III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Autóbalesetet szenvedett Cristiano Ronaldo

A Manchester United sztárja csütörtökön a csapat edzésére ment, s a Manchester-i repülőtér közelében elveszitette az autó irányitását, s a korlátlan csapodott.
A játékos szerencsére meguszta a balesetet sérülés nélkül.

A Győr elkezdett igazolgatni külföldi játékosokat.
Nem tudom, hogy jó vége lesz-e ennek...


Idézetet írta: Várda64 Dátum január 12, 2009, 09:45:11
http://foci.blog.fn.hu/index.php?view=bejegyzes_oldal&bejid=86802&bejcim=Brettschneider_Simon_Tibi_es_a_Fradi_sziv&todo=

Érdemes elolvasni. Tanulságos cikk.

100%-osan egyet értek a cikk szerkesztőjével, sajnos a mai fiatalok nem tudnak semmit sem értékelni...nem tudják,hogy milyen egy kemény edzés, extrém körülmények közt.

Idézetet írta: Milan Dátum január 12, 2009, 15:07:36
Idézetet írta: Várda64 Dátum január 12, 2009, 09:45:11
http://foci.blog.fn.hu/index.php?view=bejegyzes_oldal&bejid=86802&bejcim=Brettschneider_Simon_Tibi_es_a_Fradi_sziv&todo=

Érdemes elolvasni. Tanulságos cikk.

100%-osan egyet értek a cikk szerkesztőjével, sajnos a mai fiatalok nem tudnak semmit sem értékelni...nem tudják,hogy milyen egy kemény edzés, extrém körülmények közt.

Tudod Milan, nem is lesz egyikből sem labdarúgó. Fradista pedig SOHA! Fradi-szív. Ugyan már! Azt sem tudják a címer mit szimbolizál, az indulónkról már nem is beszélve. Egy sor nem sok, annyit nem tudnának idézni belőle. A Simi, a Dalnoki Jenő bácsi és még sorolhatnám (sajnos) mind forognak a sírjukban, hogy ennek a csapatnak kik viselhetik (viselhették) a mezét. Nagyon a szívemből szólt a cikk írója, azért ajánlottam elolvasásra.


Hát ja! Tényleg így van. Én is csak igazat tudok adni a cikkírónak. Illetve azért kiegészíteném:

Mindig a "fejétől bűzlik a hal"... Erről is elsősorban azok tehetnek akik mind erkölcsileg mind anyagilag ellehetetlenítik a klubokat és gyakorlatilag elűzik az olyan elhivatott és erkölcsös "Dalnokikat", akik még időben "helyrepofoznák" az ilyen elvarázsolt sportolókat. Mert azért ezeken az embereken igenis lehetne változtatni, nem feltétlen kellene az ilyen nagyképű kis p.csöket egyből páros lábbal kirúgni.

A másik, hogy a cikk sokszor példálózik szegény megboldogult Simon Tibivel. A cikk témáját tekintve valóban ilyen volt Simon Tibi. De én azért inkább nem őt hoztam volna fel példának. Volt "szerencsém" betekinteni egy-két dolgába. Hát nyugodtan monhatom, hogy az egyik leginkább félreismert ember a magyar sportban, közéletben. Jobban szeretném ha ezek a fiatalok, csak a pályán hasonlítanának rá... Nem akarok ezzel senkit megbántani, vagy az emlékét szennyezni, de ez az igazság...

Idézetet írta: TiB86 Dátum január 13, 2009, 13:30:07
http://sportgeza.hu/futball/2009/01/13/elrontotta_a_szoglettrukkot_a_vaksi_biro/?rnd=9679

Szerintem zseniális a két szögletvariáció, ami a cikkben van. Rooney hogy sasolja a többi játékost a pályán, hogy észrevették-e a dolgot.

Már én is néztem az idézett cikket, szerintem is kiba nagy ötlet. Csak a játékosok olyan hülyék, hogy nem szólnak oda annyit a szögletzászlónál álló sporinak, hogy "hé figyuzz, mert én ezt most elvégeztem, csak trükközöm". Ha ennyit odaböknének halkan, a bíró sem fújta volna le, és az ellenfél sem tudja meg.


Hát én nem tudom!

Azért ha megadja, az se teljesen korrekt.
És feltételezem, a spori fejét akkor is leordították volna a manchesteriek, ha egy védekező játékos rohan oda és végignyargal a pályán majd bevarr egy gólt a másik kapuba.

Idézetet írta: zgergo Dátum január 13, 2009, 17:53:03
Hát én nem tudom!

Azért ha megadja, az se teljesen korrekt.
És feltételezem, a spori fejét akkor is leordították volna a manchesteriek, ha egy védekező játékos rohan oda és végignyargal a pályán majd bevarr egy gólt a másik kapuba.

Ez nagyon kétértelmű dolog...amit csinált Rooney az jógos, mert sehol nem irja, hogy ilyesmit nem csinálhat...az a baj ezzel a csellel, hogy itt nem csak az ellenfél játékosait csapták be, hanem a játékvezetőt is...és ez nem jó...

Szerintem a biró, a partjelző azért van ott, hogy figyeljen. Azt is, ami mellékesen történik, pl. hogy a játékos leállítja és elrugja a labdát, vagy odatereli és visszahúzza. Sztem itt utóbbiról van szó, ezért nem jogos a gól, előbbi esetben (hasonlóan meg lehet tenni azt is) viszont simán gólt kell itélni.

Hozzászólva a Mu-Chelsea szöglethez: már százezer helyen kielemezték, hogy szabályos volt a szöglet elvégzése, ezen kár rágódni. Az egész a varangyarcú Rooney balfaszsága, hogy nem volt képes odabökni egy fél mondatot a szögletzászlónál álló sporinak.

Másik: tudtam, hogy a Ten Catét nem lett volna szabad elengedni, nézzétek mivé cseperedett az egyszem lánykája. Banyek, de imádom a félvér lányokat... Még sok ilyen edzőt Magyarországra!  :smitten:

http://sportgeza.hu/sport/2009/01/14/meztelenkedik_az_mtk_volt_edzojenek_lanya/

A képek magukért beszélnek.

Én is imádom a félvér lányokat..  :kiss2:

Problémák a tegnapi Hull City - Millwall meccsen:

http://www.youtube.com/watch?v=meJ6X2BSW_U

Hír: "Kijelentjük, hogy a bajnoki versenyfutásnak vége Spanyolországban, és mindazon fogadóink számára megkezdjük a nyeremények kifizetését, akik a Barcelona első helyére tippeltek" - mindezt az Expekt.com nevű fogadóiroda szóvívője közölte a nyilvánossággal. Dan Vikman szerint a cég máris elkezdi átutalni a nyereményeket a fogadók számláira, noha a Primera División idei szezonjából még 18 mérkőzés hátra van. A Barcelona 20 fordulót követően 17 győzelemmel, 2 döntetlennel és 1 vereséggel áll az élen, a második helyezett Real Madriddal szembeni előnye 12 pont."

TiB86-on kívül bárki tett volna erre egy lyukas garast is?