III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában





Már többször megnéztem,tök jó ilyet látni!! :)

Szalainak végre beindult a szekér, remélhetőleg a válogatottban is sikeres lesz.

Dynamo Moszkva vesztésre áll otthon kupameccsen,nem lesz jó vége,azok a szurkolók nem viccelnek! :bash:

Összekapták magukat az utolsó 10 percre és megnyerték,most megúszták a fenyítést! :great:

Várda SE: Megvan a 33. is!  :great:

Várda SE–Diósgyőr II 10–0 (4–0)
  :great:

Kisvárda, 250 néző, v.: Nagy T. Várda SE: Petranics – Tóth Gy. (Koi, 72. perc), Hegedűs T., Mező Á., Fodor A., Farkas M. (Soós T., 59.), Spekker, Miskolczi, Iván A. (Lakatos T., 63.), Lakatos I., Bagin. Edző: Révész Attila. Diósgyőr II: Meskó – Borbély G., Somogyi Sz., Tóth K., Vígh D. (Hegedűs P., 75.), Kovács Sz., Kerényi M., Stefán, Czeglédi, Bogáti, Fazekas P. (Kecskés T., a szünetben). Edző: Bocsi Zoltán.

A hazaiak végig irányításuk alatt tartották a játékot, és sora alakítottak ki a helyzeteiket, amelyeket jó százalékkal használtak ki. A tíz gól közül több is olyan szépre sikeredett, hogy azok igazán élményszámba mentek. Gól: Hegedűs T. (7. és 18.), Tóth Gy. (20.), Farkas M. (43.), Miskolczi (52.), Fodor A. (55.), Bagin (61.), Spekker (68.), Lakatos T. (73.), Soós T. (88.). Jó: Hegedűs T., Spekker, Miskolczi, Farkas M.

Révész Attila: – A szimpatikusan játszó fiatalok ellen helyenként a megbeszéltek szerint futballozva, élvezetes támadófutballal örvendeztettük meg szurkolóinkat.

Bocsi Zoltán: – Gratulálok a bajnokesélyes csapat győzelméhez.

Ez már gombócból is sok(k)!   ;D

Ebből lassan Fókusz lesz!  :great:


Holnap megy egy 5-ös a Mainz-ra. Annyira kihagyhatatlannak tűnik! Patyi majd gondolok Rád és a gumiszobában találkozunk, a sima Werder win után. Mert holnap szopatnak be az fix! ;D ;D

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum november 03, 2012, 20:07:38
Holnap megy egy 5-ös a Mainz-ra. Annyira kihagyhatatlannak tűnik! Patyi majd gondolok Rád és a gumiszobában találkozunk, a sima Werder win után. Mert holnap szopatnak be az fix! ;D ;D

Én nagyon csodálkoznék ha nyerne a Mainz, a Werder otthon teljesen más mentalitással lép pályára. Szerintem behúzzák...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum november 03, 2012, 20:06:09
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8uejbtkSmK0#!

a fabálú tapló geci megint villant!

Nem tudom mi a gond ezzel, teljesen benne volt a játékban ez a megmozdulás. Jön a labda, ő meg lendületből felemeli a lábát, ez látszik az ismétlésen is. Most amikor így repül, szerinted hogy kellene visszavonnia a lábát? Mellékesen úgy, hogy max. utolsó pillanatban vehette észre a kapust.

Go Ibra!  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum november 05, 2012, 10:08:08
Nem tudom mi a gond ezzel, teljesen benne volt a játékban ez a megmozdulás. Jön a labda, ő meg lendületből felemeli a lábát, ez látszik az ismétlésen is. Most amikor így repül, szerinted hogy kellene visszavonnia a lábát? Mellékesen úgy, hogy max. utolsó pillanatban vehette észre a kapust.

Go Ibra!  ;D

Most nem tudom eldönteni, hogy ironizálsz vagy sem ;D Mindenesetre go volt neki az öltözőbe! ;D

(Amúgy ha egyszer így letalpalná Messit akkor egy szót se szólnék ;D)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum november 05, 2012, 10:13:52
Most nem tudom eldönteni, hogy ironizálsz vagy sem ;D Mindenesetre go volt neki az öltözőbe! ;D

(Amúgy ha egyszer így letalpalná Messit akkor egy szót se szólnék ;D)

Csak semmi irónia. Természetesen elítélem az agresszivitást, viszont ez a felemelt láb, ez benne van a játékban. A piros lap jogos, de nem feltétlenül "direkt" volt.

Mondjuk Messi helyett ha CR789343 lenne, akkor pezsgőt bontanék.  ;D