáin. :D
Groznij megint komoly lehet, mindennapos harcokal. De akkor se értem, szerintem azt sem tudta, hova megy, azt mondták neki, úgyis Moszkvában fogsz lakni, gyere, Robi Carlos már vár! :D 

Tib amúgy is lesz ott Lindája neki is, nem is egy szerintem. :D Ígértek ennek mindent, hogy oda ment. :D

Idézetet írta: TiB Dátum június 10, 2011, 00:27:30
Egy éve, a Fener megkeresésére ezt mondta: ,,Nagyon kecsegető az összeg, amit ajánlottak, de nem olyan játékos vagyok, akinek az a célja, hogy kétmillió euró fölött keressen. Én spanyol vagy olasz csapatban játszanék szívesen, csak azért nem mennék el Törökországba, hogy ne legyenek anyagi gondjaim." - Vinny beelőzőtt ;D
Persze, neki - mint most kiderült - az volt a célja, hogy évi majdnem 4 millió eurót keressen. :)

Idézetet írta: TiB Dátum június 10, 2011, 00:27:30
Amúgy jobb ha vigyázz Lindácskára Balázska, mert Robi Carlos nagy kopé hírében áll. Nem csak a pályán szereti becsavarni....
Nem tudom olvastad-e, de ezeken a hsz-eken majdnem be***rtam: http://www.nb1.hu/forum2/viewtopic.php?pid=4280375 8)

Idézetet írta: rosco Dátum június 10, 2011, 00:47:47
Persze, neki - mint most kiderült - az volt a célja, hogy évi majdnem 4 millió eurót keressen. :)
Nem tudom olvastad-e, de ezeken a hsz-eken majdnem be***rtam: http://www.nb1.hu/forum2/viewtopic.php?pid=4280375 8)

Ez nagyon nagy bakker!!! :D :D :D

A 2034-es válogatott tetszik :D

Idézetet írta: Vinny Dátum június 10, 2011, 00:39:48
http://sportgeza.hu/sport/fizikalisedukacio/2011/06/09/a_kaukazus_detarija/

Ahogy rosco te is írtad, a cikkből kiderül, mi ott a dörgés, a Kaukázus lankáin. :D
Groznij megint komoly lehet, mindennapos harcokal. De akkor se értem, szerintem azt sem tudta, hova megy, azt mondták neki, úgyis Moszkvában fogsz lakni, gyere, Robi Carlos már vár! :D 
Nagyon kemény ez az orosz közeg, bár Európában már az olaszok nem állnak tőlük nagyon távol.