III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Várda64 Dátum június 19, 2013, 07:13:07

ÖÖÖÖ... izé..... na hogyan is mondjam. Én nem egyszer és nem eggyel, a többi stimmel.  ;) :beerchug:

Na jól van, de te helyi vagy, én meg csak arra keveredtem... :)

Amiről mindig kevesebb szó esik Puskásék ezüstje mellett: 1938-ban világbajnoki ezüstérmet szerzett a magyar-labdarúgó válogatott. ÉPPEN 75 ÉVE.
World Cup 1938 Final - Hungary 2:4 Italy

Meghívásos szuperligát álmodott meg Rupert Murdoch

New York – 2015 nyarán indulhat a 16 csapatos pénzgyár.


Különös ötlettel állt elő Rupert Murdoch. Az ausztrál-amerikai médiamogul szeretne összehozni egy 16 csapatot számláló, egész világra kiterjedő szuperligát, amely a focinagyüzem nyári szünetében termelné a pénzt. Az éppen a harmadik feleségétől váló, 82 éves üzletember elképzelései szerint az első elittornát két év múlva rendeznék meg.

A világ 100 leggazdagabb, és 25 legbefolyásosabb embere közé sorolt Murdoch híres az ,,őrült" ötleteiről – de hát alighanem ilyen ötletek némelyikéből szerezhette a dollármilliárdokra rúgó vagyonát és a cégbirodalmát is. Most egy amolyan ,,második Bajnokok Ligáját" indítana, de meghívásos alapon, azaz csak azok a gigaklubok vehetnének részt benne, amelyeket arra alkalmasnak talál. Nem nehéz kitalálni: a legnépszerűbb, ergo az érdekeltségi körébe tartozó, fizetős tévécsatornák számára legeladhatóbb csapatok jöhetnek szóba, a Manchester Unitedtől a Real Madridig, a Bayern Münchentől a Barcelonáig.

A Guardian úgy tudja, hogy a meccseket nem csak világszerte sugároznák, de Formula 1-es mintára több kontinensen is játszanák – azon európai, ázsiai és afrikai városokban, amelyek megfelelő anyagi és infrastrukturális feltételekkel pályáznak rájuk. Az érintett klubok reagálása még várat magára, talán azért is, mert egyelőre nem szivárogtak ki hírek a szuperliga tervezett pénzdíjazásáról sem.



Forrás: nb1.hu

Idézetet írta: BvB_09 Dátum június 19, 2013, 23:27:04
Meghívásos szuperligát álmodott meg Rupert Murdoch

New York – 2015 nyarán indulhat a 16 csapatos pénzgyár.


Különös ötlettel állt elő Rupert Murdoch. Az ausztrál-amerikai médiamogul szeretne összehozni egy 16 csapatot számláló, egész világra kiterjedő szuperligát, amely a focinagyüzem nyári szünetében termelné a pénzt. Az éppen a harmadik feleségétől váló, 82 éves üzletember elképzelései szerint az első elittornát két év múlva rendeznék meg.

A világ 100 leggazdagabb, és 25 legbefolyásosabb embere közé sorolt Murdoch híres az ,,őrült" ötleteiről – de hát alighanem ilyen ötletek némelyikéből szerezhette a dollármilliárdokra rúgó vagyonát és a cégbirodalmát is. Most egy amolyan ,,második Bajnokok Ligáját" indítana, de meghívásos alapon, azaz csak azok a gigaklubok vehetnének részt benne, amelyeket arra alkalmasnak talál. Nem nehéz kitalálni: a legnépszerűbb, ergo az érdekeltségi körébe tartozó, fizetős tévécsatornák számára legeladhatóbb csapatok jöhetnek szóba, a Manchester Unitedtől a Real Madridig, a Bayern Münchentől a Barcelonáig.

A Guardian úgy tudja, hogy a meccseket nem csak világszerte sugároznák, de Formula 1-es mintára több kontinensen is játszanák – azon európai, ázsiai és afrikai városokban, amelyek megfelelő anyagi és infrastrukturális feltételekkel pályáznak rájuk. Az érintett klubok reagálása még várat magára, talán azért is, mert egyelőre nem szivárogtak ki hírek a szuperliga tervezett pénzdíjazásáról sem.



Forrás: nb1.hu

Kb. most az összes focista mely nyaral az anyját emlegeti Murdochnak.... ;D

OTP Bank Liga 2013 - 2014 Sorsolás  Élő
OTP Bank Liga 2013 - 2014 Sorsolás

Az MB1 sorsolását?  Simán.  :ok: Nem biszem-baszom bl sorsolást kell nézni hanem ezt ;D

Csak trollfocin láttam meg, de ez mekkora komment: "már megvettem Marika nénitől a bérletet a haladás meccsekre, a 6. emeleti konyhaablakba" :D

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 21, 2013, 11:29:24
Az MB1 sorsolását?  Simán.  :ok: Nem biszem-baszom bl sorsolást kell nézni hanem ezt ;D

Ja, meg a konfetti kupát ;D

Tényleg! Ha már így szóba került a BL selejtezők sorsolása mikor lesz?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum június 21, 2013, 12:02:01
Tényleg! Ha már így szóba került a BL selejtezők sorsolása mikor lesz?

1-2 forduló 2013. június 24.
3. forduló 2013. július 19.

A Várda SE nem köt le egy barátságos meccset Tahiti válogatottjával??? Jó kis derbi lenne  ;)


18:00-tól Jenbach - Videoton. Szerintem a Vidi simán rúghat 10 gólt, tekintve, hogy a Jenbach egy osztrák ötödosztályú csapat és ott is utolsó helyen állnak. Belehetne próbálni egy 9,5 overt, de egyelőre még nem rakták fel az irodák.

Idézetet írta: medvejenci Dátum június 22, 2013, 08:10:22
18:00-tól Jenbach - Videoton. Szerintem a Vidi simán rúghat 10 gólt, tekintve, hogy a Jenbach egy osztrák ötödosztályú csapat és ott is utolsó helyen állnak. Belehetne próbálni egy 9,5 overt, de egyelőre még nem rakták fel az irodák.

Sajnos félő, hogy nem is fogják. Bár résen kell lehet, mert ezeken a himi-humi meccseken lehet nagyot kaszálni, meg persze nagyokat pofára esni  ;D


Ukrajna – A lembergi városatyák fontolóra vették a katasztrofálisan ráfizetéses 2012-es foci EB-helyszín lebontását – adta hírül az ukrán TSZN híradó internetes portálja.

http://www.szon.hu/lebontanak-az-ukrajnai-lviv-arenat/2299625


Ezért nem kell tovább nyújtózkodni, mint amíg a takarónk ér...