III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szeretném, ha Siófokra menne játszani, legalább ritkábban látnám azt a hobbit fejét. :D

Idézetet írta: saltanus Dátum december 27, 2012, 21:56:26
Na megvan végre a tegnapi egyik gól leginkább vitatott témája amire leginkább kíváncsi vagyok a véleményetekre ! !





itt tisztán látszik h Cisse lesen áll, egy pillanatra meg is áll a kép.

Jonny Evans Own Goal - Manchester utd vs Newcastle Utd (26/12/2012) ez egy nagyon jó videó és az asszisztens fel is emeli a zászlót és nem is adják meg a gólt, aztán még is., hogy lehetséges ez, milyen szabály van erre? Dean nyilatkozatáról találtatok már valamit?
Nektek mi a véleményetek?

Szerintem nem kellett megadni, Evans azért ért labdába mert ott volt a csatár és fel akart szabadítani, de már mindegy, a lényeg, hogy megvolt a 3 pont  :beerchug:





Ő volt Tchuna :
"Belehalt sérüléseibe helyi idő szerint szombat hajnalban Szingapúrban a 23 éves orvostanhallgató, akit december 16-án egy buszon erőszakolt meg hat férfi. A diáklányt az indiai fővárosban, egy autóbuszon majdnem egy órán keresztül bántalmazták támadói, köztük a busz vezetője, miután a gyanútlan lány és kísérője felkéredzkedett a járműre. A tettesek kísérőjét, majd őt is brutálisan összeverték egy vasrúddal, és kilökték őket az úttestre.

A lány életveszélyes állapotban került kórházba, agykárosodást szenvedett, szívműködési zavarai jelentkeztek, illetve tüdő- és hasi fertőzése van. Három hasi műtétet hajtottak végre rajta, melyek során a belei jelentős részét el kellett távolítani, mert elüszkösödtek. Mindezek alatt folyamatosan lélegeztetőgépen tartották, az állapota azonban nem volt fenntartható, ezért át kellett szállítani Szingapúrba, ahol különleges kezelést kapott.

A csoportos erőszak óriási felháborodást keltett Indiában: számos nagyvárosban tartottak tiltakozó megmozdulásokat, követelve a nők fokozottabb védelmét és az erőszaktevők felakasztását. A nemi erőszak elkövetőit a rendőrség elfogta, életfogytig tartó börtönnel sújthatják őket. A kormány bejelentette, hogy kampányt indít a nők védelme érdekében, a belügyminiszter pedig közölte: fokozzák a rendőri jelenlétet Újdelhi közterületein, főként az éjszakai órákban."

http://index.hu/kulfold/2012/12/28/ongyilkos_lett_egy_megeroszakolt_lany_indiaban/

http://www.origo.hu/nagyvilag/20121229-rendorsegi-keszultseg-az-indiai-fovarosban-a-megeroszakolt-diaklany-halala-miatt.html

#828 december 30, 2012, 14:36:39, saltanus
Akkor egy kicsit vidámabb:



Adjanak már neki egy rendes kabátot ! XD


régebbi :


Ezért állították ki Nasrit tegnap (2012.12.29.) :



és ezért ment neki Bassongnak:



ami szerintem érthető, és én egy kicsit erősnek érzem a pirosat..


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JwBv8yLG29M#!

Egy spanyol TV-showtól kapott ajándékba tesztvezetést egy 130 millió forintot érő Ferrari Spiderrel Radamel Falcao, az Atlético Madrid gólzsákja. Az átverőshow keretein belül a kolumbiai csatár elvihette egy körre a tűzpiros sportkocsit és elkölthetett egy finom vacsorát is. Mikor azonban a vendéglőből kilépve visszatért volna a kocsihoz, annak hűlt helyén csak egy baleset után összetömörített roncsot talált. A csatár halálra vált arccal értetlenkedett egészen addig, amíg a műsor készítői le nem leplezték az átverést.


Ezt jól megszívta.  ;D

Szerintetek?

1. Az év gólja 2012-ben?
2. Az év meccse 2012-ben?
3. Az év játékosa 2012-ben?
4. Az év fiatal játékosa 2012-ben?
5. Az év legjobb igazolás 2012-ben?
6. Az év legrosszabb igazolása?
7. Az év legszebb pillanata 2012-ben?
8. Az év legrosszabb pillanata 2012-ben?

Szerintem!

1. Ramires vs Barcelona
2. Arsenal - reading 7-5
3. Andrés Iniesta
4. Stephan El Shaarawy
5. RVP
6. Drogba
7. Zlatan Ibrahimovic távozik az AC Milantól.
8. Bajnok a Manchester City.

1. Az év gólja 2012-ben? Henry amikor a szögletet betekerte!
2. Az év meccse 2012-ben? Arsenal - Reading 7-5
3. Az év játékosa 2012-ben? CR
4. Az év fiatal játékosa 2012-ben? El Shaarawy vagy Hazard
5. Az év legjobb igazolás 2012-ben? passz
6. Az év legrosszabb igazolása? passz
7. Az év legszebb pillanata 2012-ben? Messit hordágyon látni! :yeah:
8. Az év legrosszabb pillanata 2012-ben? Újabb Messi jött a világra! :(

Utolsó kettőt nem kell vér komolyan venni!

1. Az év gólja 2012-ben? Ibra Anglia ellen
2. Az év meccse 2012-ben? Barca - Chelsea
3. Az év játékosa 2012-ben? Messi
4. Az év fiatal játékosa 2012-ben? Kovács István :)
5. Az év legjobb igazolás 2012-ben? Moniz
6. Az év legrosszabb igazolása? passz (Modric)
7. Az év legszebb pillanata 2012-ben? most Böde Dani gólja ugrik be, amivel 2-0-ról 3-2-re fordított a Fradi a 92. percben
8. Az év legrosszabb pillanata 2012-ben? Chelsea- Bayern hossz. genyó Robben tizi hibázása



Egy román oldalon olvastam, azért nem is linkelek. De a cikk szerint az angolok nagyon felháborodtak, hogy az év csapata csak a spanyoloktól került ki, ezért a Daily Mail, meglebegtette, hogy csinálni kéne egy meccset a spanyol és az angol ligaválogatott között. Persze ebből tuti nem lesz semmi de érdekes. Az angolok szerint az angol ligaválogatott:
Hart (Man City); Zabaleta (Man City), Kompany (Man City), Vertonghen (Spurs), Baines (Everton); Silva (Man City), Fellaini (Everton), Toure (Man City), Bale (Spurs); Aguero (Man City), Van Persie (Man United).

Én az angoloknak szurkolnék, de szó mi szó a spanyol keret erősebbnek tűnik.


Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 08, 2013, 16:27:16
Egy román oldalon olvastam, azért nem is linkelek. De a cikk szerint az angolok nagyon felháborodtak, hogy az év csapata csak a spanyoloktól került ki, ezért a Daily Mail, meglebegtette, hogy csinálni kéne egy meccset a spanyol és az angol ligaválogatott között. Persze ebből tuti nem lesz semmi de érdekes. Az angolok szerint az angol ligaválogatott:
Hart (Man City); Zabaleta (Man City), Kompany (Man City), Vertonghen (Spurs), Baines (Everton); Silva (Man City), Fellaini (Everton), Toure (Man City), Bale (Spurs); Aguero (Man City), Van Persie (Man United).

Én az angoloknak szurkolnék, de szó mi szó a spanyol keret erősebbnek tűnik.

Egy ilyen meccs űűűberkirály lenne,de szerintem semmi esélye ennek sajnos.