SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Hívjátok Szimat Szörényt!  ;D

Szerintem zárjuk is le ezt a témát, mert már nagyon elmegy személyeskedésbe.

Van egy variáció még ami simán lehet. Szabcsi belépve marad az orgon, s úgy hagyja a gépét. Lehet az bármi pc, laptop stb...nem tudom hogy/hogyan hol él...pl kollégium ahol kibászásból használják hét közben a profilját éjszaka, vagy otthon van egy kedves kisöccs aki baszogatja..., esetleg nő.
A baj az, hogy mi nem tudjuk itt, hogy ő valójában a Szabcsi-e? Amikor ide ír. Nem gondolom bár az is lehet, hogy személyiség zavar lenne...egyfajta söröző állapot.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum február 12, 2020, 15:41:02
Hangsúlyoztam, hogy nem vagy öreg és le a kalappal, ezt meg szívből írom.

A kérdésre a válasz, hogy fogalmam sincs!
Rendben, nem feszegetem tovább ezt a kérdést.

Én is tiszta szívemből mondom és írom: Én azt a Szabcsi151-et szeretném újra látni, akinek két tegnapi SfGurus elemzését is tudtam használni minden feltétel nélkül az egyéb játékaimnál!  :great:


Én szebben fogalmaznék: ki lettél zárva a játékból, mivel egy olyan elemzést publikáltál, mely sehol nem állja meg a helyét. Ez egyébként egy jelzés a többiek számára, hogy figyeljenek oda, hogy mit írnak indoklásként.

A "technikai gondokat" nem indoklásban jelezzük, hanem írunk például az oldal üzemeltetőinek.

Az élet megy tovább.

Én nem akarok beleszólni, de amikor visszatértem, Szabcsi elemzései voltak azok, amelyek leginkább inspiráltak. Jó tipsternek tartom őt. Nem lenne jó elveszíteni egy hasznos tagot. Valamit ki kellene találni.

Idézetet írta: Szigo Dátum február 13, 2020, 08:26:40
Én nem akarok beleszólni, de amikor visszatértem, Szabcsi elemzései voltak azok, amelyek leginkább inspiráltak. Jó tipsternek tartom őt. Nem lenne jó elveszíteni egy hasznos tagot. Valamit ki kellene találni.

Az általad leírtakat mi is tapasztaltuk. Számos remek tippet osztott ő már meg az évek során és sajnálnánk ha az egésznek a Gurus "félrelépés" tenne véget.

#172 február 14, 2020, 09:29:21, buszberlet
közben javítva lett

Idézetet írta: buszberlet Dátum február 14, 2020, 07:17:50
közben javítva lett

Ha szabadnapos vagy éjszakás vagyok, akkor 7-8-9 óra körül javítom a tippeket. Biztosan ez okozhatta a problémát.

azt furcsálltam, hogy tegnapelőtti volt, mondom lehet elsiklott vagy valami.. :)  :beerchug:

Idézetet írta: buszberlet Dátum február 14, 2020, 10:49:09
azt furcsálltam, hogy tegnapelőtti volt, mondom lehet elsiklott vagy valami.. :)  :beerchug:

Értem. Akkor pedig bennmaradt feldolgozatlanként, mert ha nappalos vagyok, olyankor csak a hajnali 05:00-ig lejátszott meccseket tudom kiértékelni. Ha van időm 05:30 körül még visszanézek és értékelek, de igazság szerint ezek a tippek már átmennek a másnapi kiértékelésbe.

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj...
Ez egy kurva nehéz hónap volt...
épp csak a végére lett pozitív.....az agyam szétment benne. 2019 szept - 2020 február közt minden hónapom pozitívan zárt...de ebben a hónapban milyen eredmények voltak már....
Évek óta figyelem, hogy a január - március mindig nagy "meglepetéseket" szállít...
Óriási grat mindenkinek, aki plusszosra tudta hozni a februárt!!!

Ciao? hajrá:
Sound

Idézetet írta: Sound Dátum február 29, 2020, 19:03:56
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj...
Ez egy kurva nehéz hónap volt...
épp csak a végére lett pozitív.....az agyam szétment benne. 2019 szept - 2020 február közt minden hónapom pozitívan zárt...de ebben a hónapban milyen eredmények voltak már....
Évek óta figyelem, hogy a január - március mindig nagy "meglepetéseket" szállít...
Óriási grat mindenkinek, aki plusszosra tudta hozni a februárt!!!

Ciao? hajrá:
Sound
én is "megküzdöttem" rendesen
:beerchug:

@Sound Barátom posztjához csatlakozván,

nekem sem volt könnyű visszahozni a hóközi elbaltázott tippeket, de januárhoz hasonlóan, egy jó (és szerencsés) hajrával sikerült pozitív tartományban zárnom. Ennek összességében örülök.  ;) A találati arányom sem romlott, de ezen azért van mit javítanom. ::)

Kuttor Attilával ellentétben én szoktam nézni a táblázatot hónap közben is. Ha másért nem, hát azért, hogy legalább tudjam mekkora hátrányt kell ledolgoznom a pozitív tartományért.
Mint láthattátok, a bankrollomat sem nagyon menedzselem. Ennek pofon egyszerű az oka. Ha én kiválasztok egy mérkőzést és eljutok oda, hogy elkezdek utánanézni és írni róla, az azért van, mert azt a tippet jónak tartom. Max. ha elmegy, akkor beismerem magamnak, hogy ezt jól benéztem.
Egyébként rettentően élvezem a játékot, csak az a fránya időhiány ne lenne.

Idézetet írta: Sound Dátum február 29, 2020, 19:03:56
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj...
Ez egy kurva nehéz hónap volt...
épp csak a végére lett pozitív.....az agyam szétment benne. 2019 szept - 2020 február közt minden hónapom pozitívan zárt...de ebben a hónapban milyen eredmények voltak már....
Évek óta figyelem, hogy a január - március mindig nagy "meglepetéseket" szállít...
Óriási grat mindenkinek, aki plusszosra tudta hozni a februárt!!!

Ciao? hajrá:
Sound

ne is mondd, én annak is örültem hogy nem lettem -30 alatt.. nem tudom volt e ennél rosszabb hónapom valaha is