III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: rosco Dátum június 10, 2011, 00:47:47
Persze, neki - mint most kiderült - az volt a célja, hogy évi majdnem 4 millió eurót keressen. :)
Nem tudom olvastad-e, de ezeken a hsz-eken majdnem be***rtam: http://www.nb1.hu/forum2/viewtopic.php?pid=4280375 8)

Hát ez megér minden pénzt..."Lakatos Nintendo"  ;D

 :2funny:

Átírták a Mahacskala wiki-s lapján a játékosok névsorát...

Ha eddig nem is lehetett a tekintélyt pénzben mérni, azt hiszem Dzsudzsi kezdhet számolgatni, mert kezd kirajzolódni mit okozott ezzel a döntéssel... Remélem megéri neki... De hogy én egy Mahacskala meccset nem nézek, az biztos. Pedig a PSV meccseit 90%-ban megnéztem.

Száz szónak is egy a vége: a pénz miatt megy oda és kész. (bár még nincs hivatalos bejelentés állítólag, de valószínűleg lesz)
Mondjuk nem aprópénzért, de odaadta a karrierjét. Innen szerintem nincs felfelé neki. Most Dagesztán, holnap Kurdisztán, azután Trisztán és végül Izolda. Évek múlva pedig azt sem fogjuk tudni, hogy volt egy tehetséges Dzsudzsák nevű labdarúgónk, aki sokra vihette volna.

Én személy szerint nem ítélem el azokat, akik a pénzt
fontosabbnak tartják mint a karriert.
Az h az említett játékos milyen ajánlatot kapott, az csak később
derül majd ki. Lehet olyat amire sokan mondanák, h bolond lennék
nemet mondani, hisz tán sose kapok jobbat. A feltételekről,
bónuszokról, opciókról nem is beszélve.
Az, h sokan sírnak h ezután nem láthatják a játékát, ez azért
túlzás, hisz a mai közvetítések halmazával, szinte minden sportesemény
nézhető.
Az meg h mit hoz a holnap..lehet látja a jövőt..:)

Nem bánnám, ha a Sport Klub újra közvetítené az orosz premier ligát, már csak a megduplázódott magyar játékos létszám miatt is, meg én szívesen nézném, van olyan, mint a holland eredivisie.
Jah és úgy döntöttem, hogy ha szombaton egyedül nyerem meg a 2 milliárdot az ötös lottón, akkor én is veszek egy, két (attól függ mennyibe kerülnek) "olcsóbb" játékost: mondjuk Gera Zolit és Koman Vladimirt, vagy Rudolf Gergőt, esetleg egyedül Lenst a PSV-ből (még nem döntöttem el pontosan ;D), majd kölcsönadom őket valamelyik klubnak, mert a fizetésükre már nem marad a lottó ötösből és ha jelentkezik értük idény végén (mondjuk a Mahacskala, vagy a Bunyodkor) az eredeti vételáruknál nagyobb összegért szívesen eladom őket. 8)

Idézetet írta: rosco Dátum június 10, 2011, 12:34:55

Jah és úgy döntöttem, hogy ha szombaton egyedül nyerem meg a 2 milliárdot az ötös lottón

Ez nagyon szép rosco, de úgy döntöttem, hogy én fogom megnyerni, most már tényleg ezen a héten. Nem halogatnám tovább a dolgot.  :D

Idézetet írta: rosco Dátum június 10, 2011, 12:34:55
Nem bánnám, ha a Sport Klub újra közvetítené az orosz premier ligát,
Apropó! Nálatok van adás a Sport Klubbon? Én Digi előfizető vagyok, de kb. 3 napja nincs adás rajta.


Idézetet írta: Várda64 Dátum június 11, 2011, 08:34:56
Apropó! Nálatok van adás a Sport Klubbon? Én Digi előfizető vagyok, de kb. 3 napja nincs adás rajta.

A Digi kivette a kínálátából a Sportklubot, azért nincs adás :)

Idézetet írta: Lúzer SC Dátum június 11, 2011, 09:00:35
A Digi kivette a kínálátából a Sportklubot, azért nincs adás :)
Lesz helyette valami, vagy mehetünk a sunyiba? Nem örülök neki.  >:(
1., Mi lesz Horti Gábor közvetítéseivel? A legkulább meccsből is kihozta a maximumot a stílusával.
2., Voltak olyan sportágak, versenysorozatok, amit kizárólag csak Ők közvetítettek.

Az Anzsi Mahacskala két brazil sztárfocistája, Roberto Carlos és Diego Tardelli megmutatta, hogy nem csak a pályán értik meg egymást. Dzsudzsák Balázs leendő csapattársai Oroszországban, a vonaton utazva egy rögtönzött előadást produkáltak, a Brazíliában rendkívül népszerű, 1983-ban alapított Exaltasamba zenekar egyik romantikus dalát adták elő.

http://www.origo.hu/sport/focivilag/20110610-a-vonaton-romantikazott-dzsudzsak-leendo-ket-csapattarsa-roberto-carlos-es.html


A Wembleyben lesz a 2013-as BL döntő

Ezek után támogatom, hogy 2014-ben 2012 után, újra az Allianz Arénába legyen.  :ok:

Elhunyt Bicskei Bertalan.

Súlyos betegség következtében rövid szenvedés után, életének 67. évében szombat este elhunyt Bicskei Bertalan, a magyar labdarúgás meghatározó személyisége.

Bicskei Bertalan kapusként egyszer szerepelt a válogatottban, a Bp. Honvéd és az MTK játékosa volt.1965 és 1976 között 240 bajnokin szerepelt, egy gólt is szerzett, 11-esből.

Edzőként először az ifjúsági válogatottnál dolgozott, amellyel 1984-ben megnyerte a korosztályos Európa-bajnokságot. Később két különböző időszakban irányította a felnőtt válogatottat, előbb 1989-ben, majd 1998 és 2001 között, összesen 45 mérkőzésen. Viszonylag kevés, mindössze hetven magyar bajnokin irányított csapatot, a Honvéddal bajnok lett, a kispestiek mellett itthon az MTK, a Győri ETO, a Videoton és az Újpest csapatánál tevékenykedett.

/index.hu/

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum június 17, 2011, 16:49:08
A Wembleyben lesz a 2013-as BL döntő

Ezek után támogatom, hogy 2014-ben 2012 után, újra az Allianz Arénába legyen.  :ok:

Abból a gesztusból rendezik 2013-ban is a Wembley-ben a BL döntőt, hogy ebben az évben lesz 150 éves az Angol Labdarúgó Szövetség.

Erre csak most lettem figyelmes: http://www.eredmenyek.com/detail/rHUzVlXh/?tab=1

Igaz, hogy csak felkészülési meccs, de nagyon adja! ;D